Externí recenze k filmu (4)

 • ČervenýKoberec.cz (Alexandra Tinková) ****

  "Snímek Debbie a její parťačky je nabitý akcí od začátku až do konce, takže na nudu nezbyde čas. Kromě toho nesází jen na jedno velké jméno Hollywoodu, pro jistotu do všech pozic obsadil hvězdy světového formátu. Sandra Bullock, Cate Blanchett nebo Rihanna si střihly hlavní role, i v menších ale…" (více)

 • Filmpress.sk (Viera Langerová)

  "Film Debbina 8 neurazí, nenudí a v medziach možností zabaví. Ponúka i recept na žánrovú alchýmiu priemernosti, istenej len úctyhodným počtom hereckých hviezd." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Každopádně jen proto, že v hlavním obsazení figurují výhradně ženy, zápletka se točí kolem módy, šperků a módních návrhářů a tvůrci cílí víc na ženské publikum, tak to rozhodně neznamená, že si Debbie a její parťačky nemohou užít i muži. Nejde o výhradně ženský film, stejně jako Dannyho parťáci…" (více)

 • NaFilmu.cz (Kateřina Sabelová) ****

  "Nestane se asi vaším nejoblíbenějším filmem, na který se kouknete za život dvacekrát. Ale ať už chcete zajít na příjemný rodinný film do kina, nebo prostě vypnout doma u televize, tenhle film si užijete. Přestože Dannyho parťáci zůstanou na pomyslném žebříčku výš, oceníte zajímavou zápletku, napětí…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace