Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (Cinemart)

Shitonit

STU !!! tak to je megakoumes. Dvojka komiků Stumrd a Vicechlap v hodně svižný roadmovie :-) ty vole, já se poprskával smíchy, ta přestřelka v psí nemocnici byla fakt jedinečná, těžko více popisovat, je to přesně na hranici sračky vo hovně s příšerně divnejma týpkama v hl.roli, a zároveň to je super komedie, která neurazí ani největšího pornohomointelektuálníhokomika jako jsem já. ..P.S. No a nejlepší na tom je, že.......... Druhý den vim prd, vo čem to bylo !! ()

oldy

Slušny pruměr. Nelibila se mi zbrkla,akčni kamera. Humor byl někdy dobry a někdy šel na hranu. Za mě 60% ()

Brooks

Dialógy si pýtajú klávesnicu Shanea Blacka a dejové peripetie sú trochu nablblé, ale pohromade to drží skvelá chémia dua Nanjiani/Bautista. A prekvapivo kvalitné akčné scény. O triedu lepšia zábava, než podobne koncipovaná Centrálna inteligencia s dvojkou Johnson/Hart. ()

JohnZ87

Příjemná svižná buddy komedie, která po stránce humoru skvěle baví, byť z hlediska příběhu to žádné terno není. Nesourodá ústřední dvojka má mezi sebou skvělou chemii a tvůrci se nevyhýbají ani explicitně násilným a brutálnějším scénám, které ale dokáží ve výsledku spíše pobavit. 75% ()

papadoce

Dave hral rozhodne už aj vo väčších chobotinách a Iko, pokiaľ mu režisér dovolí robiť to svoje hopky hopky a kopy kopy, tak vie v akčňáku zabaviť jednoduchého homo sapiens sapiens s učňovkou a s maturitou len sa tak práši. Spolujazda je ideálny spoločník na sobotňajšiu noc, keď vaša sexuálna múza spí, dva hriechy minulosti taktiež a nohy vás bolia tak, akoby ste transsibírsku magistrálu šli pešo so snežnicami od konečnej po konečnú. Nie nešiel som, len vek mi pripomína, že mám limity. Smile. Vtedy je Dave aj s dajakým pričmúdlim Kumailom lahodnou sledovanou, dokonca miestami zábavnou. Som už asi hodne starý ak sa smejem aj na tom, ako sa slepý Dave kuká zblízka do mobilu, čo? No a. Asi najzábavnejšia pasáž bola prvoplánová bitka v obchode. Bol to taký bum bác humor na štýl mimoňov, ale fungovalo to. Je to taký prázdny film, ale občas sa mi zmrštili kútiky, dokonca dva až trikrát pohla aj bránica a to sa počíta. Dám priemerné tri a nepotrebujem to už vidieť. Navyše Ikov potenciál ostal abolútne nevyužitý. Hanebné. 55%. ()

stephano

No, co na to rict..takovych komedií je uz tolik že nechapu proč se pořád točí. Ten Ind je navic hrozne nesympatickej. Bautista dokonce neco hraje coz cenim. ()

Hemlock

Dave Bautista a komedie?? Měl jsem docela obavy, ale nakonec jsem byl velice mile překvapen. Humor obstojný, hlavní dvojička se dobře doplňovala a film byl díky tomu pěkně v tempu. Pravda, z Bautisty asi nikdy perfektní komik nebude, ale je to řádný monstrum jež musí denně spořádat určitě celou drůbežárnu a tandem, co vytvořil s tím vychrtlým imigrantem způsobil, že jsem se místy od srdce zasmál. ()

MataJeBuh

Asi největší zklamaní roku...čekal jsem že příběh nebude stát za nic ale doufal jsem že to bude vtipný...Alespoň Stuber dostal těch 5*. 5/10 ()

johnsnow

Tomu vravím haluz. Síce to na Zabijaka a bodyguarda nemá, skôr by som ti prirovnal k policajtov švagor, ale je to stokrát vtipnejšie a znesiteľnejšie. Akčné to tiež je dosť, akcia je krvavá, dobre natočené, len zamrzí, že súboje Ika a Bautistu sú slabšie, ale asi Ika oslabili aby ho Bautista dostal. Indický šofér je trošku slabší, ale vie dobre prepnúť medzi dramatickým a vtipným takže i to plus. No a zvyšok už nie je nejak výrazný. P.S. jediné čo mi vadilo bol Ikov blond účes, nechápem prečo ale dá sa to prežiť. ()

PlysovyMacko

Komédia so svižným  a vtipným námetom o nesúrodej dvojici jazdiacej po meste, kde poloslepý policajt strieľa gangsterov a taxikár, ktorý sa to snaží prežiť. Medzi hercami je skvelá chémia, výborne sa dopĺňajú a humor funguje na výbornú. Prvá polka filmu je lepšia ako tá druhá. ()

Diskomuz

Je tichý, ale má odpich...Dave Bautista s Kumailem Nanjianiem nezklamali. Pohodová akce v elektromobilu, kde si protagonisté dělají srandu ze všech akčních filmů - a funguje to... ()