Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po audienci s Marilynem Mansonem se Brannox rozhodne navštívit Pia XIII. a je ohromen intenzitou přívrženců svého předchůdce. Později Brannox jmenuje kardinála Spallettu, s nímž ho pojí společná minulost, do nové funkce. Voiello se připravuje na dlouhou válku se vzpurnou sestrou Lisette, když jeptišky zahájí stávku. Církvi hrozí bankrot poté, co italská vláda usiluje provedení změn. Gutierrez se zúčastní tajného setkání, s nímž se později svěří papeži. Naštvaný Fabiano zpochybňuje Esteřinu oddanost víře. (HBO Europe)

(více)

Recenze (5)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Have you gone to visit him?" "Who?" "The pope in a coma." ____ Palec hore za komický highlight s Marilynem Mansonem a skvělé pomrknutí na jeho song Coma White - jinak opětovně dramaturgicky prázdné a notorická nuda hadr bez determinovaného konceptu, kterou jsem klasicky raději přeskočil - což je taky jediný akceptovatelný řešení.... ()

Reklama

Marius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na Sorrentinovi je skvelé, že človek nevie čo bude nasledovať v ďalšej minúte. Štrajk mníšok vo feministickom duchu je skvelý nápad a zápas sestra Lisette vs. Voiello je čestná remíza, dúfam že tento súboj bude pokračovať aj ďalšími kolami. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama