cidla99

Po Hardyho one man show další příjemná filmová ukázka anglického podsvětí. Celému filmu velmi prospěl komediální nádech, který je zprostředkován příjemným dialogem. McConaughey po kratší odmlce v dobře obsazeném filmu, což mu rozhodně prospělo. Hodnotit mafiánské filmy/gangsterky je nesmírně náročné, třeba se mýlím, ale největší esa žánru již byly natočeny. Bohužel se zcela nedokážu odprostit od porovnávání se staršími filmy stejného žánru. Na filmu se mi líbí i zahnání hyperkorektnosti do kouta, což je bohužel čím dál tím víc vzácnější. Obecně jsem ale před vstupem na promítání neměl vysoká očekávání, odcházel jsem ale nad míru spokojen. Nejoblíbenější pasáž - Raymondova výprava na předměstí. ()

mato331

Guy Ritchie je späť! Klasická krimi komédia aké vie točiť len on. 5* tomu ale nemôžem dať, pretože tým by som to postavil na úroveň Ritchieho opus magnum Podfu(c)ku, na ktorý to proste nemá. ()

vencap36

No masakr. Guy Ritchie si se scénářem hodně pohrál a s vydatnou pomocí herců ho vymazlil k dokonalosti. Colin úplně fantastickej "tady máte 2 čaje, jeden s cukrem a druhej bez". Chudák Eddie Marsan. Matthew tradiční standard a Hunnam taky roste s každou další rolí "japonský hovězí". A ta gravitace byla taky výborná. Nejvíc jsem se nasmál u scény s čuníkem a u kluka na kole. Šokovalo mě hodnocení na idnes.cz 60%, nechápu, co se na tomhle nemohlo líbit. Pokud jdu na gangsterku, tak přece mám nějaká očekávání a ty se tady vyplnili měrou vrchovatou. Opravdu úžasná gangsterka. Jsem moc rád, že se to stihlo odvysílat ještě před uzavřením kin. ()

ja003

zajímavost: v první scéně točí barman pivo z pípy značky Gritchie Brewing Company. náhoda? nemysím si...důležitá zajímavost? rovněž ne ()

kopy123

KUREVSKY BOŽÍ FILM, JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍ FILM ZA POSLEDNÍCH 10 LET. GUY RITCHIE DLE MÉHO NÁZORU VYROVNAL SVOU LAŤKU PODFUCKU, KTERÁ BYLA KUREVSKY VYSOKO. FILM SI ZASLOUŽÍ 6 HVĚZDIČEK, NAPROSTO BEZCHYBNÝ SCÉNÁŘ, REŽIE, HERECKÉ VÝKONY, KAMERA, STŘIH, PROSTĚ VŠE BYLO DOKONALÉ. ()

LUIGISde

Alarm spojlerov: Žijeme vo svete kde je sa spoľahlivé veci menia na odpadky a zapredávaju svoju dušu telešopingu, ktorý ich pred predajom šuká v blate a šťankách reklamy. Vo svete kde sa od ničoho nedá čakať, že to bude rovnako dobré ako keď ste to kupovali po prvý krát. V takomto svete je najdôležitejšie mať oporné body. A tým nemyslím rodinu, finančnú rezervu v banke či vieru v Boha. Mám na mysli oporné body ako silnú rannú kávu, kvalitnú starú hudbu a tvorcov ako Guy Ritchie, ktorý v dobe efkových prerábok béčkovýćh filmov príde na striebornom Aston Martine režírovania and will stab you with that fucking rolling pin. Filmová zápletka je výborná. na začiatku ponúkne malý náhľad konca, počas príbehu, rozpravaného inou osobou ponúkne vtipné scény a skvelé dialógy na ktorých si diváka naporcuje, nasolí vymakanými postavami ktoré sú obsadené elitou a na príbehu si ho usmaží a už pred veľkým finále je načase servírovať. Avšak to čo zanechá skvelý pocit je samotné finále nečakané šťavnaté vyvrcholenie, ktoré nájde Váš bod G. Čo ma však vytrhlo na späť do reaility bol Hugh Grant, ktorého by som skôr čakal v Nothing Hill 2 zamilovaného do hispánského transvestitu v produkcii Netfilixu. Tak či onak, je jeho postava zaujímavá. Postavy sa charakterovo vyvíjajú. Za mňa 100%, slovom: sto ()

Pavlis.xxx

Stylová libovka plná skvělých herců a ještě lepších dialogů. Nechápu jak se mistr svého řemesla dostal k Aladinovi? Každopádně tohle se mi líbilo a i když to člověku může přijít to stejné pořád dokola není tomu tak. Je to pořád zábavné. Nebudu vypichovat jednotlivý herce, protože tohle byla lahůdka od všech a kromě skvělého obsazení jsou zde i výborné zvraty, takže jsem celou dobu čekal co z toho vyleze a tak to mám rád. No možná bych trošku vyzdvihl Granta, parádní slizkej pisálek. Film celkově super a je škoda, že zrovna takové projekty nedostávají ocenění i když je to pro menší fanouškovskou základnu ()

Natt

Docasne tomu davam 5*, lebo takychto filmov za posledne rokov nie je vela, je to "guilty pleasure". Ale realne je to 4+. Okrem slabsieho zaporaka (jeho linky) , tak vlastne jedina chyba je: ze Guy Ritchie robi to najlepsie co Guy Ritcchie vie. Ale zatial co, ked ste jeho finesy videli prvy krat, tak vam to vybilo poistky, tak teraz poviete "iba" perfektne. Ale uz nemate sanku na zemi. Ale ako pisem hore : "Guilty pleasure" ps: pozrel som si to znova .. je to "Guilty pleasure" a je to za 5*! (90%) ()

Vaelor

Mně styl tohohle pána naprosto sedí a jsem rád, že ze sebe zase jednou vydal naprosté maximum a všechno to, co ho dělá originálním, i když samotný film nijak originální není, protože je prostě Guyovský. Je to jeho styl, který každý zná a na tom není vůbec nic špatného, protože on je v tomto jednoduše mistr nad mistry. Mělo to švih, zápletka střídala zápletku, skvělá forma odvyprávění příběhu a scénář Ritchie prostě vyšperkoval do dokonalosti. Nechápu, proč se McConaughey zase tak zajebával po tom, co ho stálo dostat se na vrchol a díky bohu (tím myslím Ritchieho), že si zase mohl zahrát pořádnou postavu a ukázat, co umí. Hunnam je prostě týpek a takové role mu sedí. Je pro gangsterky jak vyšitej, protože má přesně ten postoj, že i když je ve sračkách, tak pořád máte pocit, že to má pod kontrolou a věříte mu. Snad bude mít víc příležitostí, protože bych si to, kurva, přál! A vybroušená komediální složka v podání Farrella a Granta dotváří epické dílo, pač ti dva z každé vteřiny vytřískali maximum. A teď už bych poprosil dalšího Sherlocka, pokud možno. ()

tehol

jsem cekal na nejaky epicky zaver, jako byl skoro v kazdem filmu od ritchieho (z tech, co za neco staly) a ono to najednou skoncilo.. ◘◘◘◘◘◘ je to silene ukecane. a ten vypravecsky humor je tak tretilogovy, fakt, kdyz byly ty sceny kdy grant vypravel, tak povetsinu casu clovek citi jen cringe.. ◘◘◘◘◘◘ nejhorsi ale je, ze je to totalne nezapamatovatelne (coz castecne vyplvya uz z toho, jak divnou formu vypraveni to ma a kdyz se clovek nesoustredi, ztati se). neni tam nic, pro co by si to clovek pustil znovu. ()

patient333

Film na ktorý sa skrátka už dlho čakalo. Skĺbiť prepracovaný dej so množstvom postáv a zložitých dejov do jednoduchého príbehu, zabaviť sa ako gentlemen ale nadávať ako sedlák, ukázať morálku v bahne spoločnosti...to všetko znie ako oxymoron, ale je to presne to, čo Guy Ritchie dokázal. A k tomu fantastický výkon všetkých postáv, McConaughey dokazuje, prečo je stále kráľ, Hunnam odteraz túto rolu žije (ťažko si ho viem predstaviť inač ako elegantného gentlemana, ktorého však rázom možno premeniť na nasratú mašinu), Farrell v roli morálne vyspelého, ale streleného írskeho trénera v adidas kombinéze je skrátka absolútne famózny (ak mám brať nejaký spin-off tak rozhodne s týmto borcom), ale aj Grant, ktorý prešiel z miláčika žien do roli najväčšieho sliziaka. Ja ani neviem čo ešte vymenovať, veď aj vedľajšie postavy a herecké výkony boli tak dobré, že ma to totálne pohltilo. Ťažko si viem predstaviť lepšiu gansterku v tomto roku. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm