Mandalorian - Season 1 (2019) (série)

Kapitola 2: Dítě (S01E02)

(epizoda)
  • USA Chapter 2: The Child (více)

Mandalorian našel, co hledal, avšak jeho loď rozebrali pouštní sběrači a on nemůže opustit planetu. (Disney+)

mortak

Na tu půl hodinu je tam sice dost nelogičností, a motivy jednání Mandaloriana byly odbyty pár krátkými flashbacky, ale na druhou stranu je to zatím nejvíce povedený "sergioleoneovský" western od dob Sergio Leoneho. Málo slov, a skvěle funkční propojení akce s hudbou. ()

majo0007 odpad!

Buzeranti pindajúci na krátku stopáž prvej časti - takáto bude každá, kokoti! A za ten čas si ho stíhate aj vyhoniť?! Zámerne píšem kokoti, lebo nepoznám jedinú ženu, ktorá by si toto spolu s vami pozrela! ()

BROKEN_

Maličký Yoda si to ukradl celý pro sebe, KURVA on je tak neskutečně roztomilý. Druhý díl mi přišel o něco lepší než první díl, nejspíš proto, že tomuhle seriálu začínám přicházet na chuť. Pedro Pascal je zatím skvělý, i když nevidíme jeho tvář, tak poznáme díky jeho hraní, co cítí atd. Zatím velká spokojenost. Je tak dál Favreau! ()

Sany33

Čo by to bolo za seriál z prostredia Star Wars, keby sa v ňom neobjavili Jawovia. Milé otravné potvorky, ktoré ale dokážu človeku pekne zmepríjemniť život o čom sa na vlastnej koži presvedčí aj Mando. Veľmi dobre časovaná epizóda. Vôbec som sa nenudil a to je dosť podstatné. Teším sa čo prinesie ďalšia časť s little Yodom. 99% ()

drackula

Stále je to kvalitný western. Keďže sme stále len v úvode, riešia sa tu menšie problémy a vedľajšie misie, ktoré tiež bavia. Krpatý yoda milo prekvapil a funguje aj inak ako len budúci merch. Napadlo ma, že Pascal to má s herectvom ťažšie ako herci, ktorí hrali sudcu Dredda. :D Mám ale túto postavu stále radšej. 80% Disney plus ()

Ironfood

Po slibném prvním dílu docela zklamání. Příběh v podstatě přešlapuje na místě, navíc postava baby Yody mi vůbec nesedla a spolu s postavami Jawů tomu dává na můj vkus příliš dětinský nádech. ()

SpaceOdyseus

Ok, videoherni struktura scenare zrovna u Star Wars moc nevadi. Vizual je stale prijemne strohej. Souboj mohl byt zajimavejsi. Ale nemuzu se moc zbavit pocitu, ze byl tento dil zhola zbytecny pro celou story. ()

LachtanShows

Nebudu lhát, že mě jako ortodoxního nefanouška SW k tomuto seriálu nenakákala sláva kolem malého Baby Yody, ale i bez něj se jedná o nádherný sci-fi seriál, jemuž nechybí vůbec nic. A za tu půlhoďku se toho stihne stát tolik, že nad tím přemýšlíte ještě následující den. ()

warrenur

Zrejme sa stopaz nezmeni a nezavisi tak uplne od aktualneho diania. To je skoda. Cakal som viac aj hlavne co sa tyka scenara. Maly "Jodik" je sice spod "premudreleho" obocia husty, ale len to nestaci. Lepsie animacie by mu tiez trochu pomohli. Inak posobi len ako "moncicak". Tato cast mi prisla iba priemerna, co sa tyka zabavnosti a atraktivnosti. ()

cyphercz

Překvapilo mě, že má seriál zatím vzestupnou tendenci co se kvality epizod týče, dvojka je o poznání lepší než slušná jednička, tak snad to bude pokračovat tímto stylem! Celá ta zápletka kolem Jawů musí zákonitě potěšit každého fandu SW univerza a jen si říkám jestli není škoda, že Favreau nerežíroval i sequely... ()

Bozvav

Druhý díl je o poznání zajímavější, nicméně rozhodně by měl být delší. Malý zelený prcek je roztomilost sama, přibylo trochu akce a vraždění ubohých zvířátek. Triky a vizuál dobrý, hudba ujde. Jinak pořád mi chybí nějaká ta myšlenka, důvod proč to celé je a dialogy. Dávám tři hvězdy. ()

Miky22

Sci-fi Clint Eastwood pokračuje ve své misi. Tentokrát se setká s pár známými tvářemi z originální trilogie. Celkově se zde moc nemluví, ale už jsem si zvyknul. Jelikož se děj odehrával na jednom místě, příběh působil konzitentněji oproti prvnímu dílu, kde se lokace střídaly až moc rychle na 30min. Takto nějak si představuju i chystaný seriál s Obi-Wanem. 4*. ()