Likvidátoři

Thomas je vdovec a bývalý federální agent. S dcerou se ukryje v Londýně. Když se k němu vloupají 3 muži, zabije je. Jeho fotografie se pak objeví v televizi a do Londýna míří nájemný vrah pověřený americkým zločineckým bossem. (Filmbox)

Adaamos21

Ústřední dvojice super, jak Adkins tak Barrett. Akčních scén je akurát a jsou dobře vyvedené, příběh stokrát viděný, ale všechno funguje. Sympatickej filmek. ()

m.a.t.o.

„Zabili ste troch mužov!" – „Bola to sebaobrana." Na WWE Studios je stále spoľahnutie, už som to spomínal v inom komentári, síce neprodukujú geniálne filmy, ale v rámci akčných béčok vypustia do sveta vždy celkom obstojné kúsky. Čoho dôkazom je aj tento film, v ktorom si, celkom prekvapujúco, hlavnú úlohu zahral Scott Adkins a wrestler Wade Barrett (ktorý mimochodom vyzerá ako jeho o hlavu vyššie dvojča) si strihol zápornú rolu. Zápletka má logiku, dobre natočených akčných scén je dosť, film si drží tempo, takže ja som sa rozhodne nenudil. Príjemné predjedlo pred hlavným chodom s názvom Boyka: Undisputed. 55 % ()

kenkaku

Takový 20-30 let starý "šuplíkový scénář", který by slušel Seagalovi nebo Van-Dammemu za jejich slávy. Tomu tedy odpovídá i kvalita dialogu, zápletky a tím se i definují slabiny a silné stránky. V kostce vzato to není tak úplně debilní, souboje jsou natočeny dobře a diváka vysloveně neuráží (fyzika, logika i fyziologie tady tak nějak funguje). Kéž by tohle bylo to nejhorší v čem Scotta Adkinse potkáme :). ()

sedm.1

Naprostá spokojenost. Já od této podívané dostal přesně to, co jsem od ní očekával a proč jsem do ní šel. Takže se jedná o přímočarou, vážně dynamickou akční jízdu, se současnou absolutní světovou filmovou jedničkou, co se akce týče, Scottem Adkinsem, který tu opět v plné parádě předvádí naplno své mistrovské bojové umění, i když tedy musím i přiznat, že se zde na filmy s ním možná i víc střílí, než bojuje, což ovšem nemění nic na faktu, že je Scott prostě pořád bůh a akce je zde zpracována přesně jemu na míru, takže přehledná, drsná, nápaditá, mající koule, prostě pecka. Mile pak překvapila i zápletka, která sice není ani nápaditá, ani originální, ale rozhodně nenudí, bavila mě, není hloupá, ani naivní, má fakt parádní spád, pořád se něco děje, akce střídá akci, fungují tam dokonce i emoce, takže ani v tomto ohledu není co řešit. Na rozdíl od zvratů se zde dočkáme i napětí a závěrečný happyend upřímně potěší. Eliminators je zkrátka výtečné béčko, stojící samozřejmě především na Scottu Adkinsovi, který to povyšuje celé o několik levelů výš, nicméně i bez něj by šlo o záživnou jízdu, která potěší oko každého příznivce pořádné chlapské akce. ()

iXtr3m3

Slabučký film. Dokonca aj na to, že je to z produkcie WWE, odtiaľ som zvyknutý predsa už len na lepšie veci. Scott Adkins je napriek svojim pohybovým schopnostiam jednoducho drevo, čo sa týka herectva. ()

Lefty86

Celý film se mi honilo v hlavě jaká je škoda že se na podobný filmy nedá víc peněz. Není to ale vůbec špatné, když na tom nebudete hledat zbytečné chyby a podobně a jen se uvelebíte a užijete jakýs takýs děj a k tomu tradičně skvělé Adkinsovo bitky. Dostává i slušně zabrat :-) 60% proč ne? ()

woodsman

dalsie velmy kvalitne B adkins topka Wade Barrett som vedel ze ho odkalsi poznam bol vo wrestlingu kvalitny zaporak ten ma buducnost ()

Bozvav

Děsná blbost, které chyběl draw, napětí a herci, co by alespoň trošku uměli něco zahrát. /plný odpad to není, ale nemá do toho daleko. ()

MickeyStuma

Stará dobrá akční jízda dle staré školy a to s borci jako jsou Scott Adkins a Wade Barrett zde postavených proti sobě. Velice známá klasická šablona sice možná zklame, ale jde si to svojí dějovou cestou a svým tempem takřka nenechá vydechnout. Příběh je velice jednoduchý, ale tady jde především o akčnost a to splňuje na sto procent. Po poklidném představení hlavní dvojice, tedy otce a jeho dcery, se okamžitě rozjede etuda plná přestřelek, soubojů, rychlých kol a atmosféry plného napětí. To vše podpořeno vynikající kamerou s různými nájezdy, přehledným střihem a vhodným soundtrackem. Akční jízda, která se ve videotéce neztratí. ()

BOURQUE

Jeden z ďalších akčných filmov, masívne B-vých, kde už po 25 minút viete, že ako to celé dopadne. Záver by určite mohol byť lepšie vypracovaný, ako aj niektoré scény a jednotlivé časti scenáru. Akčný film v podstate bez lepších a vypracovanejších dialógov. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Acrobat

Mníška s jedným "n" navyše si múdro rozložila v hlave, že nemusí riešiť megalomanstvo a množstvo nepriateľov, ale kvôli logicky nízkemu rozpočtu, naservíruje ako vždy chrabrému agentovi len jedného nepriateľa. A ten ide sťa Arnie v lepších rokoch. Prehľadné boje, niekde vzadu nasýtené kúskom reality sú vítané, príbehovosť už menej, no neustále latentné napätie, presuny nerobia z tohto filmu typický hnoj s Adkinsom na čele. V rámci tejto kategórie C filmov je to pozerateľné bez pocitu trápnosti a bezbrehej nudy. Čo je vlastne šok. (videné 14.10.2020, Dajto archív) ()

Shitonit

Ne že by to byl vyloženě trhák, nebo že bych na to musel ještě někdy čumět. Ale je to dostatečně vcucávající, fandit komu mám, akce povedený, hlavní hrdina docela terminátoroidně nerozbitnej, dějově totálně jednoduchý, takže se mi to trefilo přímo do čenichu, a já si spokojeně vrním, jak dobře vyšukaná psice. ()

beso74

Na dnešnú dobu ľahko nadpriemerná akčná zábava s množstvom súbojov (po ktorých by normálny smrteľník mal v tele dva krát toľko kostí) a výmen olova (kde často profesionáli netrafia automatickou zbraňou cieľ vzdialený 3 metre). Zápletka tuctová - status agenta v utajení sa rýchlo potom, čo trio výrastkov očividne trpiacich problémami s čítaním vkĺzne do jeho domu mení na agenta v ohrození. Navyše je tu ešte malá dcérka a gangster, ktorý má na neho riadny zub. O zvyšok sa už postarali pyrotechnici, bojoví choreografi a vcelku zaujímavá ústredná dvojica Adkins - Barret. Ak sa prešľapy v scenári nebudú brať príliš vážne, možno si užiť akčnú hodinku a pol, čo krátko po pozretí vyšumí z hlavy ako šumienka. ()

neo250

Najlepší nájomný vrah na svete a nevie zastreliť osobu na 10m. WTF? Potom 2 špičkoví vojaci strieľajú do rozmeru dverí brokovnicou a samopalom kde uprostred je tzv nájomný vrah a čo sa stane? No nič, netrafia z 3 metrov. Boa aj kebyže mám 9 promile, tak to trafím do toho priestoru. Nízkorozpočtový film, ktorý sa snažil zaujať. Fajn bitky, niektoré akčné pasáže ale toť vsjo. Koniec ani nekomentujem 40% ()

johnsnow

Dalšie B-čko kde dej je tresnutý úplne na koniec a v popredí je akcia. a takéto filmy ja rád. HERCI: Adkins je vynikajúci no mne osobne sa najviac páčil Bishop ako zabijak, bijca zahral bravúrne. A taktiež hoc na malom priestore zaujal i veliteľ nočnej hliadky(nie Snow ten pred ním.) AKCIA: Drsná, dlhá, s čo najmenším počtom strihov, ku koncu i celkom krvavá. PRÍBEH: Ako som už na začiatku povedal v týchto typoch filmu až tak bars úlohu nezohráva a ako som už povedal vo viacerých komentároch oňho mi veľmi nejde. 5* ako bič. ()