Reklama

Reklama

Akta X - Série 5 (1997) (série)


Zajížďka (S05E04)

(epizoda)
  • Česko Objížďka (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

V neprozkoumaných lesích floridského národního parku vyšetřují agenti Mulder a Scullyová zmizení dvou zeměměřičů a chlapcovo tvrzení, že jeho otce napadl neviditelný tvor. (Epistemolog)

Recenze (9)

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ukážková hororová časť. Jednak je prítomné skvelé prostredie (hlboké americké lesy) a jednak parádne nebezpečenstvo (nebudem spoilerovať). Posledných zopár sekúnd v hotelovej izbe je síce jedno obrovské klišé (navyše sa v štýle „možno pokračovanie nabudúce“ končí snáď polovica Aktov X), ale aj tak mrazivých a nechutne znepokojivých. Akurát mi troška nesedelo sexuálne Mulderovo harašenie. ()

Reklama

LEATHERFAC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vlastně nevím jestli to nebyl jeden z odlechčených dílů... Sice děj se tváří vážně, ale provedení dětí lesa mi přijde naopak poněkud parodické. Což je přesně důvod, proč si myslím, že odlehčené díly tímto seriálu spíš ubližují, člověk pak často přemýšlí, jestli kouká na regulérní díl, nebo na parodii. ()

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z nejlepších dílů seriálu. Hlášky jsou tu parádní, ale nechybí ani napětí a hororové momenty, takže nejde o čistě komediální epizodu (kterým já osobně moc nefandím). Je to prostě dokonalý mix. Humor i napětí tu skvěle fungují pospolu. Efekty na dobu vzniku nevypadají úplně blbě. Epizody z lesního prostředí nikdy nezklamou, to víme už od první série. ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výjimečně hodnotím epizodu seriálu, protože jsem po XX letech konečně našel kousek, ze kterého jsem byl kolem 10 let věku nějaký čas celkem v háji. :-) Nostalgie veliká. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama