Vdovská metoda (E08) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2020, 1 h

Díl doslova postavený na herectví a především příjmení Radka Holuba, herci se při jeho natáčení asi hodně nasmáli :_) Scéna, kdy se Svatopluk Skopal u jídla odboural, když Radek Holub říkal "že musí honit nějakýho blbýho holuba" působila neplánovaně, ale byla zároveň tak spontánní, že ji tam imho nakonec ve střižně nechali. ;)(28.2.2020)

Jo tak nerušený víkend s Blankou ve welnesu v Luhačovicích. ,,Jedna bažina. Vy děláte vlastně tu koprovku s vajíčkama.´´ Mimochodem dnes jsem si objednala v práci na pondělní oběd koprovku s vajíčkama. ,,No ale já mám roštěnku. Já mám taky roštěnku a jdu s ní na večeři.´´(6.3.2020)

Za mě rozhodně nejlepší díl, konec na poli úplně boží!(28.2.2020)

Dnes Skopalova rodina v pozadí a velké sólo pro Radka Holuba. Podivuhodnost koníčků, kterým se lidé věnují, vskutku nemá hranic, takže člověk zvenku, který do světa pro něho nepochopitelných zálib musí proniknout v rámci vyšetřování, se nestačí divit. Třeba tomu, jakou cenu může mít stvoření, jehož hlavní denní náplní je srát na sochy na náměstích, či všemožným podivuhodným figurkám, které se chovu věnují. A máte-li za zadkem flegmatického, leč neskutečně otravného čobola, je postaráno o ještě větší zábavu.(2.3.2020)

• mira007

Poldové a nemluvně tentokrát bez nemluvněte a bez policajtské rodinky. Dvě hvězdy za malý herecký koncert sóla Holuba, kterého do tohoto seriálu obsadili hlavně kvůli tomu dílu , aby ho režisér mohl pracovně nazvat jakože bžunda " Jak Holub Radek honil holuba Cézara " PS: ale jo, dneska jsem se i pousmál FBI - female body instructor(28.2.2020)