Narcos: Mexiko - Série 3

(série)

Epizody(10)

Nová generace šéfů kartelu soupeří o moc, novináři se snaží odhalit pravdu a policisti, vojáci, agenti i politici balancují na tenké hraně mezi spravedlností a korupcí. (Netflix)

AndrewNewman

Aj tretia séria mala podobné grády, ako tá druhá. Opäť to nebolo až na úrovni pôvodného Narcosu, ale to by ani logicky nebolo možné. Ku kvalitným dialógom a dobrým postavám tvorcovia pridali viac akcie, ktorá bola tentokrát ešte viac vybrúsená. Za mňa určite spokojnosť, nielen s touto sériou, ale s celým týmto spin-offom. ()

Kushina

Upřímně mě už pomalu série Narcos začíná nudit a vlastně je to pořád dokola, jedno a to samé. To co kdysi byl cool a nepředvídatelné, tak to je dneska už klasika a ačkoliv se film stále motá kolem drog a časově se prolíná se starými sériemi, tak bez Pabla to už není ten Narcos, který to byl. Jako všechna čest, natočené to nebylo špatně, vlastně dost dobře, ale přijde mi to spíše už utahané a emočně mrtvé. 65% ()

oli9

Prostě Narcos kvalita. Nezklamalo, rozjíždělo se to pomalu ale stalo to za to. Vážně to tam byla divočina. Jenom škoda, té vedlejší linie ohledně  ženských u fabriky.. Celkem zbytečné ()

bonovox

Kvalita stále nadpriemerná, zakomponovanie príbehu novinárky bolo fajn, trošku zbytočne sa ale tvorcovia zaoberali s príbehovou linkou policajta, ktorý hľadá vraha žien na vlastnú päsť. Amado ako nový narkobarón tiež fajn, aj keď jeho údajný koniec bol tiež trošku divne vysvetlený...80% ()

Kritickej

5/10 Zatím asi nejslabší série Narcos. Dějová linka s vyšetřováním vražd je naprosto nijaká a oproti dřívějšku dost zklamává i popis vzestupu moci jednoho z kartelů. Víceméně se odbude několika větami a záběry. Jinak si ale seriál drží solidní úroveň, kde mu pomáhá hlavně to, že se tyhle události skutečně staly. ()

EricNor

Ve třetí řadě nahrazuje Felixe Amado, ale rozdíl skoro nepoznáte. Amado ve většině záběrů přemýšlí a kouká od blba, sám se účastní akce jen občas. Tempo seriálu se pratkticky nemění, a to i když se vraždí a teče krev.  Často mi to připadalo víc jak telenovela, ale přesto mě to sledování těch mexickejch cabrones bavilo. ()

floppy4

Aj šiesta séria Narcos sa stále dobre pozerá, ale zatiaľ bola asi najhoršia a bola to dosť nuda. Ten rozprávačský štýl z čias Escobara či napätie, ktoré vedeli spraviť v sérií s Cali kartelom tak o niečom takom môžeme len snívať. Už predošlá séria z Mexika bola viac telenovela a dialógy a tu sa to znásobilo. Škoda, za mňa sklamanie roka. ()

Stevexes

Je to takove opakovani vseho, co jsme jiz videli ... schuzky bossu, rodinne trable, intriky, nasili, party, muceni, vezeni, atd. ... jenom jine postavy, a trosku to mame posunute v case. Clovek citi, jak je to umele natahovane, jak tam chybi nosnejsi pribehy (proti predchozim seriim) ... ale jede si to svou uroven a cloveka to proste bavi. A srdce zaplesa, kdyz se tam objevi stare dobre zname tvare. ()

Zaks

Vydarené pokračovanie úspešnej drogovej série, ktoré dokresľuje a rozvíja osudy mnochých postáv známych z predchádzajúcich dielov. Úroveň postupne stúpa od prvých častí, trochu zbytočnou a zdĺhavou mi prišla Victorova linka (lokálny policajtík), ktorá sa tiahla celým seriálom. Spoiler: azda najviac pamätihodnou scénou zostáva útok El Chapovej bandy na Arellanových za hudobného doprovodu kapely Depeche Mode a ich hitu Enjoy the silence. ()