Naše město (S02E24) (epizoda)

Our Town

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1995, 44 min

"Chacovo kuře, dobří lidé, dobré jídlo." Tak tento slogan naplňují dobří lidé z Dudley naprosto doslovně. Za mě to tedy není ta nejlepší epizoda ke svátečnímu obědu, ale jestli je papání lidí dobré pro zdraví, tak proč se nepřidat? No, pár důvodů jsem tady viděl a posledních dvěstě let jsem taky neměl žádné výraznější zdravotní potíže, tak se do toho asi nebudu pouštět. Stačí mi koupat se v krvi mladých panen, což je taky zdravé, neškodné a dobré na pleť.(12.10.2018)

"Scullyová, vypadá to, že naši milí v Dudley nemaj v oblibě jen kuřata.." A rčení, že na každou svini se vaří voda dostává v dalším skvostném Bowmanově zářezu rázem zcela nový význam..;)(4.3.2017)

"Think about it. From vampirism to Catholicism, whether literally or symbolically, the reward for eating flesh is eternal life."(28.2.2018)

Epizódy záhad skazeného mestečka majú v tomto seriáli aj lepšie zastúpenie. Prípad je zaujímavý, napínavý a surový, no epizóda sa nevyhla logickým lapsusom. Tá vatra na konci je smiešna, väčšiu pozornosť si už postavy vypýtať nemohli.(24.5.2018)

Good people, good food.(3.2.2017)