Girl on the Third Floor

• Nový Zéland Girl on the Third Floor (více)

Don Koch (CM Punk) kúpil starý dom pre svoju tehotnú manželku Liz (Trieste Kelly Dunn), ale i preto, aby zabudol na minulosť, v ktorej sa dopustil viacero chýb. Rozhodol sa preto, že dom bude opravovať svojpomocne a s Liz sú v kontakte len cez telefón a príde až keď bude dom plne obývateľný. Lenže ten dom má temnu minulosť a Don to začne zisťovať už od začiatku, že s nim nieje niečo v poriadku. A tak sa začnú hromadiť nevysvetliteľné javy, ktoré svedčia o tom, že dom je živší ako sa na prvý pohlaď zdalo. (Astaroth12)

Trevor

Prvá hodina filmu bola vyslovene zlá, dialógy boli na veľmi slabej úrovni a celkovo tomu chýbala lepšia atmosféra, ktorá síce v záverečnej polhodine prišla, ale ani tá na mňa príliš nezapôsobila. Tento film vo mne nezanechal príliš dobrý dojem, aj keď sa snažil pôsobiť ako Trierov Dom, ktorý postavil Jack ale niečo tomu skrátka chýbalo. ()

Eldrick

CM Punk, fake wrestler v důchodu, si nechal spravit květákový uši z trénování MMA po tom, co dostal dvakrát do držky v UFC a dal se na "herectví". Debutuje v hororově impotentním mixu EVIL DEAD, Stephena Kinga nebo třeba Cronenberga. ()

dubinak

Zpočátku to vypadalo docela slibně aspoň na ty tři hvězdy, protože jsem si dost dlouho nebyla jistá, o co tam půjde a co ten dům skrývá. Každopádně nesympatický vykulenec CM Punk by do hereckého řemesla asi fušovat neměl, protože bylo vcelku utrpení jeho "výkon" sledovat. Postupem stopáže se to začíná slušně táhnout a je cítit, že to bude průser. Nevím, kde na tenhle scénář Travis Stevens přišel, ale asi jel na dobrým matroši, protože jinak si tuhle slátaninu odůvodnit neumím. Jediný co šlo na tu bídu ocenit, tak asi gore a masky. Jinak je to fakt Sodoma Gomora. ()

kinghome

Film o cápkovi, co si koupí dům, ve kterém straší. Jediná novinka je asi to, že tady v tom hororovém domě ze všech otvorů vytejká mrdka, protože to byl dřív bordel. A o tom je vlastně celý film, je to totální odpadová sračka, ale CM Punk je roztomilej, když se snaží hrát a občas jsem se i usmál, když zahlásil nějakou blbost. A na Sarah se hezky kouká, takže 2* jsou ideál. Pro každého, kdo nemá chuť vidět naprostou slátaninu bez příběhu a příšerný herce, obejděte tento film obloukem. ()

oveckaoa

Předně tohle má s Evil Deadem společného asi tak moc jeho Kameňák s Vřískotem takovou píčovinu může napsat fakt jen Flipnic aka Bloody24 aka Psychor. Tak, že manželský pár (těhule a potetovanec s psem) koupí barák on mezitím ten barák zpravuje. Mezitím z toho domu teče bílé semeno (asi si ten dům dělá dobře) a padají zde z ničeho nic skleněnky prochází se zde i neznámá ženská a neznámá zetlelá ženská. Scénář asi neexistoval tak, že to nikomu nepřijde absolutně divné a později zjistíme taky proč ten film je feministický vraždí pouze chlapy (to tam fakt je nevymýšlím si) navíc i rasistický první zabije černocha co na tom, že zde zemřely dříve 2 ženské (srát na to řekl si režisér). Hlavní herec (jakýsi bojovník s Mma, který zde debutoval) to hraje s takovým zájmem, že i kdyby na dům spadla atomovka mu by to nevadilo . Z 93 minut se minimálně hodinu nic neděje a rozjede se to až tak 15 minut před koncem. 40 procent za tu těhuli, která chvílemi vypadá jak Alice z Resident Evila a za tu trošku gore. P.s. v průběhu filmu je scéna kdy ta těhule nenajde svého manžela pak si kecá se sousedkou a ta se jí ptá co bude dělat. Na to jí odpoví , že na něho počká načež jí ta sousedka řekne , že je statečná. Jako vážně co třeba zavolat policii nebo ho jít hledat ven třeba. ()

bizz_mjc odpad!

To je asi obsese, dokoukat i sebevětší blbost... Tahle amatérská céčková, ale vlastně obstojně natočená mrdka vytékající i ze zásuvky je chaba i šílenosti Otrlého diváka. Herecky dost na hranici, režie k uzoufání, napětí nebo atmosféra nula. ()

borec999

Rozbeh nebol najhorší, no s každou ďalšou minútou je Girl on the Third Floor len horšie a horšie, nelogickosti sa kopia, 1 bizarnosť strieda druhú a v závere, kedy zo stien domu vyteká nejaká divná tekutina a mŕtve deti lezú z najčudnejších objektov je film už vyložene na smiech. Amatérčina s prehrávajúcim nehercom v hlavnej úlohe (CM Punk), ktorého aspoň trocha vyvažovala Sarah Brooks ako záhadný duch blondínky s nejasnými úmyslami. 15% ()

Flopik

Čistý priemer. Chlapík príde do domu rekonštruuje ho pri tom ho ostrieka sliz skoro od všade, zjaví sa mu pekne dievča následne sa zjaví nie veľmi pekné dievča a to je v podstate všetko. Na konci film skvelo naberie príde gore, nejaké to zabitie čo som teda nečakal no z priemeru to ten film nevytrhne. Pretože keď sa konečne na konci rozbehne v zápätí zase spomalí aby pomaly povedal pointu ktorá je viac menej jasná. Hlavný hrdina nie je typ ktorému by ste fandili tak aspoň že duch bol sexi žena. Za mňa medzi 2 a 3* ale popravde po skončení si nepamätám na jedinú strašidelnú scénu takže u mňa 2* , aspoň sa nato dalo pozerať. ()

Rathalos

Dalsi z rady filmov o strasidelnom dome s pochybnou minulostou,prva polovica je nuda,viac-menej sledujeme ako chlap preraba dom,obcas sa objavi nejaka ta gulicka,no je to o nicom,druha polovica uz bola lepsia,aj sa zacalo nieco diat,cize dam tri hviezdicky s prizmurenim oboch oci...:-) ()

kkarx

Standardní horůrek bez jakýchkoliv ambicí, ve kterém asi nejvíc pobaví CM Punk, pokud ho znáte. V USA je to legenda. :-D Potěší jistě zjištění, že je i dost dobrý herec. Upřímně bez něho bych dal možná i niižší hodnocení. Na MMA byl už starý a nezkušený, ale všechna čest! Chtělo to hromadu odvahy do té klece vůbec vstoupit bez zkušeností mezi z celého světa vybrané profesionály. V herectví může pokračovat a budu mu držet palce ať se mu daří. ()

Kingjiri

Škoda, že zásadně chyběl nějakej smysluplnější příběh, protože "vylučování" kuliček, slizu a dalších nespecifikovanejch tekutin samotnym domem velkej smysl nedávalo a většina těhlech scén dávala mnohem víc nevyjasněnejch otázek než odpovědí. I přes hodně střídmou výpravu, skromnej a neznámej casting nebo pomalejší tempo vyprávění se ale jinak vcelku dařilo budovat zajímavou atmosféru a vyloženě nudnejch momentů moc nebylo. Tenhle biják by s kvalitnějšim scénářem býval měl rozhodně na víc, dvě silnější hvězdy. ()

Mamlas odpad!

Teda kdo takovouhle hovadinu natočil nebo vymysle, to musel být fakt debil. Absolutní nuda, tupost. Blejt. ()

SAINTS

Slavny športovec CM Punk tu hra chlapika,ktory nedavno kupil stary dom,ktory treba rekonštruovat.Zamieri do domu pred svojou manželkou Liz a začne pracovat.Okrem prace sa musi vysporiadat aj so strašidelnimy čiernymi vecami vytekajucimi z murov a zvlašnymi zvukmi uprostred noci.A potom ho navštivy pekna miestna dievčina Sarah.Film ma uspokojil od začiatku až do konca.Hlavnu ulohu v tomto filme hra dom,kde sa v minulosti diali zle veci a bieli bohati muži tu ubližovali ženam,v minulosti bol totiž dom nevestincom,domaci obycatelia do domu nikdy nevstupia a miestna fararka ma pravom o chlapika obavy.Inak dost sa v tomto filme vraždi s kladivom. ()

Pitryx

Ono je to dost pomalé a ačkoli to Phill Brooks hraje velmi dobře, začalo to být pro mne nudné. Ne nějak moc, ale ztrácel jsem zájem. Konec to drobátko napravil, ale asi jen natolik, abych přidal desítku. Pár záběrů se povedlo, ale celkově je to mdlé a nedovařené.  30 %  ()

brasek odpad!

Travis Stevens po biednej kariére producenta sa rozhodol napísať scenár a zároveň ho aj zrežírovať. Jeho dielo je absolútny paškvil! Väčšia časť príbehu je o prerábaní domu, do toho nejaká záhadná postava a vraždiace kladivo, záver absolútna kravina na bez zmyslu. ()