Reklama

Reklama

Bloodshot

  • USA Bloodshot (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (315)

movieband 

všechny recenze uživatele

Béčko, které neurazí, ale zároveň nijak zvlášť nenadchne. Pár dobrých nápadů tam bylo, scéna v tunelu a fight po pádu výtahu byl dost poutavý a zajímavý. Guy Pearce, jako obvykle, neviděl sem film, kde by tenhle chlap hrál blbě, byl fajn záporák a Eiza González byla hezké zpříjemnění, ale tím to taky asi hasne. Pominout moment s nanity a vylepšenými vojáky, tak by se nový Bloodshot mohl jmenovat Fast and Furious: Blood Division. eRková přístupnost by filmu taky neuškodila, ale v tomhle případě je to nejmenším, co je problémem filmu. Hlavní věc, na které celý příběh padá je scénář, který je předvídatelný a plochý. Navíc, pokud člověk viděl jakoukoliv(!) ukázku, tak viděl prakticky celý film. Tohle je obrovská škoda, protože mám dojem, že z Bloodshota mohla být super komiksárna, který by mezidimenzionální superhrdiny trochu probrala. Třeba se i naši distributoři proberou a začnou Bloodshota překládat do češtiny. 48% ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Vylepšený univerzální voják v akci! Příběhově nic nového, jako oddechovka dostačující. Líbil se mi vizuál, i když chápu, že nepřirozené barvičky mohly leckomu vadit. Já je beru jako snahu přiblížit se comicsové předloze. A pokud jsme u comicsů, tak akční fantastické příběhy většinou nestojí na hlubokých intelektuálních úvahách, ale na jednoduché dějové linii. Za vyzdvižení stojí rozhodně dvě akční scény - v tunelu a ve výtahu. Diesel se do podobných příběhů hodí, navíc zde je po smrti, tudíž netřeba vyjadřovat emoce, důležitá je kamenná držka a řítit se vpřed. Připomenutí osmdesátkových akčňáků jsem tímto přivítal. ()

Reklama

Rimsy 

všechny recenze uživatele

Trailerová kampaň vykecala jak ty nejlákavější momenty, tak i hlavní příběhový zvrat, který nastane zhruba v půlce. Do té doby se jedná o naprosto tuctový akčňák, v němž máte dost času na odškrtávání žánrových klišé; druhá polovina se pak snaží nabídnout něco víc, jenže moc se jí to přece jen nedaří. Záporák Guye Pearce je smutně necharismatický, Eiza González nic hrát nemusí a spoléhá se na fyzické přednosti, no a Diesel si holt jede svou rutinu. Jako zneužívaný voják, jemuž je do značné míry odňato vlastní vědomí, by nám v trumpovské éře mohl něco říct, ale na to se tu nehraje. Tohle je úplně jednoduchá, prostinká, banální akce, která sotva uspokojí jen fandy zaměnitelných digitálních efektů a ve slow motionu padajících nábojnic. ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Zase jeden z těch filmů, který se snaží ohromit celý svět, ale ve výsledku za něho dáte stovku v trafice.Tenhle film, tak jako mnoho a mnoho filmů před ním, měl obrovský potenciál a je pravda, že se tady, objeví záblesk něčeho svěžího a neotřelého, ale rychle je to zadupáno do země. První chybou, kterou tvůrci udělali je obsazení Vina Diesela, který svůj herecký talent zabil před mnoha lety, Vin Diesel nevychází ze své role Dominica Toretta a na filmu je to znát a film tím logicky trpí a trpí tím i divák. Dost to zachraňuje Guy Pearce, který si svoji roli zápo.....no neoznačil bych ho doslova za záporáka, jen má jinou vizi, než jakou má Dominic Toretto, kterému logicky jde o rodinu.....asi. Tak jako tak, Guy Pearce hraje výborně a zbytek herců, je víceméně průměrných, jejich výkon neurazí, ale taky nenadchne. Po akční stránce, je to celkem fajn, nejvíc mně bavila naháněná ve městě a pak červený tunel, závěrečná bitka je.....prostě tam je, ale že by mně bavila, to se říct nedá. S hudbou si Steve Jablonsky, dal práci a je to znát, kdyby byl takový i samotný film, tak bych hodnotil lépe. Na závěr lze říct, že to neni tak špatné, jak někteří prorokovali, ale je to takový ten typ filmu, který slouží na jedno zhlédnutí a už nikdy víc. Jo a ten alternativní konec, je o dost lepší, než ten co je ve filmu. ()

InJo 

všechny recenze uživatele

Dieselovy urputné snahy o rozjetí další frančízy už jsou vážně tragikomické. Bloodshot sice není žádná monumentální katastrofa, ale nenabízí absolutně NIC, kvůli čemu by měl mít v kinech výrazný úspěch. Zápletka má jistý potenciál, ale ne v tomhle zpracování. Na dobré cyberpunkové sci-fi je to tupé, povrchní a předvídatelné, na cool akčňák tomu zase chybí vlastní styl a koule (a nemusí to nutně být eRko, plnotučná podívaná není jen o brutálním násilí a nadávkách). Diesel hraje pořád stejně (když se objeví v bílém tílku, připadal jsem si jak v dalším spin-offu Rychle a zběsile) a sem se jeho (už notně okoukaná) image nijak extra nehodí. Akce je kvůli špatnému (strašně rychlému) střihu často nepřehledná, navíc jí chybí pořádné nápady (k nimž látka vyloženě vybízí) a digiefekty jsou někdy až mizerné (finále je už v podstatě klasický digibordel). Typické spotřební zboží, které brzy zaslouženě zapadne. 45 % ()

Galerie (51)

Zajímavosti (5)

  • Kvůli epidemii koronaviru a zákazu akcí s účastí vyšší než 100 osob byla zrušena premiéra filmu v ČR, která se měla konat 12. března 2020. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)
  • Bloodshot je prvním filmem na motivy komiksů nakladatelství Valiant entertainment. (Ratemus)

Související novinky

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020

31.12.2019

Tak Le Mans ’66 nakonec v celkovém hodnocení uživatelů ČSFD.cz porazil i oceňovaného Jokera. Není to zas až tak překvapivé, jedná se přeci jen o pozitivnější film, a to máme rádi. Což dokazuje i… (více)

Reklama

Reklama