Aby mohl bojovat proti zbytkům Impéria, musí Mandalorian vyhledat pomoc starého nepřítele. (Disney+)

Kimkong

Začala záchrana Baby Yody shomažďováním informací, kde si trestanec a bývalí imperiální voják svou snahou spasí duši. Opět díl plný akce, ale také Mandových těžkých rozhodnutí, kdy pro záchranu dítěte obětuje zásady svého kodexu. ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney+ || Konečně se do Mandaloriana vkradlo nějaké napětí. Můžu říct, že velmi intenzivní napětí. Celá epizoda je opět jedna velká akční scéna, tentokrát však lépe natočená než v úvodních dílech. Chválím spolupráci mezi postavami, které mezi sebou koněčně budují vzájemný vztah než jen "pomůžuti a už tě nikdy neuvidím". Sice by to chtělo na předposlední epizodu větší tah na branku, stále mám totiž pocit, že jsme teprve za druhou půlkou, no alespoň se nezpomaluje. Bohužel se obávám, že závěrečný díl skončí téměř stejně jako v první sérii a budeme muset zase čekat na třetí. Záporák, kterého už známe, má stále málo prostoru a až moc s ním šetří. Každopádně Rick Famuyiwa se zařadil mezi čtveřici nejlepších režisérů seriálu. 90%. ()

IZFNP

Mad Max po starwarsovsku, skvelé. Áno, niektoré momenty šušťali papierom a koniec mi prišiel asi príliš dramatický, ale inak to bola úžasná jazda. Scéna s trojicou pri stole - tlieskam. Ten posledný diel si strašne vychutnám. ()

papuchalk

Asi nejvtipnější díl u kterýho jsem se dost nasmál. Jak zabijou toho velitele přímo v kantýně :D Bill Bur prokázal komediální talent. Čert vem logiku, proč je terminál s tajnými informacemi v nějaký jídelně vojáků.. a jaktože Mandův ksicht prošel skenem terminálu.. no blížíme se do finále a je to tuze znát. ()

KukulienkaHO

Paradoxom je, že sa jedná u mňa (zatiaľ) o celkovo najlepšiu epizódu seriálu, a zároveň je to prvá epizóda, kde sa neobjavil náš zelený priatelíček. A nie som tu jediný, kto má takéto pocity z "Chapter 15: The Believer". Presne takto by som si vedel Mandaloriana predstaviť, keby sa dejová linka s Groguom skončila. Ako ja ho mám rád aj seriál je parádny, len už cítim, že by sa to malo posunúť ďalej. Fakt nechcem, aby témou celého seriálu bol Grogu a záležitosti s ním súvisiace. Dúfam, že vo finále ho Mando predá do rúk Ahsoky, čo by bolo skvelou témou pre jej už oficiálne oznámený seriál. Zároveň by sa v tretej sérii "The Mandalorian" mohli riešiť iné veci, napríklad samotní Mandaloriania, ktorých tu už bolo bohato veľa. ()

jjjerry

Konečně příjemná epizoda. Smířil jsem se s Boba Fett. Příjemně to plyne, dej zajímavý, nová planeta. Trochu to celé (jako ostatně celou serii) kazí krátká stopáž, kdy není prostor na emoce a prožití děje.  Ale víceméně tomu nemám co vytknout. Skvělý nálože ve finále, vzpomněl jsem si na Epizodu II. ()

matous20063

Velice dobře udělaná epizoda. Ukázání Mandova obličeje v normálním stavu bylo cool! Za mě velice dobrá epizoda co se týče akce, drama a dialogi. Vrácení postavy z první série bylo fajn a závěr...topovka! 90% ()

Brvis

No ty bláho! Tenhle díl mě odpálil do nedaleké galaxie! Spousta velice emotivních scén, skvělý soundtrack... To vše jen v jednom díle. Poslední scény totálně nalákaly na poslední díl! 10/10 ()

Sadova302b50

Výtečná předehra k poslednímu dílu, která funguje, jak má, a to úplně ve všech směrech. Těším se na závěr této série. 4-5, vzhledem k předcházejícím epizodám se přikláním k 5*. ()

Fearghast

Pro předcházejícím průseru překvapivě excelentní epizoda. Posledních 5 vteřin "prologu" si jen mohli odpustit. Budu držet palce, aby poslední epizoda druhé serie byla kvality minimálně tohoto dílu. ()