Uncharted

USA, 2018, 15 min

Allan Ungar

Allan Ungar

Alex Chinnici

Splněnej sen. Díky! :)(19.7.2018)

Menší rozpočet vynahrazuje obrovské fandovství zúčastněných. Solidní akční scény, parádní hlášky a hlavně účast Filliona dělá z tohohle kraťasu povinost.(16.7.2018)

Před deseti lety bych bral celovečerák. Dnes už na to Nathan Drake (Fillion) tolik nemá (fyzicky, charismatem stále ano), ale pro potřeby fan filmu naprosto dostačující. Jen ten Stephen Lang, jak ho znám z jiných rolí, mi sem tolik nesedl. A do kontextu přidávám, že jsem dohrál všechny díly, takže k Uncharted mám velmi silný vztah a ta očekávání se režisérovi povedla naplnit. Ačkoliv zde bylo na té malé ploše až moc humoru.(31.7.2018)

// Boží fanservice, na kterým by se dalo zkritizovat snad všechno, ale pořád je to o míle sympatičtější jak ta chystaná věc s mladým Drakem. Nechal bych si líbit líp zpracovanej celovečerák.(17.7.2018)

Parádní kraťas! Svižný, vtipný a za těch pár kaček i kvalitně zrežirovaný, Nathan Fillion zpátky ve formě, ač jsem tomu zprvu nechtěl uvěřit a Stephen Lang jako Sully je sice odlišný, ale pořád parádní. Cast Eleny se moc nepovedl, ale tam je to docela těžké. Emily Rose je prostě Emily Rose. Link na film zde.(16.7.2018)

Filion by musel shodit tak deset kilo, ale jako jo, proč ne?(20.7.2018)

Prosím prosím, ať s ním natočej celovečerák!!! Je to boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(25.7.2018)

Mám nápad... co se vysrat na prequel s Tomem Hollandem v hlavní roli a dát tvůrcům tohohle fajn kraťasu prachy na celovečerák?!(16.7.2018)

Je podivuhodné, že sa niečo pohne iba niečim pričinením. Ako dlho čakajú videoherní fanúšikovia ( aj aj tí filmoví pachtiaci po ďalšej dobrodružnej honbe za pokladom ) na filmový prepis? A tak sa herec, ktorý bol do úlohy lákaný samotnými priaznivcami videohry rozhodol, že to skúsi na malej ploche. Musím uznať, že to má svoje, ale je to predsa len 15 minút niečoho, čo zrejme nikdy nedosiahne celovečerných výšin. Chcel by som sa mýliť.(17.7.2018)

Solidní... Nathanu Fillionovi to stále i po té dekádě sekne! Role Nathana Drakea by pro něj byla jak ušitá.(24.7.2018)

Fillion je zkrátka borec!!!(21.7.2018)

Taková blbina no. Moderní Indiana Jones. Fillion dost přehrává(8.7.2019)

Za malo peněz hodně muziky(18.7.2018)

skvelej fanservis...chciju z hlasek,ten prechod jakoby ze hry byl skvelej, jinak je to proste takova paradicka pro fandy uncharted...fillion je docela dost podobnej nathanovi, lang je taky skvelej jako sully, akorat ta elena se silne nepovedla..no hodne zajimavy, kdyby to vzal ten co udelal tomb raider (ten posledni) tak by to mozna byl fajn dobrodruznej shit!(17.7.2018)

Jsem ráda, že tohle vzniklo teď, když je Nathan ještě "použitelnej", i když krapet za zenitem. Žeru to fanouškovství a pomrkávání ke hře. Atmosféra i hlášky mi sedly a klidně bych se koukla i na delší snímek... vůbec by mi nevadilo vyprávění o Natovi v letech a s rodinou, jak ho čeká nějaká poslední výprava.(27.7.2018)

Pro fanoušky, kteří roky doufali, že Fillion bude Nathan Drake v celovečerním filmu, to je splněný sen. Kéž by byl i ten celovečerní snímek, protože tenhle krátký snímek mě dostatečně navnadil. Nejen Fillionem jako Drakem, ale i pohodovou hláškující atmosférou ve stylu devadesátých let. Pohodová krátkometrážní pecka. 80%(17.7.2018)

Paradni kratas, u ktereho by byl hrich, kdyby nenasledoval celovecerak. Je to neskutecne nahlaskovane, akce je fajn a vtipne videoherni a i ten kousek pribehu ve me vyvolava romanticke predstavy a dalkach, pokladech a dobrodruzstvich.(17.7.2018)

Každému bolo už dávno jasné, že Fillion je pre Drakea ako stvorený, ale o jeho obsadení do pripravovaného filmu z nejakého dôvodu Sony akoby ani neuvažovalo. Preto veľmi potešil tento kraťas v ktorom prekvapilo aj kopec iných známych hercov. Fillion stelesnil Drakea úplne s prehľadom, aj keď ešte troška schudnúť by mu určite neuškodilo :) A akčná scénka plynule prechádzajúca "z cutscény do gameplayu" odohrávajúca sa v TPS pohľade tiež super, len keby tak bola ešte o niečo dlhšia. Ak už ani toto nepresvedčí Sony o jeho obsadení do filmu, tak už naozaj neviem... ale taký Uncharted seriál s ním by tiež nebol odveci.(21.7.2018)

Haha, tak to je super, že natočili novej díl Firefly. Asi kvůli malému rozpočtu sice musel starou dobrou vesmírnou loď nahradit starej dobrej červenej Jeep (za bezplatné zapůjčení by tvůrci rádi dodatečně poděkovali Nicku Slaughterovi) a pastor si, chudák, musel ustřihnout copánek. Ale jinak starej dobrej seriál Firefly :) Možná nějaká drobnost by se našla, jako že si z nějakého podivného důvodu každá z postav myslí, že jsou představitelé z nějaký hry, ale pro mě zatím 4+.(10.1.2019)

Nathan Fillion je proste boží Nathan Drake. V prípadnom celovečeráku si neviem a teraz ani nechcem predstaviť ako hlavnú postavu niekoho iného. Stephan Lang ako Sully je tiež fajn a fanúšikovské nadšenie je z toho cítiť konštantne, ale ach tie akčné scény boli komické, chcelo by to na to lepšieho režiséra a aby Nathan trošku nabral formu. :) Pre nezainteresovaného diváka objektívne kraťas asi nič moc, ale fanúšikovia hier si prídu na svoje.(19.7.2018)

<< předchozí 1 2