Nastala chyba při přehrávání videa.
  • - Oblečení Pepy Bláhy (Josef Čáp) – hlavně kalhoty a bunda – je nehodou naprosto nepoškozeno, a to do té míry, že ho má na sobě ve scéně u odjíždějícího autobusu, kde prudí řidiče Čiháka (Vladimír Menšík). (pjotri)

  • - V tomto díle má Pepík Bláha (Josef Čáp) těžkou nehodu na motorce. Život mu zachrání doktor Motl (Jiří Adamíra) společně s pány Humlem (Jiří Sovák), Císařem (Josef Kemr) a paní Mílou (Alena Vránová). Po vyřešení celé situace sedí Huml s Císařem doma (Císař, normálně v pracovních šatech, zde má pořád na sobě slavnostní oblek, který měl na návštěvě Dáši Fuchsové (Jiřina Bohdalová) i při záchraně Pepova života) a filozofují o otázkách nevěry. Hned v následujícím záběru se chystá k odjezdu místní autobus a Josef Bláha hučí do řidiče Čiháka (Vladimír Menšík), aby už jel. Evidentně je naprosto zdráv. K dovršení celého nesmyslu jde kolem autobusu jeho matka, listonoška Marie Bláhová (Růžena Lysenková) s Karlem Mrázkem, předsedou MNV (Josef Větrovec), aby poděkovali Humlovi za záchranu Bláhova života a předali dort. Ani oni neregistrují zdravého Bláhu v autobusu a Bláha se ke své matce nehlásí. Celá tato scéna je v časové souslednosti naprosto nesmyslná. (pjotri)

  • - Chyba ve filmu: Doktor Motl (Jiří Adamíra) volá někam pro sanitku a říká: „Zdravotní středisko Skalice.“ Přitom zdravotní středisko je v Třešňové, kde bydlí i jak Pepa Bláha (Josef Čáp), tak Huml (Jiří Sovák) s Císařem (Josef Kemr). Dokonce je vidět nápis „Třešňová“ na zdi střediska, když Bohouš otvírá zámek. (pjotri)