Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Za Zipacnakem přichází Usirev. Zipacna chce, aby se Usirev přidal na jeho stranu. Nabízí mu vlivné postavení, pokud se spojí s novým „vládcem“ Anubisem. SG-1 se od Tok'rů dozví o schůzce, na které se objeví významní goa'uldští vládci. Tok'rové tam chtějí proniknout. Chtějí Daniela – jelikož jen on umí goa'uldsky a není jaffa. Díky prstenu ve kterém je chemikálie, přesvědčí vládce Ti. Ti si začne myslet, že Daniel je jeho sluha. Mezitím goa'uldské jednotky napadnou planetu Tok'rů. (Varan)

(více)

Recenze (8)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tokrovia a ľudia v masívnom útoku proti Goauldom. Akčne a špionážne nabitá epizóda, vlastne prvá časť dvojdielu, ktoré zvykli tvorcovia dávať až na koniec sérií. ()

Reklama

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vše pozitivní jsem napsal k pokračování, tenhle dvojdíl patří mezi mé nejoblíbenější z celého seriálu. Tady bych napsal jednu věc, která mi na dílu vadí. Jde o masivní vyvražďování vedlejších postav, základna Tok'rů je pod masivním útokem nepřítele, vše se hroutí a jediný, kdo neumírá, dokonce ani neutrpí žádné zranění, jsou 3 členové SG-1. Tok'rové i SG-17 samozřejmě zemřou všichni (jen jeden člen SG-17 hned neumře, ale tady si scénáristé vytvořili berličku, která předpovídá smutný osud postavy v pokračování), alespoň jednu z těch vedlejších postav mohli scénáristé nechat přežít. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama