Dexterova laboratoř

• USA Dexter's Laboratory
Animovaný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie
USA, (1996–2003), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Série(4) / Epizody(78)

Dexter je geniálny chlapec. Vo svojej izbe má za knihovňou tajné laboratórium s najmodernejšou technikou, ktorú si aj sám vyrába. Jeho pokojné rozmýšľanie a pracovanie však narúša jeho nadmieru hlúpa sestra Dee-Dee s deštruktívnymi sklonmi. Svoje laboratórium preto musí pred ňou často chrániť, zároveň nesmie dopustiť, aby sa o ňom dozvedeli jeho rodičia. A aby to všetko nestačilo, musí občas aj odolávať útokom svojho vedeckého soka Mandarka. Byť géniom veru nie je med lízať. (pivo)

arbeit

Je to takým milým spôsobom nechutné a zvrátené. Hlavne celá štylizácia je hrozne podarená. A v dobe keď sa to vysielalo to bola neskutočná pecka. Neviem celkom čo pozerajú deti dnes ale Dextera by som si s chuťou pozrel aj teraz. To sa o vela animákoch povedať nedá, CN vedeli tieto srandy robiť vždy na jednotku. ()

Adam's

Dexter to má těžké, utáhnout celý seriál a k tomu zvládnout svou sestru, která maří veškeré jeho vědecké úsilí o ovládnutí vesmíru. Nezávidím mu... ()

Meow86

Nejlepší animák na TNT ve své době. Tenkrát jsme sledovali Dextera z laboratoře a dnes sledujeme Dextera z Miami. Možná mají Ti dva více společného než jen ty zrzavý vlasy. Vtipy spíše pro dospělé. Dee Dee: "Oooh! What does THAT button dooo?" ()

jkpj22

Tak tohle jsme chytal u babičky na Cartoon Networks (dodnes nechápu, jak je možný, že to chytala). Obrovská nostalgie. Nedávno jsem si dal znovu pár epizod a je to geniální seriál. ()

AxusNalim

1. a 2. řada - klasika, kterou jsem viděl už kdysi v premiéře na Cartoon Network, některé díly skvělé, některé trochu horší. 3. řada - přišly trochu drastické změny výtvarného zpracování a celkově se to zhoršilo, ale třeba díly s Mandarkem, jeho hipísáckou rodinou a jeho redesignovanou laboratoří se mi pořád líbily. 4.řada - na první pohled se mi zdála horší než třetí, ale nakonec kvalitnější díly převážily. Na všechno se dívám s českým dabingem a kupodivu mi po několika dílech přestal vadit. ()

marrrrian

Geniálny seriál o nízkom, nevýraznom chlapcovi, ktorého sestra (hlavonožec Dee-Dee) dostala rozumu o to menej, o čo on dostal viac a ktorý má niekde v priemernom americkom dome, na priemernej americkej ulici, za knižnicou ukryté nekonečne obrovské laboratórium. To dáva priestor na rozvoj výborného animovaného seriálu. ()

peeko

Naprosto skvělé, brilantní, jedinečné, famózní. A to už jsem z toho odrostl, ale stále je to skvělé, brilantní, jedinečné a famózní. Howg ()

Etherium

Priznávam, že toto som pozerával, ale len preto, že som čakal na iné seriály na CN, tak to proste vyplnilo čas. Úprimne poviem, že sa mi tá grafika strašne nepáčila. Ale zase príbehy aj námet bol celkom cool. ()

Mrtvobog

Tak toto som pozerával na Cartoon Network ešte v angličtine ako malý chalan. A nenormálne ma to bavilo, bolo to originálne poňaté a vizuálne na dobrej úrovni (mal som to omnoho radšej ako Cow and Chicken, alebo iné animované rozprávky). Hoci sa priznám, že som na striedačku fandil Dexterovi, alebo Dee-Dee (hoci už vtedy mi pripadala dosť dementná). Chcem Dexterovo laboratórium v TV namiesto rôznych reality-hnoj-show, alebo namiesto sprostých, moderných, ružových a panelákových slovenských seriálov. ()