Dexterova laboratoř

• USA Dexter's Laboratory
Animovaný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie
USA, (1996–2003), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Série(4) / Epizody(78)

Dexter je geniálny chlapec. Vo svojej izbe má za knihovňou tajné laboratórium s najmodernejšou technikou, ktorú si aj sám vyrába. Jeho pokojné rozmýšľanie a pracovanie však narúša jeho nadmieru hlúpa sestra Dee-Dee s deštruktívnymi sklonmi. Svoje laboratórium preto musí pred ňou často chrániť, zároveň nesmie dopustiť, aby sa o ňom dozvedeli jeho rodičia. A aby to všetko nestačilo, musí občas aj odolávať útokom svojho vedeckého soka Mandarka. Byť géniom veru nie je med lízať. (pivo)

Héj

Jeden z mých nejoblíbenějších kreslených seriálů,takřka geniálně zpracováný, bohužel se to netýká zatím poslední řady seriálu,která je odfláknutá a Dextra mluví nikdo jinej. O čem to tak je? No v kostce, hlavní hrdina je Dexter-boygenius, který má v pokojíčku schovanou obrovskou tajnou laboratoř, o které nikdo nic neví až na jeho otravnou sestru Dee-Dee a pár superhrdinů,dokonce ani jeho rodičene, nebo ano Tento seríál (můžete ho u nás sledovat na kabelovce na kanálu Cartoon-Network) I když je zamýšlen pro děti je psán s nadsázkou a humorem a já se uněj vždy výborně bavim, proto pět hvězdiček ()

ReproBoy

Dexter´s lab a powerpuff girls jsou pohádky spíše pro dospělé. Dexter má famózní povahu a jeho na jeho pokusy a vynálezy jsou někdy tak složité, že nechápu, kam na to McCracken chodí. I po shlédnutí snad 150 dílů na Cartonn Network si rád pustím nějaké díly znovu. Je to sranda, zajímavé příběhy a detaily typu "SUCCESS!!!" jsou supr. :) ()

Nellaron

Na Dexter’s Laboratory vyrastala celá generácia. Bol som čerstvý teenager, keď fičal Cartoon Network. Genndy Tartakovsky týmto animákom trafil do čierneho. Zábavný, originálny, pútavý. Aj po rokoch sa mi vybavuje hláška “my stupid sister Dee Dee.” ()