Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

mala_kea

Snaha o nadupaný, akční a "nízko rozpočtový" trhák, s mnoha efekty, kaskaderskými kousky a sexy herečkou, který, co se týče naplnění potencionálu, obstál pouze v posledním aspektu. Kromě kladného faktu, že mi tato netflixovská slátanina dopřála za 2 hodiny cestu kolem světa a umožnila mi tak nahlídnout do míst, které asi nikdy nenavštívim, a vtipných hlašek od Ryana Reynoldse, prostřednictvím kterých jsem se mohl zavzpomínat na topografickou mapu Utahu, nestojí cokoliv, co by si zasloužilo komentář. ()

geek.ondra

Ten nejubožejší příklad dnešní blockbusterové produkce. Nepříliš talentovaní ale za to velice populární herci, random režisér který do puntíku splní žádosti studia, co nejjednodušší scénář který ale musí vykrádat své o dost lepší žánrové předchůdce a samozřejmě nařáchlej rozpočet. Všechno je tu jen tak na efekt, všechno se tu snaží být cool ale Netflixovská snaha o další dojnou krávu tentokrát dostala pořádnou facku a já jsem za to rád protože takové výstřelky dělají dnešní kinematografii akorát tak ostudu. 3/10 ()

Razzor_82

Nechutně drahý dobrodružný duplikát. Splácaný akčňák bez výrazné chemie mezi hlavními postavami, které jsou povrchní a nezáživné. Reynolds jede další otravnou ukecanou lajnu, Gadot už pomalu vyprchal šarm, no a Johnson zase předvede typickou tvrdost tupé skály. Filmu škodí cestovatelsky bezhlavé skákání do lokací s možností podrobného prozkoumání. 200 milionu jde znát na bohaté výpravě. Ale je to jen prachama navoněný prd! 4/10 ()

Johny M.

Když se sejdou moji oblíbenci: chodící charisma Dwayne, jeden z největších sympaťáků minimálně poslední pětiletky a úžasná Gal v jednom snímku, tak to snad ani nemůže dopadnout zle. Nadprůměrná akční komedie, který teď netflixy a spol plivou hromadu (letošní Dwaynova Expedice, Ryanův Free Guy), ale pokud je zpracování na úrovni, takhle skvělej casting a příběh co baví, tak proč ne; perte to do mě... ()

Fionor

Indianajonesovský heist film, který by v jiné době šel do kin během prázdnin. Je to čistá popcornová zábava, který stojí a padá na chemii mezi trojicí hlavních představitelů. Není to přehnaně chytré, ale není to nuda. A to u takového filmnu stačí. ()

rublik05

Jak snadno se může slibné akční dobrodružství změnit ve sterilní žánrovou noční můru. Námět lákal na příjemnou žánrovou jednohubku, těšil jsem se na interakce mezi Rockem a Ryanem, na akční scény či megalomanské záběry a na spoustu různých nápadů. Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo jednat o průšvih. Oběma hercům jejich role vcelku sedly, film je pěkně natočený, akční scény jsou svižné. Postupem času však film začal ztrácet na tempu, čím dál tím víc šlo vidět, že se většina scén točí před zeleným plátnem, takže častá změna lokací působí občas trochu komicky, příběhové zvraty jsou strašně na sílu a vlastně i zbytečné, upřímně mě nejvíce bavilo asi neustálé popichování a hlášky Ryana Reynoldse. Akčních scén mohlo být více, tvůrci si rovněž mohli dát více záležet na atmosféře, více zapojit nějaké dobrodružné prvky, aby snímek nepůsobil tak komorně a obyčejně. Red Notice beru jako fajn akční béčko, lehce rutinní a nezáživné, kterému zoufale chybí nápaditost a smysluplnější scénář. 5/10. ()

bararich8

Hodně fajn akční komedie, která slibovala hodně a většině i dostála. Hlavní herecká trojice je top kombinace, která i pěkně hláškuje a pěkně se pošťuchuje. O dějové zvraty není nouze. Body dolů za trochu vlažný závěr, přišlo mi, že se hlavní akce a celkový náboj vyplýtval v začátcích a pak už to nebylo tak dobré, nicméně pořád nadprůměr. 4,5* ()

ViktorS

Red Notice je film, ktorý ťaží hlavne z hercov čo v ňom hrajú. Ako akčná komédia je to celkom dobré, len je to strašne predvídateľné. Vyzerá to pomaly, akoby bol ten film natočený tak naschvál. Lokácie sú dosť zaujímavé, len miestami to pôsobí trochu gýčovo, ale to k takémuto film asi patrí. Normálne by som sa rozhodoval medzi 2 – 3 hviezdami, ale musím uznať, že ten záver filmu dosť (trápnych a zvláštnych) vecí vysvetlil, takže som sa nakoniec priklonil k 3 hviezdam. Som teda zvedavý na ďalšie pokračovania, pretože tie nebudú musieť byť úplne zlé, pokiaľ sa tvorcovia poučia aspoň z nejakých chýb. ()

Gixian

Sem tam fakt povedenej fór nebo celá scéna (např. býk), ale jinak dost průměř, místy až trapnost. Jako celek moc nenadchne ani neurazí. Slabší tři hvězdy. ()

hrumsrt

Podle čísel zatím nejúspěšnější filmový projekt od Netflixu.. Už nejde ani doufat, že Netflix bude platit miliardy za filmy, které posunou kinematografii a nepůjde jen o další spotřební projekt. Když vidím ten rozpočet, tak za co to mohli utratit?! Co v tom filmu máme - herce a lokace nic víc! Nemuseli platit žádnou techniku nic prostě.. Takže z toho vyplívá, že těch téměř 200 mega si převážně rozhodili herci.. Neuvěřitelná sázka na jistotu! Originalita? Ne. Napětí? Ne. Humor? Ano, ale jen na sílu tlačené hlášky Ryana Reynoldse. Finální zvrat i asi celkem je překvapivý, ale že by to šokovalo. Co mě ale vytáčí, je takovéto odtajnění situací, které diváka překvapí (udělají z něj vola). Naprostý mix všeho možného, od dobrodružných Indiana Jonesů po komedie ve stylu Hurá do basy. Třešničkou je pak cvrnkálista Sheeran zmiňující svoje účinkování v Game of Thrones! 35% ()

Ewík

Hodně povedená komedie. Bylo to tak trochu jako ty mé oblíbené akčňáky s Jackie Chanem a Owenem Wilsonem/Chrisem Tuckerem. Jenom lepší. 😎 A Reynolds umí být tak brutálně zlej. 🤣 Resting failure face. ()

ER

Jen Raynolds zvládnul komickou část na výbornou (jde vidět, že má natrénováno), Rock o něco méně a Gadot plnila roli hezké tvářičky. Akce mnohokrát viděná, mnohdy s méně funkční nadsázkou. Je jasné, že polovinu rozpočtu "zbaštila" herecká sestava, která měla zamaskovat mnohé nedokonalosti (scéna s býkem byla už trapná). Hold tak to dopadá, když se početná část tvůrčího týmu žene za penězi a ne kvalitou. ()

Aiden

Je pekné že to hercov bavilo. Mňa nie. Mizerné CGI. Uprednostnil by som National Treasure s Cageom a to bola fakt pičovina. ()

Maximilianus

Ja by som povedal, že sa jedná o taký Netflixovský štandard, ktorý neurazí, trochu pobaví, a potom naň celkom ľahko zabudnete. Nemôžem ale povedať, že by ma to nebavilo. Ryan Raynolds je sám sebou a taký, akého ho väčšina divákov od Deadpoola chce mať, Dwayne Johnson je tiež sám sebou, neohrozený, silný, šarmantný gentleman/zápasník, ktorý je vlastným spôsobom aj vtipný a zábavný. Gal Gadot je pekná žena, ktorá sa vie byť, čiže ona je WW. Samozrejme je tu veľa zjednodušení, aby dej mohol plynúť, ale to sa už aj nejako čaká pri takýchto filmoch. Takže by som to zhrnul, že sa nejedná pre Netflix o nejaké terno, ale na ospalé poobedie alebo ako večerná oddychovka Red Notice poslúži. 6,7/10. ()

zberatel

Nevyrovnané vo viacerých smeroch, ale dosť zábavné aby to neprestalo baviť ... najlepšia je jednoznačne kamera, miestami som neudržal kútiky pokope. Akcia miestami dobrá, miestami trestuhodne biedna. Mix indianu, dannyho parťákov a ďalších zaručuje zábavu, ktorej síce pár krokov k dokonalosti chýba, ale prípadné pokračovanie to môže napraviť, ak si dá rejža viac záležať na scenári. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí