Narušitel

• USA The Intruder (více)

Mladí manželé (Michael Ealy a Meagan Goodová) si koupí vysněný dům v Napa Valley v domnění, že našli dokonalý domov pro založení rodiny. Když se k nim však muž, od kterého nemovitost koupili (Dennis Quaid), začne potajmu vkrádat a narušovat jim život, pojmou podezření, že se za rychlým prodejem skrývají temné úmysly. (HBO Europe)

Lyžař

Narusitel je velkym psychozazitkem. Dennis Quaid predvadi neco, co jsem jeste nevidel. Takhle silene zahrat slidila, to je neco. Dlouhy minuty jsem mel husi kuzi. At uz z toho, co se stalo, nebo z toho, co se stane. Jen trochu skoda, ze takhle krasne domy na samote, ideal pro rodinu, mivaji tuto povest. Chci stavet dum, ale z takovehohle prostredi mam strach! ()

Kingjiri

Dennis Quaid vyfasoval roli nadrženýho a uchylnýho psycho-důchodce až moc fixovanýho na svuj (bývalej) dům. Dlužno dodat, že jakkoliv popis role zní děsně, popasoval se s ní ze ctí a nakonec tenhle biják dotáh aspoň do slabšího průměru. Nejvíc jinak zamrzelo dlouhý čekání než se důchodce Charlie odhodlá k činům (dobrý tři čtvrtiny stopáže). Zarazilo ještě chování Annie, která byla k Charliemu nepřirozeně důvěřivá (nebo prostě rovnou blbá), protože normální ženská by tohohle divnýho týpka vypoklonkovala po pár neohlášenejch "návštěvách". Aspoň, že se finále nakonec rozjelo a samotnej závěr byl vcelku stylově nekompromisní. Třetí hodně slabá hvězda za Dennise Quiada a finále. ()

Cinematrix

Dennise Quaida byla pro tuhle roli škoda. Pokud totiž někdo, jako ti dva černoši, co si od něj koupili barák, neumí prodat strach, tak je Dennis může terorizovat sebevíc a veškerá jeho snaha vyjde vniveč. Já osobně bych je za ty jejich herecký výkony terorizoval taky, a ani bych to nepotřeboval dostat zaplacený. Nicméně Dennisovi právě pro to fandíte, i když záměr scénáristy byl očividně úplně jiný. ()

nwx

Dennis Quaid z drivejsiho fesaka dnes roztreseny duchodce. Hrozne jak se od Cold Creek Manor kde hral kladase na podobne tema, zmenil. Holt starneme vsichni. Film se nepovedl, ale podivat se jednou dalo. Takovy Lakeview Terrace je podstatne lepsi. ()

Clark_Kent

Obehraná a klasická šablona. Mladý pár pod tlakem dotěrného a výrazně psychopatického souseda s tváří D. Quaida. Musím přiznat, že Quaidův šílený výraz dokáže mírumilovného jedince určitě vystrašit i k smrti. Jěště bych dodal, že ten celkový příběh trochu víc oživuje i černošská kráska Meagan Good, kterou známe jako tu fialově vystrojenou ze Shazama. Ta se vykresluje převážně svým- musculus gluteus maximus. ()

Mamlas

Kreativec a jeho žena, totální kráva, koupí barák na venkově. Původní majitel je magor a po prodeji baráku se jim vtírá do života. 3/4 filmu je supernuda plná blábolů a kravin. Ke konci trochu akce, která to nezachrání. Zvažoval jsem, že dám odpad, ale jsou i horší sračky. ()

Cortesz

Těžkej podprůměr, taková jednohubka, na kterou okamžitě zapomenete, sem tam to zachraňuje Dennis Quaid, kterej je docela hustej. Zbytek hereckého obsazení hrůza. ()

Hemlock

Pro mě opravdu milé překvapení. Solidně natočeno, chválím herecké obsazení a hlavně tu haciendu - takhle nějak si představuji život na samotě u lesa... Kdo má rád atmosféricky laděný thriller plný napětí, tak je Narušitel sázka na jistotu. Dávám čtverec a doporučuji - 75%. ()

mikessc

Film ku, ktorému sedí menovaný žáner - thriller. Píšem to ,pretože v dnešnej dobe to tak nebýva zvykom a vela krát namiesto thrilleru nám naservirujú nudnú zlátaninu bez akéhokolvek napatia. Thriller ,ktorý síce neohúri ,ale ani nejak výrazne diváka nesklame a neurazí. ()

honzic

Překvapivě povedený film, sice neuchvátí dějem, příběhem, ani skvělými hereckými výkony, ale umí dobře vtáhnout do děje díky dobré hudbě a napětí. Hodnocení: 75 % ()

ShortyIC

Príbeh zaujímavý avšak jeho prevedenie slabé a snaha navodiť nejakú nepríjemnú hororovú atmosféru sa tvorcom vôbec nepodarila, ale práve naopak bolo to otravné, nudné a zdĺhavé. Dve hviezdy jedine za výkon Dennisa Quaida. ()

Kushina

Celý horor byl v celkem jednoduchém duchu, kde slizák a úchyl, který v domě žil před nimi stále více stupňuje jeho stalking až to vyústí v to nejhorší. Celý příběh ačkoliv neměl žádnou větší zápletku byl v celku napínavý, jako horor bych ho úplně nedefinoval, každopádně co sráží hodnocení je to, že celou dobu žije jako největší ninja a pak zapomene zavřít tajné dveře? A to že ho vyplaší a zůstanou ležet místo toho, aby hned z domu vypadli a zavolali policii? Zachránil to ten konec, taky bych to tak v jejich kůži udělal. 55% ()

Catella

Některý lidi prostě vyhodíš voknem a oni se vrátěj dveřma. Nebo jinym voknem. Nebo jak že se to vlastně říká?? Prostě se vrátěj! A přesně o tom je tenhle filmek. ()

Easykill

Denis postrach okolí nebo baráku? Každopádně tady je víc než skvělý. Filmů na tohle téma je X, ale tento mě strašně bavil. Pokaždé když měl přijít Denis na scénu jsem se těšil co z něj zase vyleze. Samozřejmě je to tahoun celého filmu, ale co, je to dobrý po všech stránkách. Nic mi tady vyloženě nevadilo, atmosféru si to drží a gradace je parádní. I když od začátku víme jak to nejspíš dopadne, tak film funguje. ()

Pavelkedar

Asi zatím vrcholná role D. Quaida,nesympatický Ealy a těžko uvěřitelná, ale šukézní Megan Good. Mělo to atmosferu a průměrný prostorový DD. Super o.s.t.! Celkově dobrá zábava, tedy za "tři". ()

jethrotull odpad!

Kravina o dvoch tupych a retardovanych manzeloch/lebo tak sa spravaju/ a jednom psychopatovi. Nezazivne,roztahane a nelogicke. ()

Nikol45

Takových námětů na filmy bylo už nespočet. Dennis Quaid jako slizký narušitel byl dost věrohodný. Jinak úplně špatné to nebylo. Na jedno shlédnutí to šlo. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)