Torpid

Po 4 epizodách. Je mi šumák, že zlej Cooper je nahnědo a v paruce, to je detail a navíc podivný detail v podivném seriálu, takže vlastně na místě. Že halucinační scény tvoří téměř polovinu stopáže, no to je pro mě větší problém, ale budiž - ty co jsem zatím viděl byly atmosferické a originální. Strašně moc si přeju, aby se Lynch neutrhnul úplně ze řetězu a celý se to nezvrhlo do Inland Empire. Po 4 dílech jsem nadšenej . Lynch stále geniální - především dialogy, vedení herců a atmosféra, je to jiné než před lety, ale stále dobré. ()

Kiisaki

První díl na mě udělal velice negativní dojem. Vše, co si mohl divák zamilovat na první řadě seriálu, v té třetí naprosto chybí. Atmosféra je příšerná. TP, to bylo maloměstské drama, tajemství krásné Laury, záhada z cizího světa, vůně kávy a jehličí, jedinečné charisma agenta Coopera a svůdnost svéhlavé Audrey. Co bylo tohle, to opravdu nevím. Ještě to ovšem nevzdávám a doufám, že dost vysoké hodnocení značí zlepšující se kvalitu série a ne nekritický a patolízalský charakter většiny fanoušků Davida Lynche. ()

joelly01

Na pana Davida a jeho novou radu Twin Peaks jsem cekala stejne nedockave jako na noveho Aliena. No, mozna jeste i o facku nedockaveji. Davam ctyri hvezdy, neb tam tusim potencial a pripomina mi to nektere dily prvni a druhe Serie u kterych jsem se, coby pubertacka, desne bala (zejmena kladne hodnotim toho ufona-ducha(?) ). Jedna jde dolu za divne dvojce Mr. C a za to, ze mi docela chybi naznaceni nejake hlavni Linie. V prvni rade to byla vrazda Laury Palmer, v druhe Windom Earl. Tady si nejsem jista. Navrat agenta Coopera? Neco s tou prosklenou krabici v New Yorku? Oklahoma storyline? Ze se to vsechno spolu nejak propoji je jasne, ale prvni dil me zahrnul az velkou spoustou informaci a hned nekolika dejovymi liniemi ktere jsou vsechny relativne stejne silne. Nu coz, budu sledovat dal, to je jiste. Btw. Klenot nerikal vubec nic, ale myslim, ze byl otraven jak malajsky sip, jen si netroufal nic rict. ()

serdehelan

Lynch je späť a úplne odtrhnutý z reťaze. Myslím, že tak ako v 89/90 bol pôvodný Twin Peaks zjavom nevídaným, tak aj nový Twin Peaks má ďaleko od súčasnej televíznej produkcie. Zatial to má bližšie k Fire walk with me, než k pôvodnému seriálu a šmrcnuté Mullholland Drive či Inland Empire a to všetko ešte na druhú. Som zvedavý čo bude ďalej. ()

raxxx

Šel jsem se na to koukat unaveny to byla chyba , moc tomu nerozumim ale apsolutně mě dostala poslední replika o "Jamesovi co byl vždyky cool " s hudbou Chromatic takže asi znovu. ()

elEStet

No ako velky fanusik TP a videl som len 1.cast. No je to "ine" na hodnotenie celkove nie je miesto, zatial to nema tu "soap" omacku co povodne TP, ale to nemusi byt na skodu.... Uvidime. Zatial zaujalo... ()

steelspace

I když jsem původní série viděl už dávno a fakt jsem se bál, jak budou postavy (a jejich představitelé) vypadat po 25 letech, tak musím smeknout. Twin Peaks jsou nejlepším revivalem posledních let. ()