Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Judy se vydá hledat Maureen, Will a Penny zase na expedici do jeskyní. Doktorka Smithová se snaží realizovat nový plánu útěku. (Netflix)

Recenze (11)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám obrovskou radost, že můžu s čistým svědomím napsat, že byla devátá epizoda z větší části o hovně. Doslova. Těžba koprolitu s možností získání nějakého toho čerstvého vzorku byla vskutku fascinující, ale veškeré mé nadšení z toho, že jsem se konečně pobavil, dokázali tvůrci okamžitě zavraždit novými stupiditami (blbec s rádiem v jeskyni a když je už někdo konečně přemožen, proč není svázán?). Takže tak. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tesne pred finále sme dostali opäť dávku napätia, najmä si ale tvorcovia prichystali jeden zásadný zvrat meniaci v podstate celú podstatu tejto misie a navyše si ešte vymysleli celkom vtipnú fintu, ako sa dostať z planéty preč. No a opäť im vyšiel cliffhanger, lenže po tom, čo v podstate odložili zrejme až na finále riešenie toho posledného, tak v tomto smere radšej nebudem očakávať okamžité riešenie situácie a zároveň aj hádanky. Na finále sa teším, snáď okrem napätia dostaneme aj niečo navyše, napríklad v podobe ďalších zaujímavých informácií či zvratov. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama