Druhé pokračování dánského fantasy filmu natočeného podle knižních bestsellerů pro mladé od Lene Kaaberbølové... Čarodějčina dcera Dina (Rebecca Emilie Sattrup) zdědila po své matce její nadpřirozené schopnosti. Má magickou moc přimět lidi přiznat svou nejtajnější hanbu. V tomto příběhu se setká se svým nově nalezeným otcem, aby společně zachránili rodinu. Otec je mocný čaroděj vládnoucí černou magií a dokáže přimět lidi vidět a věřit věcem, které nejsou pravdivé. Dina se musí vypořádat s tím, že zdědila i tuto hroznou sílu a upevnit vztah s otcem, kterého se bojí a nemá k němu důvěru. Vydávají se na nebezpečnou cestu zachránit lorda Nica a jejího bratra Dina, který byl uvězněn. (TV JOJ)

filipvrbik

Podprůměrná fantasy, není to úplná katastrofa- ale je to nuda, postavy jsou nesympatické - a hlavně je to málo fantasy, ten drak, který se tu na minutu ukáže, to nevytrhne....30% ()

Johnny.ARN

Podľa záznamov som vraj videl jednu, ale v mojej pamati ale že vobec, ani vizuálne. Dvojka ma však ničím nezaujala. Otrepaný príbeh, otrepané postavy, otrepané zvraty a od vodného draka som čakal podstatne viac. A orientačné behy českými lesmi ma už nebavia. 1 z 5 ()

psychoJoa odpad!

Všechno. Špatně. Všechno! Snad nejhorší film, co jsem viděla. Lituju všech minut svého života, které jsem promarnila u tohoto snímku. Čím déle přemýšlím nad tím, co jsem to za nesourodou, nelogickou, nenavazující a nepochopitelnou blbost viděla, přeju si, abych to dokázala co nejrychleji vymazat z paměti. Protože ta miliarda chyb, co se v tomhle pseudo-díle nachází, mě jinak bude strašit. ()

bourec

Oproti víc než slušnýmu prvnímu dílu je tohle dost velkej sešup dolů.Děj bez zásadnější zápletky,bez výpravnějšího příběhu.Celý to působí hodně televizně.30%. ()

• Natáčení snímku probíhalo v České republice. (Yardak)