Penzionovaný soudce s pomocí své schovanky loví pedofily, které následně nelegálně kastruje. Ve chvíli, kdy se mu hon na nebezpečného pedofila vymkne z rukou, se do případu zapojuje i policie. Zatčení psychopatického násilníka na ženách však spustí nebezpečný souboj... Policisté jsou přivoláni k nálezu mrtvoly mladé ženy, kterou našel řidič převážející dřevo z lesa na svém voze. Detektiv se svou zástupkyní Rachel zjistí, že žena utíkala před někým, kdo ji zřejmě dlouhodobě věznil, a raději před pronásledovatelem skočila z mostu na projíždějící vůz. Bohužel svým zraněním podlehla. V té době penzionovaný soudce Cooper za pomoci své pomocnice Lary nastraží past na pedofila. Lara pedofila vyláká do hotelového pokoje, kde ho Cooper omráčí a následně vykastruje. Vychází najevo, že Cooper tímto způsobem už dlouhou dobu likviduje pedofily v okolí. Jenže jeho další akce se mu vymkne z kontroly. Lara je totiž dalším pedofilem unesena a Cooper to zjistí až po chvíli. Když se snaží sexuálního predátora honit ve svém autě, vybourá se a je zadržen policií. Při výslechu chce Cooper po policistech, aby ihned zasáhli a Laru našli. Detektiv, který je u soudcova výslechu také, skutečně ihned vyhlásí pátrání a díky sledovacímu zařízení, které dal Cooper Laře, včas zasáhne. Násilníka, Simona Stullse, zatkne a z jeho domu zachrání jak Laru, tak i další dívku, kterou zde Stulls už dlouhou dobu věznil. Vychází najevo, že Stulls v domě zřejmě zabil už několik žen. Zadržený však při výslechu nespolupracuje a tváří se jako pomatený. Rachel dojde k závěru, že Stulls trpí rozdvojením osobnosti, a pokusí se z něj dostat nějaké informace. V té době při ohledání Stullsova domu zahyne šest policistů, když do domu začne náhle unikat plyn. Policisté chtějí zjistit, jak Stulls, který očividně nepracoval, přicházel k penězům. Stulls tvrdí, že mu je dával Santa Claus. Detektiv se zaměří na Stullsovo dětství. Podaří se mu zjistit, že Stullsova matka Amy byla kdysi unesena a následně byla sama násilníkem vězněna. Když se jí podařilo uniknout, porodila právě Simona. Po nějaké době se Amy oběsila. Cooper oznamuje policii, že je přesvědčen, že Simon své zločiny nepáchal sám, že mu někdo pomáhal. To potvrdí i výbuch auta s jedním z policistů. Technici zjistí, že výbušnina byla vojenská. Policistům se podaří zatknout muže, který Stullsovi trhaviny prodal. Stulls uteče ze stanice ve chvíli, kdy je nahlášena další výbušnina. Jeden z policistů je totiž neznámým Stullsovým komplicem vydírán pod pohrůžkou, že mu bude zabita jeho malá dcera. Policista Stullse v převleku ze stanice ve zmatku okolo údajné bomby odveze. Jeho malá dcera je pak nalezena živá v bedně, o které byli policisté přesvědčeni, že obsahuje bombu. Z psychiatrických záznamů Amy Stullsové policisté zjistí, že Simonovým otcem je majitel továrny, ze které byla Amy kdysi unesena. V bytě Stullsova otce také Simona najdou... (TV Prima)

TaNya_

Takhle nějak by to mohlo dopadnout kdyby jedna odnož CSI nebo třeba Law & Order: SVU dostali výrazně větší rozpočet, dvojnásobnou vysílací délku a solidní scénář (který teda zrovna u L&O:SVU někdy bývá, to musím uznat). Spíš by mě zajímalo, jak se k tomu těch pár "hereckých es" dostalo. Nicméně jsem spokojená, nějaký podobný zvrat jsem čekala, ale i tak bylo provedení celkem obstojné. ()

Najt

Já takové filmy můžu. Příběh je zde průměrný, ale ke konci nastane poměrně nečekaný a zábavný vrat. Obsazení je zde skvělé. Alexandru Daddario i Henryho Cavilla mám rád a jejich herectví ten film vytáhlo nahoru. I přes to, že ve filmu není absolutně žádné gore a my v podstatě neuvidíme ani jednu vraždu, tak jsem se vůbec nenudil. A o to je to těžší, protože film sází jen na příběh, výkony herců a scénář. Velkou výtku mám k některým scénám, které občas nedávaly moc smysl a taky za záporáka. Pod názvem "noční lovec" aneb predátor, jak podobné typy nazval Kingsley ve filmu, bych si představil něco drsnějšího, většího a hrůzostrašnějšího. Nějaké nechutně vypadající prase např. Nechápejte mě špatně, vrah to zahrál výborně a byl totální degenerovanej psychopat, ale na můj vkus spis vtipnej skrček. Hodnocení je někde na pomezí 3-4*. Jednoduše tři jsou málo, ale čtyři moc. Vzhledem k hercům, dané tematice a že se na to dobře kouká a bavil mě, zaokrouhluji nahoru. ()

Solverino

Hele nejni to vůbec špatný... docela slušná krimi, bohužel to hodně dolů sráží velmi nízká kvalita herců... jedinej Kingsley hraje dobře a uvěřitelně, jinak hlavní hrdina je prvotřídní dřevo a ta psycholožka ujíždí na něčem hustým... no je to dost hrozný na ty dva koukat. Zato hlavní záporák je fakt dost dobrej! Henry Cavill a ta pinda Daddario, to je fakt ubohost, zbytek je OK. Jednou vidět doporučuju! ()

horor2

U mě spokojenost a to celkem dost velká. Pěkný zvrat... Solidní krimoška se super-zaklínačem či polobohem :-D Ve svetru a fousy, ale santu tady nehraje! :-) Brendan Fletcher je zvěrstvo :-) ()

curil

Promarněná příležitost. Zajímavý námět, i   když dnes už ne příliš originální, který   autoři rozmělnili několika nelogičnostmi.   První polovina je zajímavější než druhá,   přehnané chování Simona a nepochopitelná   naivita Rachel, která se pasuje na renomovanou   psycholožku, i když je zjevné, že tomu vůbec   nerozumí. Hračičky s výbušninami a plynem mi   připadají taky přehnané. Příběh chce v   divákovi budit seriózní dojem, ale zůstává   na půli cesty. Možná dostat scénář do ruky   někdo jako David Fincher, dopadlo by to jinak. ()

PlysovyMacko

Temný thriller doslova - celý film sa odohráva v noci. Vyčítam istú neprehľadnosť.  Jeden nápad , ktorý sa naozaj vydaril a stojí za to sú dvojčatá. Ešte scéna na ľade ušla. Nič iné príbeh neponúka. ()

DonBraso

Kde začít pane domácí?Nejspíš hlavně tím,že jsem si konečně po delší době aspoň šmáknul v téhle "bohužel" né úplně ponuré atmosférické kriminálce.Teďka už se absolutně tyhle filmy netočí,jen mraky seriálů,tak díky aspoň za tenhle.Vůbec bych neřekl,že je to vyloženě špatný film,on je dokonce i lechce nadprůměrný,protože kromě patosu policejního sboru,který kadencí rozkrývá indicie jak káže scénář,tak to má i chvilku slušnou atmošku.Jen by to chtělo chtít a né občas absolutně bourat mechanismus a narvat jen postavy na oko,vyloženě jedno,protože příběh moc odboček nedává a divák víceméně ví,kde je tomu konec.Rozuzlení je sice fajn,ale to je tak vše.Herci hrajou druhé housle,když přijde na řadu vyšinutý Simon v podání Brendana Fletchera,který byl skvělý.Ostatní je jen vzpomínka na tyhle filmečky z dob minulých.Určitě bych neřekl,že tohle je výrazný béčko,jen tomu chyběl větší vodvaz a kromě jednoho charakteru,který Vás filmem protáhne,tak možná ještě námětěm a šlus ende.Henry Cavill tu je víceméně na přesdržku:)65% ()

blazma

Snímek je sice označený jako akční, nic méně akce je tam vážně málo. spíš to hraje na dialogy, dostat se do hlavy únosci, zjištění motivu který jim pomůže vyřešit případ a najít unesené. Dost ponurá atmosféra, která film provází po celou dobu tomu akorát přináší takový ten nádech nudy a zdlouhavého průchodu. ()

Aniki

Abych mohl snímek potěšit alespoň průměrným hodnocením, nesměli by v něm hlavní postavy ztvárňovat model (mimochodem "metrouš" jak svině) a modelky. Myslím, že už jsme ponořeni v jednadvacátém století dost dlouho na to, aby režiséři začali do rolí policistů konečně obsazovat realistické představitele z masa a kostí. Rodinnou linku hlavního hrdiny snad nebudu ani zmiňovat, páč se mi jen při pomyšlení na ni v kapse otvírá kudlanka nábožná. Film samotný se s ničím nijak extra nemazlí, má krátkou stopáž, takže vše odsejpá ve slušném tempíčku, zápletka je na tu bídu celkem originální a oživit se to navíc na place snaží Kingsley, takže nejen za něj aspoň ty dvě souhvězdí....jedno z nich je vlastně za hezkou Kingsleyho schovanku. ()

Kushina

Ačkoliv měl tento film docela solidní herecké obsazení, tak z toho nevytřískal ten potenciál, co ten film měl. Člověk podle názvu čekal někoho temného, mýtického a ve výsledku šlo jen o 2 retardy, co se bavili zabíjením žen. Jediná zápletka co za něco stála byla právě ta, když se zjistilo, že jsou 2. škoda, že umřel náš drahocenný Ben, ale někdo přeci umřít musí, aby to bylo více dramatické. Možná jsem měl jen velké čekávání, ale emoci s semnou během tohoto filmu téměř nepohnuly. 50% ()

Saxos

Kříženec televizního filmu s klasikou thrillerového béčka v němž se příběhovéě dobře vypořádali s double hnusákem i prošlým soudcem, který se věnoval sběratelství kuliček. Závěr: lepší průměr, tak ano. ()

Ace.A.T.L.

Celkem příjemná vyšetřovačka. Nic spešl, ale ani nic podprůměrnýho. Fajn obsazení, v celku realistický zpracování a na příjemnou relax "kriminálku", jak by řekli naši rodiče, to je obstojný. Henry hraje do pohody a neni to nic supermanovskýho. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

brasek

Filmová upútavka počas televíznej reklamy skvelá, realita je však absolútne opačná. Nezaujímavo vyrozprávaný príbeh, absolútne nič ma neťahalo k postavám a k príbehu. ()

LencaN

Na první dojem dobré. Napnutě jsem čekala, jestli vraha a násilníka mladých dívek najdou. Většinu filmu to odsýpalo a mělo to fajn spád. Ke konci už to bohužel ztratilo své napětí, závěr byl málo vymazlený. Celkově to byly zajímavé postavy, ale dostaly docela málo prostoru k tomu, abychom je poznali. Občas jsem kroutila hlavou nad tím, jak se vyšetřovací "tým" dostal k další indicii. Chybělo mi vysvětlení pohnutek některých postav. Noční lovec zapadne mezi těžký průměr, si myslím. I když je to napěchované hereckými hvězdami, tak tomu něco chybí. Větší jiskra, jistější úder. ()

veverysiak

Veľmi slušný námet, ktorý chlapi spotvorili občasnými zbytočnými múdrosťami v dialógoch, slabými hereckými výkonmi a hlavne nelogickými policajnými postupmi, takže 35%. ()