Stíny mezi námi

• USA I Still See You (více)

Desať rokov po obrovskej katastrofe sa Veronica (Bella Thorne) snaží žiť život ako normálna tínedžerka. Skutočnosť, že v jej meste sa neustále objavujú duchovia je už úplne normálna. Objavujú sa ako malé spomienky, ktoré nikomu neubližujú. Ale čo ak sa objaví duch, ktorý bude mať úplne iné ciele? (silentname)

BlackAdder87

Pár zajímavých nápadů, bohužel drží pohromadě blátíčko, které se rozpadne při sebemenším záchvěvu vašich mozkových závitů. Do filmové žumpy bych to úplně nesplachoval, ale víckrát už to vidět nemusím. ()

SpicyNugget

Před několika lety došlo ve městě k obrovské jaderné katastrofě. K překvapení všech přeživších se na místech, kde lidé zemřeli, objevují jejich stíny. Jsou to tzv. duchové a lidé si na ně už zvykli, takže jim nepřipadají vzpomínky zvláštní, dokonce se o nich učí ve škole. Duchové nikomu neubližují, takže s nimi všichni tak nějak vychází. Jenže co když se objeví duch, který ublížit chce a může? Mě tenhle film moc bavil. Je to zase něco nového, takový koncept jsem ještě neviděla. Je to strašidelné a mrzla mi z toho záda. Finálové rozkličování pohnutek zlého ducha bylo famózní. Jen obsazení je špatné, Bella Thorne mi prostě nějak nesedla... Ale zbytek herců byl skvělý. Stíny mezi námi mohu všem milovníkům duchařin jen doporučit. ()

AmunRa

Duchařina křížená s thrillerem o zavražděných dívkách zní dobře, technologicky pojatí duchové "vytvoření" nezdařeným experimentem a opakující ve smyčce stále jednu scénu zní také dobře a Bella Thorne s gotickým vzhledem vypadá velmi dobře, ale nějak to celé nefunguje. Duchové jsou všudypřítomné stíny minulosti, kterých si už nikdo nevšímá (pokud zrovna netrpí pocitem viny), středoškoláci vyšetřují sériového vraha od náhody k náhodě a nikdo se ničemu nediví. Žédné napětí, žádné lekačky, žádná atmosféra. Neurazí, ale nezaujme, čirý průměr. ()

kyblik2

3,5* bližšie k štyrom, ale štyri nedám, pretože ich dávam oveľa lepším filmom. Je v tom scifi prvok, je v tom postapokalyptický prvok, je v tom hororový prvok, krimi prvok a vlastne je to také komplexné, že ma to až bavilo. Príbeh na jednotku, spracovanie priemerné. Hudba a efekty nad úroveň filmov v podobnom rozpočte. B-čko ako vyšité, ale jedno z tých lepších. Mať tak k rozpočtu jednu nulu navyše a šíkovného režiséra napr. James Wana, mohol byť z toho trhák! ()

Accuphose

Do dvou třetin to tak nějak funguje, do poloviny to má atmosféru, ale pak to bohužel sklouzne do totálního (pod)průměru, a je to předvídatelné až hrůza. U tohohle filmu jsem si vzpomněl na Stmívání :-D Pointa je dementní a v rámci logiky nelogická a nesmyslná. nicméně není nic horšího, než když dobrý námět pohřbí scénář, nebo nescénář v podání pana rejžoséra, nebudu hodnotit, co bylo smrtí tohohle filmu. Jedinej reálnej moment byl, když na konci nemohla vylézt z vody chudinka. Asi jsem vyměkl, dám jednu hvězdičku :-D ()

Paja1215

Začátek vypadal hodně slibně,takový nápad tady ještě nebyl. Docela mě i zajímalo,jak se to vyvrbí s těma vraždama,ale ten konec to totálně potopil. Takovéhle natěšení a záhy velmi rychlé zklamání jsem naposled zažila u Hell Festu. ()

Milo384

je to spíše takový thriller pro mladší publikum, námět s duchy byl zajímavý, ale pořád mně to stylem připomínalo Stmívání, nenudil jsem se, takže mezi 3 a 4 hvězdami ()

Pythonator

Hvězdičku navíc za překrásnou Bellu. Jinak je to takový šeivý průměr. Zápletka je málo vygradovaná a pointa předvídatelná, ale celkově nutno přiznat originalitu celkového námětu. Mě to prostě bavilo právě díky té originalitě. ()

Little_Sawy

Uvidím jesti zdější hodnocení změním, ale zatím to tak nevypadá. Alespoň Bella a Kirk tvoří zajímavéj pár. Děj takovej divnej. S Bellou sme jsi v něčem podobné, já taky vidím lidi co mizej. ()

Evanlyn

Sice Bellu Thorne nemám ráda, ale tahle role jí sedla I ta "temná" image. Film se za mě rozhodně povedl. Zápletka je sice trochu zvláštní, ale nakonec jako celek si ten film zaslouží slušné hodnocení. Čeká vás temná atmosféra, napínavý thriller a ještě tam nenásilně vloží romantiku. ()

BigJohn02

Po dlouhé době duchařina s nápadem, ve které se stále neomílá to samé popadesáté a nestojí jen na debilních lekačkách. Ke konci až moc romantické, ale dá se to přežít. Jen kdyby Bella furt nešpulila ty pysky a raději zkusila trochu hrát - rejža jí měl říct, že je to film a ne fotka na Instáč. ()

lineker

Prostě taková šunka z Agrofertu. Tak akorát koření, tak akorát soli, ale maso se kolem toho jen mihlo. Standardní nijaká chuť, kterou je třeba zajíst něčím luxusnějším. ()

Gmisiycs

Příjemně zabubákované. Ani moc, ani málo. Pár chyb tam bylo, zvláště tedy bílý stín člověka mne nadchl, ale jinak vcelku konzistentní. Možná to na 4* až tak nebude, ale komu to ublíží či vadí? ()

teraokula

Film mě trochu zklamal. Začátek sliboval zajímavý děj do okamžiku, kdy v domě profesora prošla jeho dcera po schodech. Hlavní postavy studentů, hráli velmi rezervovaně, nezáživně, nudně. Velmi mě také rušil make-up hlavní hrdinky. Námět super, ale za celkové provedení dávám tři hvězdičky. ()

Richard768

Ani sa mi nechce veriť, že je to tá istá herečka čo v Polnočnej láske. Bella Thorne má skrátka mnoho tvárí. Jej výzor v tomto filme bol veľmi nepôvabný, no asi to bol zámer. Sympatické na nej bolo len to, s akou eleganciou jazdila po snehu na bicykli. Celkove tie zimné scény boli pekné. ()