Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Flopik

Neoreginálne, vykrádačka asi všetkého, no a komu toto vadí, nech si to ani nepúšťa. Kto ale nie je zbytočný hnidopich, tak sa bude kvalitne baviť. Ústredná dvojka, teda vlastne trojka je skvelá a chémia medzi Rockom a Reynoldsom je perfektná. Celý film v podstate stojí na tom ich podpichovaní, no a do toho si pridajte nádhernú Gal a relatívne dobrú akciu. Po komediálnej stránke sa teda dobre nasmejete. Film sa zbytočne nehrá na nejaké hlboké myšlienky, alebo drámu, je to proste zábavná "blbosť", no a to mu ide na jednotku. Rozhodne by som zniesol aj dvojku. U mňa za 4*. ()

Illy

Nezávadná a celkem zábavná oddechovka, která není vůbec špatná. Jasně - je to plné klišé, jasně - herci hrají furt to samé, ale je to svižně natočené a co tomu nejvíc chybí je tak nějak větší finále. Pokud se dočkáme pokračování, rád se na něj podívám. ()

majec4

Celkom zaujmavo vyzerajuca zanrova jednohubka s hlaskujucim Reynoldsom. Avsak ten scenar je strasny podla mna.  Zlatanina zo vsetkeho mozneho.  Mam pocit ze za dva dni nebudem vediet povedat jednu zaujimavu scenu.  Mozno narazka na Indyho mi utkvie v pamati, inak asi nic. S tym hereckym obsadenim si myslim, ze sa dalo vytazit viac, ale ucel to splnilo. Nemusel som dve hodiny prepinat reklamy v TV a par krat som sa z chuti zasmial na Rayanovi. A ta Gal, ach. ()

squawk odpad!

Tento film vyžaduje lobotomii, pokud si ho chcete užít. Tvůrci se divákům vymočili do obličeje a ještě je donutili říct "děkuji". Takovéto ubohé zvratky doporučuji už nenatáčet. ()

TheSpearCZ

Jeden z nejdražších filmů letošního roku, u kterého si obyčejný příležitostní sledovatel oddechne, ale filmový kritik vyřádí. Opravdu musím uznat, že to je výplach snad každé filmové značky, na kterou si člověk dokáže vzpomenout (Indiana Jones, Jamese Bond, Dannyho parťáci) a je velká chyba a škoda, že si to nechce vytvořit svojí image, protože kvalita tu na to rozhodně z herecké stránky je. Jinak obecně tu akční scény svým způsobem zabaví, jde na první pohled vidět, že do toho napumpovali těžkej peníz, ale ani Ryan Reynolds tady třeba humor nezachránil. A s tím mně vlastně nezbývá nic, co bych mohl dále ohodnotit nebo orecenzovat, protože tu nic kromě zmíněného není. Pěkný heist. Druhý díl přitvrdit. Toť vše. Čisté 3* ()

ROCK,THE

Nejzábavnější blockbuster roku! Skvěle zahrané ústřední trojicí Dwayne, Ryan a Gal byli skvělý. Takže za mě tu máme opravdu FILM LETOŠNÍHO ROKU! Stylem je to něco mezi Pravdivými Lži, Indianou Jonesem, Jumanji, Rychle a zběsile, takže ten film zkrátka bude bavit všechny a hlavně má spoustu a spoustu překvapeních. Zkrátka vás bude a musí bavit. Dwayne zde hraje postavu něco jako Hobbse z Fast Ságy, Gal zas klasickou intrikářku s prvky Wonder Woman a Ryan je prostě Ryan aka Deadpool hláškující až do konce. Takže hned pouštějte doma u svých obrazovek protože už nyní je k shlédnutí na Netflixu! A bacha ať si vás nedá do merku Interpol to by jste mohli skončit na seznamu zvaném …. RED NOTICE ()

warrenur

Zmeny scenerii, pestre farbicky, coolove hlasky, pritiahnute triky a masterplany, ktore tu boli uz pred prvou Dannyho jedenactkou. Miesta tak chranene a s takymi ochrankami, ze sa tam neda dostat a predsa genialni zlocinci pridu s detskym riesenim.....nuda. "Twisty" v zavere uz boli len ocakavane. Meh... ()

theSaint

Děsná sračka v mnoha směrech. Tohle není pro nenáročného diváka, to je pro diváka s nulovým standartem. Neustále dokola to samé od ústředního tria. Je jedno, jestli čumíte na tu plešatou gorilu tady, nebo jinde. Stejný pohledy, stejný pohyby, stejný hlášky. Je to tak kurevsky úmorný, že už se to nedá snést. To samé platí pro hezouna Reynoldse, zjevně nezvládá nic jiného než ze sebe dělat rádoby cool šaška, až na to, že už to neni cool. Je to fuckin anoying. Over and over again. Gadotka je kus, může děkovat Bohu, protože tahle věčná Wonder Woman může nabídnout leda tak dlouhý nohy. Tři neherci, ideální na vedlejší role, táhnou pouze svým vizuálem. Další jejich variaci neunesu. ()

Untentrauer

Především mám Johnsona a jeho filmy rád. Takže jsem se těšil. Kazil mi to jen fakt, že tam hraje Reynolds, kterého moc nemusím, ale vyvážila to Gadot. Takže pro začátek je to už pro mě takto složitý spletenec....Nicméně od první chvíle mi do role šikovného a mrštného zlodějíčka Reynolds neseděl. Nějak jsem měl před obličejem Cassela a jeho ztvárnění elegantního zloděje a nemohl jsem se toho zbavit. Jenže záhy zjišťuji, že celý film je vlastně jakási parodie. Je to takový horší Bčko. Je to vtipný, zasmál jsem se ano. Ale taky jsem se styděl za to, že Johnson do něčeho takového šel. Děj se s divákem nemazlil a lokace se střídali, jak v divadle. Scénář tomu šel samozřejmě na proti a tak to vypadalo všechno až moc uměle, plánovaně, nesmyslně a kýčovitě. Poslední dobrodružství ala Indy Jones mě dostalo do kolen...Ovšem v negativním smyslu. Film vás protáhne nakonec tak rychle, že si řeknete: "co?". Je to ideální, pro sledování s přáteli - a s alkoholem. ()

peetrejr

Škoda. Tak sa to ešte mohlo všetko vyhrotiť ale nie. A nad týmto filmom si moji rovesníci bdrlia vajcia. Ako vážne? Well je to tak. Proste spoločnosť je jednoduchá a priam žere takéto výmysli od Netflixu. Hej humor fajn, smiech Ryana je asi tá najodpornejšia vec akú som kedy videl a počul a reálne Rockova hlava zo zadu vyzerá ako tučný penis. Ako očakával som že film bude béčko ale takýto kaliber, ktorý som dostal na plastovom podnose sa mi priam znechutili. Tento film nezachránia ani Izraelské nožičky Gal Gadot. Som fakt sklamaný, lebo toto mohol byť film roka. Lenže niektoré sci-fi scény sa mi neľúbili. Viem možno som chuj že mi nepáči vymývač mozgu ale je to tak. Je to približne ako by ste sa v mekáči uspokojili s jednou nugetkou. Nugetka je dobrá a chuti Vám lenže je iba jedna a predsa z jednej nugetky sa nikto nenaje. ()

Grizzly

Slátanina jako prase. Ale nenudil jsem se. Rock je velkej jako kráva (využito málo), Gadot dobrý a Deadpoolovsky ukecanej Reynolds mne bavil vždycky. Bez ambicí, bez logiky, bez hloubky, bez patosu. Čirá zábava. Nečekal bych to, ale je to velice osvěžující. Navíc to působí až nostalgicky old schoolově. Nekritická hvězda nahoru za absenci obvyklého netflixovského negersko-buzerantského bullshitu. 70% ()

Monisek

Zaverecny zvrat me spis nastval, takze pri rozhodovani mezi 3* a 4* se priklanim dolu... Ale jinak fajn oddechovka, to jo. :-) ()

Bozvav

Dnes už jasně škatulková role pro Reynoldse a vlastně už i pro Johnsona, Gal je tam pro krásu a Arya do počtu. Nenáročná kokotinka, která neurazí, ale ani nenadchne. Scénář už tu byl stokrát jinak, akce naivní, dialogy debilní jen mírně. Hudba dobrá a vtipné hlášky by se také našly. Jako celek dávám 55%. ()

Kopi1

O tomhle filmu se nesmí moc přemýšlet a jenom se koukat a užívat si ho. Jak už to klasicky bývá, tak všichni zde hrají sami sebe, nejvíc asi Ryan, který hází vtípky celý film. Zápletka docela chytlavá, aby mě udržela na film koukat, dobrá akce a kamera se mi také líbila. Pak tu jsou okamžiky s bazukou, býkem, kde kdo se kde objeví nad kterými se musí člověk jenom pousmát a koukat dál. Já jsem si film užil a zasmál se, na toto trio bych klidně koukal furt, ale kdo není moc fanoušek a nemusí jejich charisma, tak si film rozhodně neužije. ()

Zaitsev

Tak jsem si říkal, pátek večer, kouknu na film, bude to odpočinkový, přesně to potřebuje moje momentální nízká mentální úroveň. A dopadlo to dobře: ještě ji tak nízkou nemám, aby se mi líbila tahle sračka...hvězda za Ryana Reynoldse, který už v každý roli bude Deadpool...a za Wonder Woman. Nekoukejte na to, pustťe si Indiana Jonese...jakýhokoliv. ()

P.J.2

Prumerna vykradačka klasik ale ústřední trio krásně funguje a chemie mezi nimi je na plnou palbu, klidně si do budoucna dam opáčko. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí