Lily je úplně obyčejná středoškolačka, která spíš než v realitě žije na mobilu, kde „postuje, lajkuje, šéruje a selfíčkuje“, ostatně jako většina jejích vrstevníků. Když však do digitálních životů většiny obyvatel města pronikne neznámý hacker, který začne zveřejňovat zejména to, co mělo zůstat skryto, začnou se dít věci. Absolutní panika v městečku se záhy promění v peklo a Lily si dříve či později musí položit otázku, zda se vůbec dožije příštího rána. Vše totiž naznačuje, že tím neznámým infiltrátorem do lidských soukromí je právě ona. (Cinemart)

Hanys_

Zvláštní film. Tolik skoků mezi žánry, člověk navíc neví, kdy si tvůrci z toho všeho dělají jen srandu a kdy to myslí vážně...Jedno ale vím jistě, útok na dům zatím patří mezi nejlepší scény letošního roku (Rév je génius) a ty holky to od do mobilu civějících pipek až po závěrečný masakr zahrály fakt přesvědčivě. ()

cmenda

Jak tady tak pročítá komentáře tak asi nejvíce souhlasím s uživatelem Fr který to podle mě vystihl nejlépe. ()

Strandmon

Určitě ne film pro každého a procenta tomu odpovídají, ale něco do sebe to určitě má. To intro na začátku mě upřímně celkem dostalo, bylo to originální, nápadité a přišlo mi to jako skvělý nápad. Bohužel to byla jen jedna z mála věcí, která se v první půlce povedla. 4 kundy se chovaly, tak že se to dalo jen těžko snášet, příběh se vyvíjel zvláštně, ale tak nějak se to dalo vydržet a to díky tomu, že jsem prostě čekal až nějaký ten zvrat přijde. A ono přece, v druhé půlce, když se všechno přestane tolik okecávat a soukromí začne být přežitek, tak se to rozjede takovým tempem, že jsem to ani nečekal. Je to krvavé, brutální, dialogově sprosté tak, že už jsem to dlouho u žádného filmu neviděl a všude plno trefné kritiky na dnešní sociální společnost. Moc se mi líbila i ta atmosféra Salemu, noční anarchie, každý obyvatel městečka pod maskou a naprostá bezmoc hlavních hrdinek, z kterých se ze 4 šlapek staly v průběhu filmu docela dobré herečky. Líbí se mi, že i přesto, jak je to nekorektní a sprosté, tak si z toho člověk hodně odnese. Navíc je to v dnešní době jedno z nejaktuálnějších témat. První půlka za 2, druhá za 4, takže trefím přesný střed. Btw. scéna v koupelně je pořádné masíčko. ()

Prochy38

Hmm, tak pro mě jedno z největších překvapení roku 2018. A to hodně milé překvapení. Krom toho, že si to kočky herecky dávaly naprosto suverénně, film mi sedl do nálady a dost razantně se opřel do dnešních problémů, a to fakt nejen mladých. Kyber šikana, Sociální sítě a další pasti, kde kdokoliv dokáže cokoliv a ublížit můžete jedním zkurveným klikem. Perfektní. Film neskutečné kvalitně graduje. Závěrečné peklo už pro mě byla jen třešnička na dortu. Fakt parádní jízda. ()

Schuldiner

Taková zvláštní slátanina, která si tak trochu hraje na kult, jenže je to zkrátka všechno moc divný, takže to o čem to je (nebo má bejt), vyzní prostě ...divně. ()

petikacka

Jak to jenom říct? PROSTĚ AMERIKA V KOSTCE...Kdo seje vítr, sklízí bouři...Každá země má takového prezidenta jakého si zaslouží...Svět se v prdel obrací...PROBOHA LIDI UŽ SE KONEČNĚ VZPAMATUJTE A VYSERTE SE NA NENÁVIST... Z toho nikdy nic dobrého nevzejde...Starý dobrý Lennon to věděl už dávno: MAKE LOVE, DON´T WAR...Za mě 95% ()

Gore

Kids meets American Psycho, až na to, že tenhle počin je vyprázděné a navoněné nic, které má do kultovosti obou filmů na míle daleko a ze začátku i dost nudí a konec je zas pro změnu přepálený. Námět je zajímavý, ale nezáživné zpracování a herecký ansámbl to dost sráží. Navíc velký fail je obsadit do jedné z hlavních ženských rolí ošklivého židovského chlapce, alespoň tak na mě představitelka Bex (Hari Nef) působila. Nemluvím ani o tom, že jednání všech postav je dost nelogické a proti normálnímu rozumu a do prázdna vyzní i to, že tři čtvrtě filmu je o nahotě, ale ukážou maximálně podprsenku!?! ()

fisus

Tenhle film lze označit za naprosté psycho.Vydýchával jsem to pár dní a pořád nevím,jak hodnotit.Dávám zatím 3 a pokud to v budoucnu uvidím znovu,možná změním názor. ()

ink flo

Začíná to jako barevnej cool filmeček o puberťačkách, pak tam začne nějakej Anonymous hackovat jejich iphony plný nahatých fotek, takže se to zvrhne v crossover Spring Breakers, Kill Billa a Purge. Jako očividně se tam snažili nacpat nějaký hlubší sdělení, ale nějak si to moc nerozumělo s tím nablblým comicsovým dějem, kterej vyžadoval spíš vypnutí mozku. Funguje hlavně ten povrch, konkrétně kamera. Točil režisér seriálu Euphoria, což hodně napoví. Zdejší nízké hodnocení bude možná způsobený boomerama ve spravedlivém rozhořčení nad dnešní mládeží, která je od dob starého Říma stále zkaženější, navíc do toho ty internety a instagramy. Případně tou neschopností filmu se rozhodnout, jestli chce nastavovat angažované pokřivené zrcadlo společnosti nebo jen pobavit. ()

Gastovski

For Lools?! Přesná reflexe dnešní doby a jejích pokryteckých katů, kteří si hrají na morální ikony. Film zabrousí až do nejkrajněších důsledků tohoto počínání a dost dobře ukazuje (což není novinka) dvojsečnost sociálních sítí, kdy jsou dobrým sluhou, ale velmi zlým pánem. Plus jsou zde nějaké ty feminní záležitosti , kde to raději jako příslušník pinďourovatého pohlaví ponechám bez komentáře. Určitě se však jedná o zajímavou hříčku, která má co říci. ()

Sydonai

No...a vlastně proč ne?! Čekal jsem feministickou Očistu a dostal jsem něco zcela jiného a mnohem lepšího. Až na extrémní konec přitažený za vlasy, má film skvělý spád podpořený novodobým soundtrackem a neokázale sympatickým hlavním obsazením. Je až zarážející na co všechno mě film donutil myslet a k tomu všemu dokázal, abych sám zpytoval svědomí nad obsahem svého telefonu. Je opravdu šokující, že si člověk říká, že toto by se přeci nikdy nestalo dokud mu nedojde, že by realita byla o poznání drsnější. 80% ()

Hapretor

Ze začátku nudná teen "komedie", pak ještě větší blbost než "Očista" - jediný dobrý úsek: invaze do domu a následná střelba a útěk ... ()

BOURQUE

Extrémne zobrazenie toho, že čo dokáže spôsobiť únik osobných informácií. Základ príbehu by ani nemohol byť aktuálnejším – konsekvencie by mal vyvodiť každý sám. Záverečné snímky s textom: „Prečo si to spravil?“ „Neviem. Bol to len vtip.“ dobre vyzdvihujú podstatu toho, že ako mladí ľudia si neuvedomia následky svojich činov. Z hereckej stránky priemer, bez hlbších emocionálnych extrémov. P.S.: Inšpiráciu inými „krvavými“ snímkami je vidieť. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa