Drákula se ocitne v neznámé zemi, ale zůstane věrný svým starým zvykům. Vyhlédne si další svůdnou nevěstu – a čelí hrůzostrašné výzvě. (Netflix)

Solverino

Ze začátku takové jako divné, dost násilně naroubované... ale pak lepší a lepší a konec, ten se mi vysloveně líbil. Mělo to i trošku hloubku. Claes Bang byl ve všech dílech fakt boží! :) ()

zdenzo

Je neuvěřitelné jak tato BBC série mohla upadnout od ikonického prvního dílu do šedi třetího tak rychle a smutně nevyužít potenciál pilotu. Všeho moc škodí a autoři si měli vybrat jestli chtějí vybrušovat středověkou ponurou atmosféru nebo seznamovat knížete zla s britskou střední třídou současnosti. ()

Sadova302b50

Začátek třetí epizody je dost nevyrovnaný, navíc tu narážíme na několik do očí bijících nesmyslů. Dracula je rovněž posazen trochu do jiné roviny, než na jakou jsme u něj zvyklí. Nakonec to ale nebylo tak zlé, jak by se ze zdejšího hodnocení mohlo zdát. Claes Bang a Dolly Wellsová snímek herecky táhnou, usazení Drákuly do 21, století bylo vcelku zábavné, objevilo se pár hlášek a vysvětlující konec se mi líbil. Je to prostě něco jiného. Slabší čtyři hvězdy a 75%. ()

Mylan_ek

Co jen říct.... Toto bohužel nefunguje v divákovi to zanechá moc moc otázek ale žádnou odpověď. Ale aspoň že to uzavírá triologii. Nedovedu si představit po tomto díle ještě pokračování. ()