Režie:
Marcus O. RosenmüllerKamera:
Stefan SpreerHudba:
Dominik GiesrieglHrají:
Jessica Schwarz, Max von Thun, Nadja Bobyleva, Rüdiger Vogler, David Zimmerschied, Roeland Wiesnekker, Robin Sondermann, Lambert Hamel, Rike Schmid, Jona Eisenblätter, Robert Schupp (více)Hrají
Jessica Schwarz
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Parfém: Příběh vraha (2006)
Srdeční zástava (2004)
Smrt superhrdiny (2011)
Max von Thun
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Anna Karénina (2013) (TV film)
Pizza a marmeláda (2008)
Korunní princ (2006) (TV film)
Nadja Bobyleva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Most špiónů (2015)
Engel & Joe (2001)
V šedých tónech (2018)
Rüdiger Vogler
Německá říše
Nejlepší filmy:
V běhu času (1976)
Alice ve městech (1974)
Příteli můj (1993) (seriál)
David Zimmerschied
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Elser (2015)
Roeland Wiesnekker
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Schwabenkinder (2003) (TV film)
Poslední mlčení (2010)
3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)
Robin Sondermann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Allmen (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lambert Hamel
Německá říše
Nejlepší filmy:
Zapomeňte na Mozarta (1985)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Rike Schmid
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Komisař Maltese: Hon na mafii (2017) (seriál)
Schwere Jungs (2006)
Don 2 (2011)
Jona Eisenblätter
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Robert Schupp
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Les pro stromy (2003)
Pojď blíž (2006)
Aurélie Thépaut
Nejlepší filmy:
Přežijí jen milenci (2013)
Střed mého světa (2016)
Zpověď hochštaplera Felixe Krulla (2021)
Patrick Mölleken
Německo
Nejlepší filmy:
Rommel (2012) (TV film)
Nepřemožitelné zlo (2005)
Strážci Dračí brány (2006)
Stefan Rudolf
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Offroad (2012)
Operation Zucker (2012) (TV film)
Zkáza lodi Laconia (2010) (TV film)
Julian Schmieder
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (TV film)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lea Faßbender
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Černý svědek (2006) (TV film)
Továrna na sny (2019)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Jaela Probst
Nejlepší filmy:
Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018)
Místo činu (1970) (seriál)
Tara Fischer
Německo
Nejlepší filmy:
Případ Collini (2019)
Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018)
Konec lží (2013) (TV film)
Ole Fischer
Nejlepší filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Povinně nezadaný (2010)
Místo činu (1970) (seriál)