Ryan Reynolds hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen. (Falcon)

SONYAGENT

Nejlepsi fantasy-komedie posledni dekady, naprosto brutalni idea a skvely casting dorucili vic lasky a srandy nez Karlos Vemola ()

Mysterix

nakonec pohodové pokoukání, místama velmi vtipné, nestandardně rychlé dialogy, občas to má nějaké negativní mouchy, ale i kladné mušky jako např. 4 sekundy Chrise Evanse a dance grimasa Channinga, takže spíš lepších 70% plus :) ()

matous20063

No, po úžasném traileru, jsem čekal opravdu dobrou podívanou, které se mi moc nedostalo. Neříkám že byl film špatný ale myslím si že s filmem který měl hromady potenciálu (přece jenom je to tak nějak první film z podrobnou tématikou) a ten potenciál prostě nevyužil. Příběh je v celku normálka, klasické příběhové klišé. Herecké výkony jsou dobré, ovšem vizualice film je fakt na jedničku, detaily jsou propracované a fan servis který každý nerd ocení. 60% ()

Yamatosan

Spíš jen tak na zvednutí nálady jsem si zkusil pustit Chlápka, hodně ho chválili, sice zase Deathpo- teda Reynolds... ale... ale počkat, tak ne, houby, ten chlápek toho Chlápka fakt hraje, že mě baví, a i ten film mě baví víc, než bych vůbec čekal, a dokonce to ani není úplně primitivní jednohubka! ()

motyka52

Nejzábavnější Matrix. Ohňostroj nápadů, až je s podivem, že se to nikdy úplně nerozsype. Ale ne. Drží to po kupě a baví to celou dobu. Je to prostě prča. Nic víc, nic míň. Reynolds se pro tyhle role narodil. ()

mammutcz

Možná se z námětu dalo vyždímat víc, ale i tak jsem byl spokojený. A za ten závěrečný souboj s "půlmozkem" +1*! U RPO jsem se sice bavil o něco málo více, ale zakomponovat milostný vzkaz do kódu NPCčka bylo z mého pohledu originální! ()

HMTD

Fakt jsem si to užil. Myslím že to nebude film, který bude mít i na druhé shlédnutí takové kouzlo, ale na to první to byla paráda a všichni herci válí, a mezi nimi snad nejvíc Taika Waititi. Asi nebudu moc prozrazovat o příběhu, ale musím říci, že pro mne je to asi TOP 1 nebo 2 roku 2021 co se týče popkornové zábavy. ()

futislav

I když je to film pro úplně jinou věkovou kategorii, tak jsem se nenudil. Je vidět, že se u toho tvůrci náramně bavili a to mám rád. ()

GariCZ

Skvělý nápad na film a krásně zpracovaný, Reynolds hraje "chlápka" výborně. Mohl být malinko kratší, ale i tak jsem se skoro dvě hodiny bavil. Rozhodně doporučuji. 80% ()

PeDe

Musim uznat, ze som prekvapena, zasmiala som sa - a to sa od akcnej komedie sice ocakava, ale casto nevidi (bohuzial). Kazdopadne, povodne som chcela dat 4 hviezdicky, ale Half Life zbran ma preniesla do takej brutalnej nostalgie, ze tychto 5 sekund filmu je hodnych tej hviezdy !! ()

Pythonator

Proč dávám za 5 takové kravině? Asi mi to nějak přirostlo k srdci. Snad díky skvělému Rajenovi. Snad díky neskutečně ujetému a vynikajícímu Wajtitimu. Snad díky sebeparodujícímu Ťaťumovi. Snad díky tomu, že zde vymáčkli z Jodie Comer maximální možnou přitažlivost, která dalece převyšuje její přirozený půvab. Snad díky tomu, že jsem se tak královsky bavil, obzvláště když přišel na řadu souboj s Mazlíkem. ()

Polux

6/10 | Reynolds tady není naštěstí otravný jako v jeho jiných nedávných filmech, Waititi si krade film pro sebe, Comer je hodně fajn (a jsem zvědavý, co předvede v The Last Duel) a při pohledu na šíleného Tatuma vyvstává otázka "kde je sakra 23 Jump Street?":-) plus pár příjemných cameo roliček. Zbytek je ale běžný průměr, který neurazí, ani nenadchne. | Stokrát viděné ohrané téma o boji proti zlé korporaci a boji za svobodu/právo na existenci ve virtuálním prostoru (v podstatě okopírovaná zápletka z Ready Player One, který také spolunapsal Penn), minimum využití herních mechanik (kromě powerupů, levelování a skinů tam snad nic jiného nebylo a že možností je - mikrotransakce, DLC, glitche, M+K vs controllery, patche, content updaty, nové mapy atd.), přestřelená stopáž, samotná akce nic moc a celkově jde o spotřební jednohubku na jeden večer. | V tom filmu není vůbec nic, co by kdokoliv se zadáním "film odehrávající se ve hře" nevymyslel za 5 minut. Doufám, že ve dvojce dostane tvůrčí invence level boost:-). | PeZet ()

borecjeborec

Super. Odpočinkový film jak má být. Špetka zvrhlosti, trochu dobrodružství a komedie, více akce a nejvíc odpočinkové a hlavně pozitivní atmosféry. Herecké výkony na jedničku. Hudba a kamera taktéž. Vše dáva smysl a pěkně do sebe zapadá. Akčnější Truman show, komedičtější Ready Player One a i přes to originální. 75% ()

Krásné Vánoce a PF 2022!

Krásné Vánoce a PF 2022!

24.12.2021

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

Marvelovka Shang-Chi je obří hit

06.09.2021

Po nevýrazné trailerové kampani to málokdo čekal, zejména v současnosti, kdy se velkým filmům v kinech obecně až tolik nedaří, nicméně studiu Disney se to opět povedlo. Z nového komiksového snímku… (více)

Akční komedie Free Guy slaví úspěch

Akční komedie Free Guy slaví úspěch

15.08.2021

Nový snímek Free Guy z produkce 20th Century Studios spadající pod Disney slaví úspěch. V kinech se mu daří nad očekávání slušně a poměrně tak třeba poráží konkurenční Sebevražedný oddíl od studia… (více)

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Špatné zprávy pro kina, dobré zprávy pro nedočkavé diváky. Studio Disney čerstvě oznámilo, že vedle tradiční premiéry v kinech dorazí snímky Cruella a Black Widow rovněž ve stejný den i na… (více)