Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

Joker Punx

Hrozná amaterská sračka! :D Film o dvou feministkách, jedna zabije chlapa, jedna zase holku. Pak se spolu seznamují na ulici. Tak si udělají společný road trip aby uprchli před zákonem. Vraždění pokračuje, okrádají lidi a zabíjí je. Jediná jejich zábava je když mají chuť, ulovit kluky aby si mohli pořádně zašukat. V šukacích scénách kdy hraje pop punk, to mě dostalo nejvíc :D Kamera je hrozná, amatéřina prostě, místama je to i vtipný, hlavně scéna kdy jedna z děvek nableje impotentnímu brejlatýmu dementnímu chlápkovi na péro :D Dvě hvězdy že jsem se u toho nenudil a za dobrej konec. Jinak je to celý amatérská feministická sračka! ;) Co taky jinýho čekat když to režírovali dvě ženský - Ha ha! ()

Arsenal83 odpad!

K tomuto zástupcovia abecedovej komunity napísali: komerčný úspech, nádherná prezentácia dúhy. Pritom na prvý pohľad ide o festival škaredosti, hnusu, násilia a hej, obyčajného porna. No ale keď je režisérka lesba, potom je to umenie, samozrejme. ()

Chrustyn odpad!

Neskutečně trapná a odpudivá variace na "Thelmu a Luisu", která se snaží zaujmout a možná i šokovat explicitně zobrazovanými sexuálními scénami. Na drsný thriller amatérské, na porno laciné. ()

Caelos odpad!

Znáte takové ty básně, filmy, muziku, a vůbec řeči co vypadají jak mají hlubokou myšlenku, ale přitom jsou o hovně a používají jen velká slova? Tak to není případ tohohle filmu. Ale jako příklad se to hodí, protože si to hraje na spuostu věcí, ale je to jen laciná blbost s lacinými porno vsuvkami, taková reklama na francouzské štětky. Ideální film pro lidi postrádající vkus. ()

Chermy odpad!

Podobně zvrácený, jako Zvrácený s tím rozdílem, že násilí tu není tak explicitní, jako sexuální scény, což je mi pořád milejší. Je to sice fakt hrozný, ale stupidity již zmíněného Irreversible to zase nedosahuje. ()

Torision

Dávám jednu * za to, že mám dneska dobrou náladu. Ale tohle je totální mega píčovina a ty Francouzi jsou fakt prasata, když jsou schopný na to čumět. ()

DDT

Francouzské umělecko-feministicko-pornografické road movie ??? Já to tedy pochopil jako komedii a docela jsem se bavil. Ale mám podezření, že to asi komedie být neměla... ()

Z0oMb3E odpad!

Lacnejšie porno (bez vyvrcholení) s prepracovanejším dejom. Presne takto to vyzerá, keď si pornoherci/pornoherečky myslia, že dokážu zaujať nielen svojím umením, telom či technikou, ale dokonca hereckým umením. Stupídne dialógy, amatérsky strih či kamera kvalitou blížiaca sa SonyEricssonu posielajú film priamo do odpadu! I keď už som videl aj horšie odpady. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Bohužel, tenhle snímek nemá šanci uspět ani jako nějaký zvrácený druh videoklipu, natož pokus o sofistikovaný film zahnaný do extrému ()

YURAyura

Karen je stale super, nezalezi na tom, jestli se jedna o klasicke porno nebo o teno kvasi roadmivie a l,a Telka a Hliza - skoda ji... Podobne jako Zvraceny, Anatomie pekla, Romance X, Doom Generation,... Ano, kazdeho to nesebere ()

JohnMiller

Pri tejto snímke som si uvedomil, že nie všetky New French Extremity sú kvalitné umelecké filmy, ktoré svojou urputne chladnou sondou do najtemnejších zákutí ľudskej duše, ukazujú veci, ktoré sú v nás ale mi ich vidieť nechceme. F*ck me, hoci prvých 20 minút bol podarený a nedokázal som ešte vtedy pochopiť tak nízke hodnotenie, nasledovné minúty išli kvalitou aj logikou extrémne dole. Začiatok aj keď lacný mal v sebe istú dávku údernosti. Scénka znásilnenia dvoch kamarátoch a zároveň filozofovanie o tom, prečo sa v takýchto prípadoch treba radšej nechať. Kontroverzné a zároveň silné. Potom to však upadlo do, takmer, amatérskeho vraždenia bez štipky logiky, štruktúry, zmyslu a príbehu. Jednu hviezdu dávam za herecké výkony. Na to, že išlo o pornoherečky, zahrali svoje role celkom obstojne. ()

Eldrick odpad!

Dvě zarostlé porno-kurvy, Manu a Nadine, se vydávají na zkurveně nudnou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna (ikdyž to znásilnění teda zahrála úplně stejně, jako když točí normální péčko). Nejsou to špatné holky, jen chtějí prcat, dokud to pánům stojí. Jsou nadržené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když si zamrdají, svobodné jsou jen při sexu... Nudný pornografický příběh. Nechápu, koho tohle mohlo šokovat. Banda francouzskejch pornoherců se rozhodla, že svoje beranice nepoužijou jenom na šoupání a natočej si těžce amatérskej vážnej film o čem? Jo, prej o nějakym tom znásilnění. ()

kagemush

Konečně důstojný remake Thelmy a Luisy!! --bavilo by mě to mnohem víc,kdyby na mě umělci celý film furt nepořvávali že tohle je ta AVANTGARDA,že tohle je to UMĚNÍ.Na okraji příběhu se sice dá sem tam zahlédnout něco jako kritika společnosti,ale pánové režiséři talentu a schopností třeba pana Gaspara Noé (Irréversible) asi nikdy nedosáhnou,i když chuť (choutky) se jim upřít nedá. Za snahu a že se zas tak moc zrovna těhle filmů nedělá, hodnotím vysoko.Jestli ale ještě někdy něco natočí a zas budou dělat Umění,se na ně vyprdnu. (všiml jsem si ,že na csfd v případě hodnocení jakože odpad,drtivě převažuje to naše ,,silnější" pohlaví,opravdu tohle není pro machisty,-ale jak ti dotyční mohli přežít třeba takovou Opravdovou blondýnu?,to nechápu) ()

kaposlav

Ani neviem čo si mám myslieť o tomto počine. Natočené to bolo amatérsky, to je prvý a hlavný fakt. Ako som sa dočítal v jednom z komentárov a súhlasím s tým, že na porno tam bolo toho málo a na normálny film vela detailov. Zrejme film chcel naznačiť pomery vo Francúzku. Málo práce, vela hajzlíkov, drogi a niekedy jediná možnosť ako získať peniaze je predávať svoje telo. Herečky neboli moc sympatické a tak aj ta erotika nebola erotická. Film sa v širšom zábere nemal a nemá šancu uchitiť. Veď aj u koho? Do 18 rokov nevhodné a pre postarších odporné. Myslím si, že takýmto spôsobom ako film vykreslil nenávisť žien voči mužom a pomstichtivosť, zaujme len pramálo divákov, čo to ocenia. Hodnotenie na čsfd len a len tomu nasvečuje. ()

Martin741 odpad!

Podpriemerna eroticka zlatanina, ktora je pre mna asi taka zaujimava, ako moze by zaujimava ranna stolica dochodcu, ktory u 3 tyzdne bojuje s uplavicou ..... 0 % ()

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?