Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Shifty86

Tak tohle bylo fakt velký špatný .. debilní příběh dokreslený tak mizernýma počítačovýma animacema, že by se za ně režisér měl stydět i kdyby to byl film z roku 2001. ()

Bogrant

Fakt bol Vin Diesel na konkurze do Cats?;). Tupota ťažkého kalibru, ktorá vyzerá akoby nemala scenár, ani režiséra. Iba sa v nej zlepujú dokopy jednotlivé akčné výpady a exotické lokácie s toľkým digitálom, že z očných lekárov sa stanú milionári. Všetko zachraňuje, síce stokrát už obohraný, ale stále vtipný a hláškujúci Reynolds s jeho fórmi a zdeseniami. Parťák Johnson tentokrát skôr unudený a Gadotke našťastie vybrali aspoň dobré šaty. ()

soukyd33

Nechybí zde humor, a super hlášky. Takže komedie účel splnila. Jinak je to jen honba za vejcem Kleopatry. Ty plány jsou šílené. A ty zvraty ještě víc. Poznámka: Toho německého auta z 2. Světové války, je škoda. Hvězdiček 3 ()

Tomulka odpad!

Když jsem dal Expedice:Džungle jednu hvězdu tak nemám jinou možnost -tohle je totální odpad? Že tam hraje Rock to mne nepřekvapuje, ale Gal a Ryan fakt nemaj lepší věci na práci? Teda nejsou to nijak oslniví herci, ale jsou v kurzu, tak proč toto. Prachy? No snad jich dostali dost. ()

Pilgrim6

Neinovativní průměrná oddechovka s hezkými herci. Nenadchne, neurazí. Těstovinový salát filmů. Není to mekáč, chutná to dobře, ale nejlepší jídlo, co jste kdy měli to není. ()

Raziel811

Johnson hraje Johnsona, Reynolds hraje Reynoldse a Gal Gadot už opravdu stárne. Asi tak bych to shrnul. Na filmu nevidím astronomický rozpočet, vyjma platu hvězd. Celkově se ale jedná o fajn jednohubku, kterou, kdyby měl šikovnější režisér, byla by to opravdová bomba. Takto je to zkrátka fajn film. ()

CheeseFigure

Som sklamaný. A to mám ústredné trio (Johnson, Gadot a Reynolds) rád. Príbeh by bol fajn oddychovka na večer, ničím výnimočná, ale ten koniec to celé celkom pochováva. Je taký neakčný, človek sa ani nenadeje a už je vo finále, ktoré je také nijaké, pre takýto druh film by som ho čakal akčnejšie, veľkolepejšie. Ďalej mi celý film prišiel nedokončený, otvorený, ako keby som dopozeral pilotný film nejakého seriálu. Taktiež, na druhý deň vo mne prevláda pocit, že sa tam ako-keby nič nestalo.  Akčné scény ničím nevýrazné a zabudnuteľné. Aby som ale len nekritizoval, tak sem-tam nejaký vtip zafungoval. Čo ďalej chválim, tak je ten plot-twist, ktorý som nečakal. Čo nechválim je koniec (SPOILER: Ako keby autori nemali gule na to, aby aspoň jedného z ústrednej trojice zaradili ako záporáka a tak to končí tým, že sa všetci spriatelia. KONIEC SPOILERU). Som sklamaný, nebyť hlavnej trojice, možno by som dal aj odpad. ()

Pythonator

To se nám to sneslo kritiky na další netflixovský film. Jakoby někdo nemohl stále pochopit, že v dnešní době už vznikají prvotřídí velkofilmy nejen pro kina, ale taky pro platformy jako právě Netflix. Tento film si rozhodně nezaslouží tak shazovat. Reynolds je jako vždy skvělý a komu vadí jeho hláškování, tak se mu to logicky líbit nebude. ()

JB001

Musím jít proti proudu a zaokrouhlit nahoru, protože mne to v sobotu večer pobavilo určitě víc než nějaká StarDance na ČT1 nebo Polda na Primě. Pohodová komedie na kterou se hezky koukalo. Tedy hlavně na Gal Gadot i když ta holka z Interpolu taky nebyla k zahození. Nasmál jsem se dost a zavzpomínal si na Indyho. Kdybych to viděl v kině, byl bych mnohem kritičtější, ale doma na gauči to bylo fajn ()

Pekyno

Až na pár polovtipných scén je to nudná, neoriginálna, prekombinovaná a predražená capina. Odfláknutý scenár, predvídateľný dej a trápne dialógy. Keby som v hociktorej časti filmu odišiel aj na pol hodinu, vôbec by to nevadilo. Malo stačiť to, že sa budeme dívať na jedných z najdrahších(?) hercov súčasnosti? Keby tam bolo aspoň pár skutočných lokácii, ale ešte aj to pomaly nonstop zelené plátno kazilo celkový dojem, z „tak drahého“ filmu. ** za Deadpoola. Či pardon, Ryana Reynoldsa. Veď aj tak už hrá všade rovnako. ()

Mark1983

Nevím proč, ale tento snímek ve mně evokoval rodinné dobrodružné filmy ve stylu Lovců pokladů apod., což spojení žánrů dobrodružný a rodinný mě nebavilo ani jako školáka. Přesto snímek Red notice byl v něčem částečně odlišný od dobrodružných rodinných filmů, i když čas od času ten nádech tam byl. Na to, že má film i komediální prvky, tak jsem se usmál celkem asi 4x, ale nesmál jsem se až bych se za břicho popadal. No koneckonců - nekoukatelné to nebylo, což film mě neurazil, ale ani nenadchl. A to mi tento snímek známý doporučil jako ten lepší než Rozhněvaný muž, který mě zabavil o hodně víc. Red notice ode mě získává tři hvězdičky. ()

AmunRa

Rozhodně záleží, co od filmu čekáte, protože tohle je čistokrevná zábava a béčko s blockbusterovým rozpočtem. Pravdou je, že Dwayne Johnson nemládne a akční scény už začínají být na něj moc, Ryan Reynolds hraje úplně stejně jako v Deadpoolovi a Gal Gadot je oba přechytračí a ještě zmlátí na jednu hromadu. Prakticky nepřetržitá akce s nepokrytými popkulturními odkazy a hlubokou poklonou Indiana Jonesovi. Hezky natočené, dobří herci, krásné lokace, žádné zbytečné CGI a prvoplánová akce vítězí nad hlubokými myšlenkami na KO. Pobavilo, akční film jako z devadesátek, kdy ještě uměli točit zábavné filmy čistě pro zábavu. A bude i Ed Sheeran! ()

Laajaa

Tak 4/10, když použijete takovéhle herce a je z toho film který bych nazval jako "parodie na Flynna Carsena" tak už je opravdu co říct hromady chyb a nelogičností, jsem si všiml při prvním zhlednutí a už to mě vedlo k tomu že podruhé to vidět opravdu nemusím. Od Gal Gadot a Dwayna Johnsona bych víc nečekal, prkno neohneš a za mě vrchol kariéry Dwayna Johnsona je Král Škorpion, ale nevyužít potenciál Ryana Reynoldse ? Filmy typu Nesmrtelný, 3:15 zemřeš, Deadpool Filmy které podle mě dokázali využít jeho potenciál. Ale když je špatně napsáno nepomůže sebelepší herec ()

Duchas

Upřímně, čekal jsem to mnohem horší. Film si sice vypůjčuje nápady u jiných známých filmových sériích a chvíli jsem měl pocit, že sleduji novodobého Indiana Jonese, ale dostali jsme vcelku lehce nadprůměrný akčňák. Dát Rocka a Reynoldse do dua byl skvělý nápad a pasuje jim to. Film má nějaké zábavné a vtipné sekvence, nad kterýma jsem se pobavil a užíval si je. Co mi na tomto filmu naopak nesedí je Gal Gadot, která mi na roli zlé drsňačky nepasuje. Scénu s býkem tady radši ani nebudu komentovat. Je to prostě zábavný průměr. ()

Milo384

Akční komedie, která je zábavná a nenudil jsem se u ní. Herci se k sobě hodili, pár opravdu dobrých situaci se zde také najde. ()

Dandirion

Je to barevné, rychlé, a na Netflixu. Takže co čekat. Rock který hraje Rocka, Reynolds který hází pořád ty samé hlášky a Gadot na kterou se hezky dívá, ale herectvím neohromí. Přes opotřebovanou šablonu narýsovaný film, našlapaný hvězdnými jmény, nezáživnou akcí, předvídatelnými zvraty a rádoby humorem. Asi by si to zasloužilo i dvě, v opilosti možná i tři hvězdy, ale mě už tyhle hloupoučké filmy prostě urážejí. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí