Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

M4RT1NEK

Dalo se na to koukat, dokonce jsem se i několikrát zasmál. Nápad létat do Londýna a Hamburku, vždy na tři dny je perfektní! Jediné mínus pro mě je obsazení Hany Vágnerové, z téhle neherečky, která na mě mává Trivágem každý den z TV, jsem už poněkud rozdrážděn! Naopak Kubařová excelentní, navíc moc hezká! :-) ()

HonzaK

Ano, námět je klišé, situace nepravděpodobné, nereálné, přehnané, ale jako oddychovka od psaní bakalářky mě to celkem pobavilo a na chvíli jsem zapomněl na své starosti. ()

navision00

Tohle je přesně případ, o kterým píše Doležalová v Kafe a cigárko: film, u jehož natáčení se herci skvěle bavili, ale vznikla z toho kravina ()

serbero

scénar napísany asi za jeden víkend na záhrade, na gril party pri nejakej pijanskej párty. Tvorcovia mali už asi " pod kalapom " ako sa hovorí na východnom slovensku a potom začali tvoriť tento film. 1* preto lebo sú aj debilnejšie filmy, pri ktorých som zaspal alebo sa mi dvíhal žalúdok. tuto hovadinu som dopozeral do konca. ()

kinoholik

Téma nedává prostor pro příliš hlubokomyslný příběh. Námět pro komedii je to vděčný. Tenhle film je přitažený za vlasy, má spoustu logických děr, ale má spád a je čemu se smát. Což je u komedie to hlavní :-) ()

pupidup

Kromě křečovitých výkonů některých herců jsem se celkem dost pobavila.. a co dnes vzbudí úsměv na mé oduševnělé tváři, zasluhuje alespoň tři hvězdy... :D Perfektní oddychovka! ()

Maratonec

Škoda, takhle to shodit. Po dlouhé komedie s velkým potenciálem, která byla zabita samotnými herci, kteří neustálým přehráváním film doslova zabily .Pokud to však byl záměr režiséra, který během natáčení netrpěl tvůrčí slepotou, tak to platí samé i o něm. Takže z originálně vypointované komedie,která by snesla prkna znamenající svět se stala sestříhaná fraška,která od první minuty nedržela pohromadě ani co se zdánlivé uvěřitelnosti týče...Takže se divák směje,jak blbě je to zahrané, místo aby se bavil komicko-choulostivým situacím, kterých samotný děj nabízel na desítky !!! A závěrečný pokus o spád a finální zakončení, které vyšlo do ztracena, je toho smutným důkazem... ()

stanslon odpad!

Těmhle komediím se nedá dát leda odpad. Ono nestačí, že je ČT vytahuje z dávných dob zpátky na obrazovku, ale ona je ČT navíc znova točí! A ještě navíc vykrade Páralův Katapult. Jak tak koukám, mladou generaci to ale chytlo u srdce. Jen někdy nechápu tohle hvězdičkování. Jeden sepsuje komentářem skoro jako já a pak tomu hodí 4hvězdičky. Asi dost nenáročný a jednoduchý člověk. ()

quido.morava

Na rozdíl od některých trapných dílek, které se tváří jako něco vyjímečného, je tady hned od počátku jasné, že půjde prvoplánovou komedii. Cítil jsem v tom návrat ke starým českým komediím z meziválečného období, ale bylo tam poněkud mnoho hluchých míst - jinak pohodová nenáročná taškařice pro vypnutí intelektu, která pobaví. Celkový dojem dost posílilo posledních několik vteřin! ()

Oxytocin

Oddychovka. Zasmál jsme se. Nemám v oblibě pro svoji trapnost české filmy, ale tady mi hodnocení přijde docela přísné. Pustil bych si později znovu. ()

Babinicz

Originální, nenáročné, vtipné, dobře zahrané, s pěknou zápletkou a uspokojující nitro člověka, které je vystaveno morálce, potřebám, povinnostem, touhám a snům. Film s nadsázkou, dobrým castingem a občasným přehráváním, které mi v "nereálném" a za vlasy přitaženém příběhu nevadilo, si rád pustím znovu. ()