Manželé Harriet a Peter Foxovi jsou nechvalně proslulí britští podvodníci. Když při pokeru s šílenou šéfkou podsvětí Irinou všechno prohrají, letí do Los Angeles, aby získali čas a pokusili se sehnat peníze, které jí dluží. Proto zosnují spletitý plán, jak ukrást Peterově bohaté exmanželce Jackie drahý prsten. Po několika marných pokusech a šílených eskapádách se dvojici podaří přelstít Irinu, oklamat Jackie a šperk konečně získat. Když lup prodají, rozhodnou se pověsit zlodějnu na hřebík a odstěhovat se do Brazílie. Při nástupu do letadla si ale všimnou vzácného diamantového náhrdelníku na krku jedné z pasažérek… (Bontonfilm)

Franki69

Opravdu nevydařená gangsterská „nóbl“ komedie, kterou Tim Roth nebo Uma Thurman nezachrání. Doufám, že zejména Tim byl na place celou dobu natáčení opravdu tak ožralej, jako jeho postava. Aspoň jeden by si tenhle film užil. Není to vtipné a ani zábavné.. Věřím, že se jedná o divadelní hru, adaptovanou velmi pitomým způsobem na filmové plátno. Rychle od toho a zapomenout. Z milosti mi čsfd danou uděluji 18% s doporučením obloukem se tomuto „dílu“ vyhněte. ()

Sunwheel odpad!

Keď sa pri komédii človek ani raz nezasmeje, pri akcii necíti žiadnu dávku napätia a celý čas vlastne tápa nad filmom, ktorý nemá umelecký charakter je niečo zle. Či boli aj tvorcovia neustále pod omamnými látkami ako jeho hlavné postavy by aspoň z časti vysvetlilo túto filmovú frašku. ()

HMTD

Když jsem se rozhodl, že se na to podívám mělo, to hodnocení přes 40, a známé herce. Jak koukám, tak i hodnocení klesá a blíží se mému názoru na tento film. Mám problém najít pozitivum, jedna hvězda je tam za jedinou scénu kdy jsem se zasmál. Jinak se vlastně nejedná o komedii, spíš o ukázku toho, jak se dá natočit film o dvou individuí, které by neměli při své oblibě v drogách a alkoholu, reálnou šanci daný děj ani prožít. Zkrátka nelogický scénář, a myslím, že herci to dobře věděli, tak se ani nesnažili to nějak spravit hraním. ()

nudlis odpad!

Tak nudnej film jsem už dlouho neviděl. A nepomůže mu ani hvězdný obsazení, ani neustále chlastající a nadávající Roth, ani přehrávající Uma (kdeže je její slavná Mia). Nepomůže tomu nic. Nuda. ()

Ammit

Podle hodnocení kdekdo čekal komedii století. A ta to rozhodně není. Je to komedie o zlodějíčcích-podfukářích, keří se snaží dostat z problému, který si způsobili sami. Ostatní asi ne, ale já se skvěle bavila od začátku do konce. Samotný scénář je sice na úrovni obyčejného béčka, ale s takovým ansámblem to pro mě na pět hvězd dosáhne. ()

Pierre95

Jedna hvězda za Sofiu Vergaru a Alice Eve, jediné pozitivum tohoto filmu. Jednu hvězdu dávám poprvé a to už jsen tu zhodnotil tak cca 3000 filmů ()

SNCIS

"Do prdele! Ten je falešný, takže jsem jí dala ten pravej." - "Ty jedna pitomá krávo..." Děj se točí okolo drahého prstenu, který chce Thurmanová ukrást. Herci zde špatní nejsou. Maggie Q jako brutální vražedkyně či Sofía Vergara, která hrála hollywoodskou hvězdičku - ok. Bohužel měli málo prostoru. + V českém znění zněla Vergara jako chlap. Pokud bych to měl zjednodušit: Akce minimum, vtip skoro žádný, příběh jednoduchý a napohodu obsazení, které rejža nezmákl. Celkově je největší chyba, že to točil James Oakley. - 30%. P.S: Pokud chcete nový film o zlodějích, tak Debbie a její parťačky. ()

BigJohn02 odpad!

Nesnesitelně nudná krávovina bez náznaku humoru. Obvykle se dá na filmu aspoň něco pochválit, ale tady fakt ne. Příběh ubohý, scénář zoufalý, herci snad znudění sami sebou. Vůbec nechápu, o jakých šílených eskapádách ti blbci z Bontonfilmu ve svém výblitku blekotají. Kdo tohle financoval, musel bejt padlej na hlavu - nebo si to odepsal z daní jako charitativní dar mentálně zaostalým. ()

Lockeroom odpad!

Neuvěřitelná trapnost. Zasmál jsem se jednou při dialogu Umy Thurman a Tima Rotha s číšníkem v restauraci. Jinak jsem nevěřil vlastním očím. Parker Posey se musel pan režisér nějak mstít, to bylo vysloveně masochistické ponižování. ()

barny120 odpad!

Nemôžem objektívne hodnotiť, vydržal som pozerať len 20 minút. No aj to som sa 20 minút premáhal. Hmm, hlúpe repliky, neprimerane vulgárne a viac trápne ako vtipné.. to je dej a jeho hlavné postavy. Škoda, čakal som od toho viac ()