Mandalorian se vrací za svým klientem, aby si převzal odměnu, avšak ne všechny zakázky se vydaří. (Disney+)

Najt

Zase o kus lepší než předchozí díl. Mando splní úkol, aby v zápětí porušil dohodu a spáchal tak "trestný čin", čímž se úvod definitivně zakončuje. Dvojice je spolu a pravděpodobně i na útěku. Hudba je fantastická a scifiwesternová přestřelka, ale hlavně infiltrace do laborky byla luxusní. ()

PaulCZE odpad!

Začátek tohoto dílu vypadal alespoň trochu nadějně a pak to zase přešlo do neuvěřitelný trapárny, možná kdyby mi bylo vosum. A opět sračkoidní SW bitky kde stačí shodit stormtroopera do beden v pozadí a on z toho chudák umře :) ()

DarweyD

"so anyway, i started blastin’...“ - Zajímavé je, že seriál s jednoduchým příběhem o vlku samotáři hledajíc práci na pokraji morálních hodnot mě baví víc, než poslední dva celovečerní filmy ze stejného univerza. Prosím, míň trapnejch pokusů o galaktickou velkolepost, a víc týhle skromný osobytosti! 90% ()

darthvader77

Flashback z klonových válek potěšil opravdu velice, jsem za něj rád, protože se tím výborně sjednocuje universum. Baby Yoda je naprosto fantastický a líbila se mi pointa s hračkou. Nová zbroj je cool a závěrečný příjezd kavalerie je prostě naprosto fantastický THIS IS THE WAY! ()

Renie42

Když to napíšu blbě, tak prostě žeru každou vteřinu a při scénách, kdy už to vypadá, že to nedopadne dobře, si zakusuju dokonce i nehty :-). Je vidět, že Mandalorian má přece jen srdce a není mu jedno, co s malým Yodou bude. ()

elpin

Pro mě spíše slabší díl. Připomínal mi některé staré akční filmy typu Rambo, kdy na obrazovce bylo vidět 10 nepřátel, Rambo ale postřílel tak nejméně tisíc. A ten konec à la superman byl hodně přepísklý. ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Tak to tvůrci po dvou utahaných epizodách pochopili. Nelze točit miniseriál s nicneříkajícími epizody, ale buď nás zahrnout akcí, nebo prohloubením postav. Zde se vyskytuje obojí, i když hlavně akce vyniká. Konečně se zajímám, co bude dál, než jen "bude další díl lepší?". Kamera i hudba jsou stále boží, tak ať to vydrží. 80%. ()

Marcas

10/10. Musím napsat, že čím dál tím lepší. Pokud to takhle bude pokračovat, tak nevím do jakých až sfér se dostaneme. Nejvíc je pro mě s podivem, že i když má díl přes 35 minut, tak mi to přijde, jako když je za 5 minut konec, což už je samo o sobě známka nějaké kvality. ()