Reklama

Reklama

Obsahy(1)

SG-1 najde na opuštěné planetě dívku Reese – robota. Rozhodnou se ji vzít na SGC, aby o dívce něco zjistili. Tam ji zapnou, ale je to na nic. Reese si nic z minulosti nepamatuje. Neví proč tam byla sama. Pokusí se s ní promluvit a přijdou na to, že Resse neví, že je robot. Daniel se jí to nějak pokusí vysvětlit. To ale nebyl dobrý nápad – Reese se naštvala a odhodila Daniela pryč. Daniel to nevzdává a zajde za ni znovu. Reese mu něco vyrobí a omluví se mu. Jenže to, co vyrobí, není jen tak ledajaká hračka... (Varan)

(více)

Recenze (9)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Odhalení tajemství původu replikátorů je moc chytře vymyšlené, jak zmínil Jonas v jiné epizodě s nimi "těžko uvěřit, že něco co začalo tak nevinně, skončí vytvořením zbraně hromadného ničení". Postava Danielly Nicolett byla dobře zahrána, nebezpečná kombinace inteligence k vytváření něčeho tak nebezpečného se tluče s nevyzrálostí a nezvládanou agresí. Závěrečné napadení SGC bylo možná trochu navíc, ale líbila se mi nastolená myšlenka, že v konečném důsledku se mělo vyřešit spíš hlavou a zastřelení Reese bylo spíše chybou. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborný pohled na vznik nejnebezpečnějšího nepřítele ve všech galaxiích! Opravdu, ani Wraithové mi nepřišli tak děsiví, jako nezničitelní Replikátoři. Ten konec, kde se to snaží přenést na morální úroveň byl úplně mimo, protože v momentě, kdy se dozvěděli, co je to zač, skončila by v nejbližší aktivní sopce!! Není to člověk, je to stroj a je to ničitelka světů! Zastřelit, zmrazit, odeslat Asgardům a konec! Jak mám postavu Daniela Jacksona ve velké oblibě, tak tady s ním nemůžu souhlasit v ničem. Nehledě k faktu, že jeden výstřel by stoj asi nezabil, umírala jako člověk?! Asgardi by si ji pospravovali... ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama