Mandalorianský nájemný lovec přijímá lukrativní zakázku pro záhadného klienta. (Disney+)

brasek

Sklamanie! Príbeh mal byť o postave menom Boba Fett a celé je to o Mandalorianovi o ktorom sme doteraz nepočuli, je to Dyn Jarenn. Postava sa mi nepáči lebo všetko čo bolo doteraz napísané o Mandalorianoch sa v plnom rozsahu nezhoduje s tým čo seriál teda pilot ponúkol. Nájomný lovec a dobrák? Ide sa deliť o podiel? Zase úlet! ()

Danny Nolander

Konečně zase jednou výborné Star Wars! Velice se mi zamlouvá ten komorní přístup. Je vidět, že na tom pracují lidé, kteří mají tuhle látku rádi a jsou sami fanoušci tohoto univerza. Opět tu vidíme řadu příšerek, strojů, a vlastně se to celkově tou atmosférou vrací zpět ke kořenům. Jsem spokojen, už do mě valte další díly! ()

Rian_witcher

Jedna * za to že to je ze světa Star Wars. a za mrně Yodu. Jinak to je otřes jak co se týká vizáže hlavního hrdiny, tak i drtivá většina triků je podobná spíše Cestě do pravěku od Karla Zemana z roku 1955. To co on tehdy dokázal pomocí loutek, to dokázalo nyní Disney studio pomocí špičkové počítačové animace. To že do každé části kratičkého dílu složeného z 1 min bídné akce a 25 min záběrů na cestu po které kráčí klon středověkého rytíře přidá Disney trochu modelů ze Star Wars světa proboha nemůže stačit na tohle šílené hodnocení přes 80%. ()

swenyx

Mandalorian nejvíc, totálně badass zabiják, celý díl je doprovázen skvělou hudbou a sem tam i nějakým jokem. Díl byl dost western-like, ale povedlo se to. Já se bavil, teď jen aby to takhle šlo dál. ()

rime

Pilot, 39 min? No jako hodne vlazny. Nevypada to vubec na velkej serial, prave naopak. Pustej, sterilni, nezazivnej. Snad se to rozjede. ()

Grizzlac

Moc jsem se těšil. Boba je jedna z mých nejoblíbenějších postav a nezklamala mě ani vteřina. Vizuál dokonalý, hudba špičková (je v tom strašně cítit ten westernový feel s nádechem Williamsových fanfár), postavy jsou surové a konečně se podíváme do podsvětí SW. Aspoň doufám. Na pilot 100%. ()

bigmatko

SW je srdcovka a po prečítaní viacerých kníh so starej aj novej série, medzi ktorými je napr aj kniha Imperiálne komando, v ktorej sa odvíja dej v rovnakom období ako Madalorian som sa na tento seriál tešil. Kniha čo to prezrádza aj zo života samotných Mandalorianov. Seriál začal úplne špičkovo a už teraz je mi jasné že som jeho fanúšikom. Služba Disney k nám tak skoro nedorazí ale ako náhle sa to stane tak nezaváham. Mandalorian začal bez zaváhania a okolkov a ponúka dramatickú stránku SW univerza s pochmúrnou atmosférou obdobia po zničení impéria. Westernovská idea je cítiť široko ďaleko ale veľa príbehov SW má takýto nádych. Ak spracujú Kenobyho tak to bude rovnako podobný divoký západ. One man story ako má byť. Mandalorian sa zaradí do kultu a nastaví latku poriadne vysoko. Prijal by som aj dlhšiu stopáž kedže akýkoľvek iný seriál ma takmer hodinu. Ale vzhľadom na komplikovanosť SW to asi nie je také jednoduché. ()

Cybershot

Videl som privé 4 epizódy Star Wars ale nikdy som nevedell písť na chuť tejto filmovej sérií avšak mám pocit že sa tento seriál v niečom líši. V spomínaných 4 epizódach Star Wars som nebol ohúrený mnohými častými aktivitami ktoré sa tom vyskytovali ako vesmírne bitky alebo iba klasické futuristické prestrelky s laserovými zbraňmi. Touto epizódou ma zaujal charakter hlavnej postavy. Od počiatku až po koniec ma táto epizóda prinútila súcitiť s Mandaloriánskym lovcom ktorý sa zdá byť racionálnejší ako chaotický svet okolo neho. ()

BraceGirdle

Pokud si i další díly udrží takovou kvalitu, tak tu máme nejlepší seriál roku. Žádné zbytečné natahování stopáže, rovnou k věci a spousta akce. Naprostá paráda. ()