Externí recenze k filmu (7)

 • ČervenýKoberec.cz (Alexandra Tinková) ****

  "Snímek Debbie a její parťačky je nabitý akcí od začátku až do konce, takže na nudu nezbyde čas. Kromě toho nesází jen na jedno velké jméno Hollywoodu, pro jistotu do všech pozic obsadil hvězdy světového formátu. Sandra Bullock, Cate Blanchett nebo Rihanna si střihly hlavní role, i v menších ale…" (více)

 • Filmpress.sk (Viera Langerová)

  "Film Debbina 8 neurazí, nenudí a v medziach možností zabaví. Ponúka i recept na žánrovú alchýmiu priemernosti, istenej len úctyhodným počtom hereckých hviezd." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Každopádně jen proto, že v hlavním obsazení figurují výhradně ženy, zápletka se točí kolem módy, šperků a módních návrhářů a tvůrci cílí víc na ženské publikum, tak to rozhodně neznamená, že si Debbie a její parťačky nemohou užít i muži. Nejde o výhradně ženský film, stejně jako Dannyho parťáci…" (více)

 • Kritiky.cz (Karolína Černá) ***

  "Každopádně doporučuji tento „činaný“ filmeček pro holky bez rozdílu věku a kluky, kteří je doprovodí do kina. Není to náročné, občas se usmějete a z kina odcházíte s čistou hlavou, a to není málo. Jen mi líto, že herečkám Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter a Sandra Bulloc, nedal…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "A tím se dostáváme ke Garymu Rossovi. Jde o slušného režiséra a jeho Pleasentville je vyloženě výborné, mám ovšem pocit, že on nebo producenti k látce nepřistoupili úplně špatně. Nepotřebuju, aby ženský film točila ženská režisérka. Myslím, že dělat to takhle „na sílu“, jako se to děje třeba u…" (více)

 • NaFilmu.cz (Kateřina Sabelová) ****

  "Nestane se asi vaším nejoblíbenějším filmem, na který se kouknete za život dvacekrát. Ale ať už chcete zajít na příjemný rodinný film do kina, nebo prostě vypnout doma u televize, tenhle film si užijete. Přestože Dannyho parťáci zůstanou na pomyslném žebříčku výš, oceníte zajímavou zápletku, napětí…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) ***

  "Průměrně odvedené řemeslo, které si cejch "dalšího ženského rebootu" elegantně odpáře, ovšem v dalších neřestech kopírovačky se tetelně vykoupe. V rámci nostalgie po Dannyho gangu si lze odůvodnit návštěvu kina, jinak by to chtělo příště reparát o několik čísel výš." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace