Sestry Lynn a Sue si zavedly malou rodinou firmu v oblasti nájemných vražd. Lynn, dosud obstarávající "špinavou" práci, se ale rozhodne začít nový život, což se ovšem Sue ani za mák nelíbí. Situaci jim komplikuje i dotěrná policistka Hong. (oficiální text distributora)

Budweiser

Smrtící andílky, tento název film určitě dostal, aby potenciální divák vytušil, že film bude na způsob Charliho andílků. A je to tak! Jen to má malinký háček, Charliho andílci Smrtícím andílkům nesahají ani po kotníky! ()

kinderman

Žádný laciný plagiát Charlieho andílků (jak avizuje pitomý distribuční název), ale hongkongský akční nářez o dvou dívkách-zabijácích, které mají problém se sesterskou rivalitou, houževnatou policajtkou a svým posledním zaměstnavatelem. Ovšem kdybychom už chtěli mermomocí srovnávat, co do půvabu porážejí Číňanky své americké kolegyně vysoko na body. ()

Chen

Efektní podívaná ve vynikající obrazové stylizaci a s velmi dobře zvládnutými akčními scénamy. Hlavní představitelky byly zvoleny skvěle. A i když vypadají na první pohled tak křehce, že by je k zemi srazilo i prsknutí, tak za chvíli dokáží, že se umí hodně rychle ohánět. ()

TomikZlesa

První hodina absolutně zabitá a nudná. Většina filmu je zabitá nevkusnou a nepasující hudbou. Film navíc působí dojmem jako jeden velký počítačový trik a úpravy z něj prosakujou všude kde jen můžou, no a v první hodine navíc ty trapný zpomalovačky, no lol. Naprosto nechápu jak se poslední cca 40 minutovka mohla tak fatálně změnit ve skvělou akci, podtrženou zavěrečnym fajtem Wei Zhao = naprostej luxus pro oči :) . ()

Juto

Film nie je ničím originálny ani výnimočný, no stále je to celkom dobrá zábava s množstvom štýlovej akcie. Dej má dostatok priestoru na to, aby to uniesol, zatiaľ čo dobrý vzhľad hlavných predstaviteľov a príťažlivé postavy sú lákadlom samy o sebe. Zdĺhavá záverečná sekvencia, ktorá zahŕňa baletný šerm hodný slávnej scény vo filme „Tiger a drak“, vám vyrazí dych. 7/10 ()

otík

Dvě hvězdičky bohužel za to, že jsem čekal pěkný akční nášup a dočkal jsem se až v poslední scéně. Sice byla dlouhá a výborná, přesto nenapraví dojem z poměrně rozvláklé a zbytečně komplikované zápletky. A i když akční scény byly během celého filmu, nějak pro mě byly odtažité a chladné. Až ten závěr byl podle mého gusta. ()

Prometheus69

Docela nic moc zápletka, ale bitkama to dobře vyrovnali aj baby ušli.... pěkně se perou holky. Jako třeba ta finální bitka... nářez. Aj hudba není špatná. Charliho andílci na tipicky východní způsob... mě to bavilo. :) ()

lennyd

Sue a Lynn, sestry, které se po násilné smrti zbytku rodiny vydaly na cestu nájemných vražednic. Sue, využívajíc převratného vynálezu jejích otce, který se dokáže napojit na jakoukoliv průmyslovou kameru na světě, je tou, která hackuje, proniká do systémů, zavirovává je - vše z pohodlí domova. Lynn naopak využívá svého pohybového nadání, znalosti bojových umění a zbraní. Společně jsou neporazitelné... Až se Lynn zamiluje, chce jejich společné práce zanechat, ale Sue chce pokračovat, klidně sama... Do toho po nich jde místní mafie, a stejně tak místní policie... holky se musej pěkně snažit... Perfektní choreografie akčních scén, hi-tech vybavení, stejně tak i "primitivní" samurajské meče. Ať čekáte cokoliv, dočkáte se zplna hrdla. Již první akční scéna by jiným stačila na celovečerák.. A pokud nepohrdnete krásnými asijskými dívkami, spoustou střílení, počítačů, hi-tech hraček, tak je to film právě pro vás. Jen ten stupidní název, ach jo, český distributore.... ()

Akumulátor odpad!

Tak tohle opravdu nechápu. Takhle vysoké hodnocení u takové kraviny? To vám nevadí ten debilní scénář? Takový by byla schopná napsat i moje 4 letá neteř, stejně jako by mohla podobně procítěně zahrát některé postavy. Nevadí vám ani směšné efekty? A ani vám nevadí, že "příběh" není v ničem originální a je zde patrné kopírování scén z jiných, slavnějších filmů? Mě to teda vadí. ()

Roby

Čekal jsem průměrnou akční střílečku s pěknýma holkama, ale nakonec se z toho vyklubala akční matrix střílečka. Výsledek skvěla 110 minutová zábava. ()

kwoky

Tenhle film jsem si koupil za 40 Kc v Kauflandu :) Cekal jsem spatne becko, nebo spis cecko. A on je to docela solidni akcnak, u ktereho se mi misty tajil i dech. To jsem opravdu necekal. Dej je propracovany tak, ze by se vesel na tri radky velkym pismem. Akce je nekdy silne nerealna, ale kouka se na to dobre. Moc se mi libil "boss fight" s katanami. Logika tu chybi a je to cele takove "blboucke". Za to musim strhnout. A bylo to zbytecne dlouhe. Zkraceni o 20 minut by filmu jen prospelo. Misty jsem se opravdu nudil. ()

Vazbič

Je to někde mezi třema a čtyřma hvězdičkama, ale jeikož mám rád filmy, na které se dobře kouká, dávám ****. Jen ta romantika v tomto filmu opravdu pouze překáží, zdržuje a nudí. ()

alambert odpad!

Myslím, že je to jeden z nejhorších filmů, co sem kdy viděl. Příběh nudný, hudba strašná, dialogy a akční scény směšné, fyzikální zákony jako by neexislovaly. Ve filmu jsou nesmysly (př: BMW+ruční brzda=smyk? tak se to dělá tak možná v NFS), chyby mezi scénami (př: u videokamery popis jednou pod displejem, podruhé nad a úplně jiný) a spoust dalšího, co vás otráví. Asiantky jsou sice sexy, ale tohle není porno, čili smůla xD A věty jako: Ale jeden z vrahů se náhle rozhodl jinak...mi vážně způsobovaly totální výtlemy...Odpad! ()