Zločin ve zkušebně (E08) (epizoda)

Zločin v skúšobni

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 51 min

• troufalka

Tomáš Hanák a Robert Nebřenský měli zůstat tam, kam patří - v bedně. Tak jsou zábavní. Jejich vstup do realityjim sebral kouzlo a humor.(1.3.2019)

Za mě osobně, velmi příjemné překvapení. Nadsázkou prošpikovaný humor funguje výborně a vyřešení případu je vskutku nečekané. Celkový dojem: 80%(15.3.2019)

• Peabody

Celý seriál (manželka to chtěla vidět) mne hluboce zklamal, pokračuje zcela v trendu Doktora Martina, první řada nakonec docela solidní, druhá špatná a tohle je děs. Možná, že je úmyslný žert, že se to jmenuje Zločiny, když to leckdy nejsou ani přestupy, ale jízdy na béílém koni (co mi zlůstalo v paměti) a kombinace Čech se Slovenskem, ach ne. Čím dál blíž Villagiovi se posouvá Topinka, snaživý hlupák (to jako vážně, že někdo věří, že postavy z detektivního seriálu jsou detektivové? Galaxy Quest na tom postavil skvělý film, ale to se musí umět napsat). Pokud jde o detektivní zápletku, je psána stylem Nechme to Koňovi, má větší hlavu. Zajímavé je, jak i při předstíraném držení paliček na bicí je vidět, kdo je hudebník a kdo jen nepříliš pečlivě hudebníka hraje. Ale být u takovéíhle hovadiny pečlivý, to chápu, že se jednomu nechce. respektive neszojí to za to. Prostě chleba = na složenky. Osobně mám pocit, že se při řadě scén pan Bartoška usmívá tomu, jak je to blbé.(16.3.2019)

Lepší průměrný díl, ve kterém se Topinka setká se svými idoly - komisařem Majerem a strážmistrem Štrosem. Jenže tohle setkání nedopadne pro Topinku zrovna nejlépe. Případ s rozšlapanými bubny je na vedlejší koleji, ovšem ke konci je rozřešen přímo poirotovsky.(22.3.2019)

• honajz

Ach božíčku. Když už nevíme kudy kam, nacpeme sem jako crossover a prozření Topinky, že ti dva skvělí detektivové, na které kouká v TV, jsou herci! Brilantní, skutečně. Udělat z Topinky tak totálního dementa, to chtělo koule. Asi nejlepší scéna je ta, kde Bartošku coby policistu v důchodě, chytne hra na bicí, jinak se to plahočí zase upachtěně k nějaké pointě, která myslím hodně lidí napadla, když se pachatel poprvé objeví na scéně. Scény natáčení seriálu a dvou herců v přestrojení (Hanák a Nebřenský) podle mne zcela nevyužité, jen se tam tak oba klátí a nemají co hrát. Přitom se z toho dalo mnohé vytěžit! Ale ne, všichni zatleskají bravurnímu pitomci, ten dostane pusu od své pošťačky, a jede se dál.(2.3.2019)

• - Marie Topinková (Hana Vítová) říká v čase 9:34, že paní, co uklízí v penzionu, se jmenuje paní Palečková. Později, v čase 19:34, o ní ale mluví jako o paní Ptáčkové. (Jacquesmort)