Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Další porce zábavy, elegance a nových faux pas. Emily už v Paříži našla pevnou půdu pod nohama, ale dozvuky vášnivé noci ji můžou dostat do maléru. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (28)

fredisek 

všechny recenze uživatele

Seriál, u kterého se člověk nejvíc zasměje, když si tam někdo krkne? To chci. Emily in Paris je pochopitelně ohromně blbá, ale funguje. Vzbuzuje emoce, což je s podivem, když jsou všechny postavy emocionálně ploché a všechno vyřeší jedním až dvěma objetími. Svým způsobem mě mrzí, že se tvůrci poučili z kritiky a pokusili se udělat seriál míň pohádkový a troufám si říct i o něco hlubší. Emily má najednou náznak sebereflexe, přibyla postava nesnesitelné a na výsost tupé Američanky (aby v tom ti Francouzi nebyli sami) a do děje vstoupil černoch, co má i jinou úlohu než splňovat kvóty. Jenže tohle už není ten seriál, na který se lidé koukali, když skoro ani nemohli do sámošky. Emily umožnila lidem uniknout do vysněného francouzského světa, ale v druhé sérii nenabídla nic fantastického až na klišé módní přehlídku ve Versailles. Dávám pět hvězd, jelikož obdivuji odvahu Netflixu natočit další a vzhledem ke cliffhangeru i třetí sérii. Jen prosím, ať dá Emily Alfiemu kopačky, jeho "mate" a nabubřelost Brita, co neumí jiný jazyk než angličtinu byly ještě otravnější než Mindy i s celou svojí kapelou. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

prakticky to samé jako první řada.Emily je pořád až agresivně pozitivní a má pořád tendenci všechno řešit,napravovat a cpát se ostatním do života,ale nějakým zázrakem je méně otravná než v první sérii (čím dál víc navíc působí jako Carrie Bradshaw pro současnou instagramovou generaci).I příběh dostal nějakou jakž takž nosnou linku a i když je to stále dost odtržené od reality,díky krátké stopáži nenudí a není problém celou sérii slupnout za den.Poslední epizody navíc zajímavě rozdaly karty pro případnou další řadu a dokonce přišly s ještě otravnější postavou než je sama Emily.Emily In Paris sice není to nejlepší co Netflix nabízí,ale jako nenáročná oddechovka funguje velmi dobře...65% ()

Reklama

bearmeedek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět v duchu první série. Samozřejmě by nebylo dobré opakovat stejné věci stále dokola, takže pěkné obrázky Paříže už proběhly a nastoupila nějaká "nosná linka". Vztah Emily a francouzského kuchaře a všech okolo. Emily se v cizí zemi otrkala a místy je i nepříjemná. Opět příjemná je délka epizod a je to prostě oddechová blbinka. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po první sezóně jsem napsal, že se přes všechny své připomínky těším na druhou řadu, a myslel jsem to vážně. Druhá série mě z veškeré natěšenosti velmi rychle vyléčila. Jasně, Lily Collins byla i tady roztomilá, ale to je tak asi všechno. Oproti předchozí sezóně se ze seriálu postupně vytrácela veškerá lehkost a hravost, ubývalo humoru a přibývalo telenovelových zápletek, které mě mocně otravovaly. Vzhledem k tomu, jaký kurz celá tato záležitost nabrala, tedy můžu prohlásit, že se na třetí řadu netěším a s největší pravděpodobností ji neuvidím. / Poučení: Netlač se tam, kde nejsi vítán. ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá séria mi rovnako ako tá prvá vyšla na 2*. Emily in Paris určite nie je viac než len oddychový seriál, trvalo mi 4 mesiace dopozerať S02. Je to taký nereálny a rozprávkový svet, scenár dosť biedny, často pritiahnutý za vlasy. Lily Collins mám rada, ale Emily dosť často lezie na nervy. V tejto sérii som si obľúbila Mindy a jej spevácke čísla ma veľmi bavili. Viac som si obľúbila aj Gabriela a Camille, moje sympatie si nakoniec získal aj Alfie. Emily in Paris predstavuje americké vnímanie Paríža a Francúzov, lebo určite napríklad nepije každý šampanské počas obedovej prestávky a dalo by sa vymenovať ďalších sto príkladov. Emily má byť v Paríži rok, ale všimli ste si, že stále je leto a vždy svieti slnko? ()

Galerie (152)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama