Ve snímku inspirovaném stejnojmenným komiksem z edice Vertigo vydavatelství DC Entertainment ztvárňují Melissa McCarthyová (Ženy sobě), Tiffany Haddishová (Girls Trip) a Elisabeth Mossová (Příběh služebnice) trojici hospodyněk z newyorské čtvrti Hell's Kitchen, jejichž gangsterské manžele pošle FBI v roce 1978 do vězení. Tyto dámy, kterým nezbyde nic něž hromada nevyřízených účtů, se rozhodnou vzít záležitosti irské mafie do vlastních rukou. Navzdory očekáváním se velmi zkušeně popasují se vším, od ovládnutí černého trhu až po odstranění konkurence... a to doslova. Scenáristkou a režisérkou drsného gangsterského dramatu The Kitchen, jehož protagonistkami jsou výhradně ženy, je Andrea Berloffová, držitelka nominace na Oscara za původní scénář k filmu Straight Outta Compton. (HBO Europe)

pujec

Slovy klasika: "Nápad jistě dobrý, výsledky nebyly dobré." Potenciál jistě, ale výsledek je dost mizérie. ()

RADX1

Já nevím. Námět slušný, prostředí fajné - velmi dobře dobově ztvárněné. Feministické mi to taky nepřišlo. Ale vztahy krom toho mezi Claire a Gabrielem hodně ploché. Ono by to možná tak ani nevadilo, jenže samotné finále je právě díky tomuto ještě divnější. Vlastně Celou druhou půlku filmu čekáte už jen na to jak to celé dopadne (už to samo o sob je špatně). No a o finále nelze říct nic jiného než že jde o úplný logický lapsus a to u hlavní postavy o které je několikrát ve filmu zmíněna její chytrost (BTW nikdy neukázána). Nevím co tím jako mělo být myšleno. Asi jako když TV komik před koncem jeho vystoupení předem oznámí, že řekne jeho nejlepší vtip a pak zajde za oponu a vy čekáte, čekáte a čekáte ... no prostě už ho nikdy neuvidíte - ten odchod byl totiž jeho vtip.... Vtipné, ne? Jestli Vám to přijde k popukání a chytré -  jakožto přímého diváka tohoto komika - určite se vám bude konec tohoto filmu líbit. Andrea Berloff je prostě komik a scénáristiku by dle mého měla nechat jiným. ()