Hana noči hare: Hanadan Next Season (TV seriál)

• Japonsko

花のち晴れ〜花男 Next Season〜

• Japonsko

Hana Nochi Hare: Hanadan Next Season

Boys Over Flowers Season 2

Romantický / Komedie

Japonsko, 2018

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Hana jori dango je moje srdcovka. Jeden z prvních japonských hraných seriálů, které jsem viděla a kde jsem si zamilovala spoustu věcí. Tohle dílo je v podstatě pocta fanouškům původní série. Nehraje si to na nic originálního, v podstatě to křičí, hele, já nechci být víc než Hana jori dango, pojďme si spolu zavzpomínat na staré dobré časy... Umírala jsem z malých rolí původních herců, jak malá holka jsem z nich byla nadšená. Nemluvě o tom, že se seriál drží nějakých zajetých kolejí a jak poznamenal sám Nišikidó Sódžiro: „Historie se opakuje.“, tak to zjemnilo a zakomponovalo to, co frčí v žánru šódžo nyní (především co se chování hlavního hrdiny týče). Bez mučení se přiznávám, že jsem si tohle užila jako fanynka předchozího díla. Kdybych ho neznala, asi bych tak „nevýskala“. Navíc chemie mezi hlavními postavami i tady byla velmi dobrá. Je to příjemný seriál, pro mě velmi okořeněný sentimentem. Jak na to asi kouká někdo, kdo nezná předlohu?(30.7.2018)