Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. (Vertical Entertainment)

Mr.Ward

Začneme asi tím, že žádné mistrovské dílo to není a chápu, že především chlapi (pokud na to nějaký půjde dobrovolně😂) to asi moc milovat nebudou. Woman power je tam neskutečná a rozhodně nevypadá nějak uměle vystavěná. Možná vzhledem k tomu, že se jedná o skutečný příběh, to tvůrci neměli ani tak těžké... Hlavní hvězdy si spolu vytvořily správnou chemii a za to taky palec nahoru. Podle mě je to hodně povedené drama, které ví kdy použít vtip a situaci odlehčit. Správně zábavná kombinace všeho. A všeumělka J.Lo? Ano, jedná se o její nejlepší film v kariéře👍 ()

soviczka

V komentářích se tu hojně zmiňuje girl power nebo women power. No jestli si pod tím většina lidí představuje toto, tak mě překvapuje, že máme (my ženy) vůbec volební právo... Chtěla jsem jen nenáročnou oddechovku na sobotní večer a dostala jsem moudra typu "Musíš podojit čas a ne č....." a "Celá země je stripklub. Někdo hází peníze, jiný tančí." Na komedii jsou Zlatokopky málo vtipné, na drama málo vážné. A litovat čtyři zoufalé štětky, které ve finále nafasují směšné tresty... Děkuji, nechci. Takže jsem si odnesla jediné - chtěla bych v 50 letech vypadat jako JLo. Ne, chtěla bych tak vypadat dnes. Ale houby, přiznávám - chtěla bych tak vypadat před 10 lety :D ()

Hemlock

Jednou jsem četl velice emancipovaný článek, kde se jedna zapálená feministka dušovala, že ženy nejsou zlatokopky, ale že je jen fascinují a tedy i přitahují vysoko postvení a finančně dobře zajištění muži - drahá dámo, to je definice zlatokopky, muži jsou chuji jak jde o pěknou prdelku v tangách a ano, tento film je toho jasným důkazem. Dokud se děj odehrával v klubu, bylo se na co koukat, pak už se mi chtělo jen grcat, ale nic to nemění na tom, že Jennifer Lopez je ve svých padesáti neuvěřitelně sexy milfka pro kterou bych i já pár doláčů obětoval - 40%. ()

PlysovyMacko

Dráma o kamarátkach striptérkach, ktoré sa najprv živia poctivo v clube, ale potom čo nastane kríza vymyslia si nový predmet podnikania na hranici zákona. Film je robený z pohľadu žien, preto mali moje sympatie za vynaliezavosť. Z postáv dominuje Ramona, ktorá vie presne čo robí a má každú situáciu pod kontrolou. Ale pochopila som, že okradnútí muži svoje peniaze naspäť nedostali. ()

jokino

Čo k tomuto "zázraku" povedať..? Film je akoby reklamou na asi najstaršie remeslo žien v histórii a akoby propagoval pre ženy, ako sa dá vďaka tomu a pár ďalším "fintám / vychytávkam", celkom slušne zarobiť a pritom sa extra nenarobiť. Ale inak film sám o sebe, pre mňa, nič moc. Lopez bola priemerná, soundtrack sa ako-tak dal a tam to asi aj končí.. Pre mňa na 1 pozretie a padne do zabudnutia. Ale iné som od toho ani nečakal.. ()

Mikecat

Úvod v striptýzovom bare, prvý záber na nepeknú nesympatickú aziatku. S nástupom Ramon (J.Lopez) sa všetko rozbehne, oživý, na 50 ročnú ženskú má perfektnú postavu a asi jediná aj vie trocha hrať, ostatné kolegyne bieda. Nápad ako si privyrobiť na bohatých zákazníkoch celkom fajn, len trochu by to chcelo viac prepracovať príbeh, nejaké zvraty, vedľajšie línie, potenciál to malo veľký. Na druhú stranu, dej ide pekne plynule, žiadne nudné rozhovorové bezduché pasáže."Pokud bych mohla šukat auto...šukala bych tohle auto!" ws. ()

Dennnisa

Nevím proč, ale když to skončilo, chtěla jsem si to pustit znova. Rozhodně byla klíčová hlavní role J.Lo. Po dlouhé době film, který si někdy pustím znovu. Zaujme i to, že film je natočený podle skutečné události. ()

AndrewNewman

Nie žeby som mal potrebu sa k tomu vyjadrovať, ale zase musím povedať, že remake Mafiánov, Casina či Vlka z Wall Street sa slečnám nepodaril. Okrem toho diváka skutočne zaujme len a len Lopezka so svojou stále sexi figúrou. Ostatné dievčatá a ich postavy sú vám totálne ukradnuté, takže pri finálnej zatykačke to máte úplne v p/ci! Samozrejme réžia nemá žiadna esa v rukáve, scenár bol samozrejme viacmenej improvizovaný a tie akože lepšie herečky ani neukážu cecky. Prečo potom tri hviezdy? Je to fajn komédia, s trochu mafiánskych šmrncom a peknými zadkami. Za tieto veci si to skôr zaslúži dve hviezdy, ale j*bať na to! ()

blondboss

Priemerný snímok zo striptérskeho prostredia, ktorý zaujme maximálne tak vrtiacimi momentami niektorých hlavných predstaviteliek vrátane J-LO. Podľa môjho názoru dejovo celkom fajn, ale režijne sa mi to vôbec nepáčilo a dialógy boli dosť stupídne. Neviem, akosi mi tento film neprišiel na chuť. 55 % ()

Bezejmený

Jako není to špatné, ale holt nejsem cílovka. Líbila se mi kamera a prokreslené charaktery. Bohužel nejméně hezká a nejméně sympatická postava je v hlavní roli a to je škoda. Všechny ostatní ji strkají do kapsy. ()

Astonko

Celé to bolo také "meh"... Námet síce originálny, no dosť zle a nezáživne podaný. Po čase mi už bolo jedno, čo sa tam deje aj ako to skončí, no ako film na jedno pozretie, keď nemáte nič iné na výber to nie je zlé. Taktiež neznášam kožušiny a zakrývať do nich také pekné telá je už dvojitý hriech 5/10 ()

Kushina

Skupina tanečnic u tyče, co byly na výsluní a vydělávaly tisíce dolarů a žily na výší, během jednoho dne, velké krize a krachu burzy na Wall street přišly o klientelu a musely se naučit svými dovednostmi získat prachy jinými způsoby. Bohužel pro ně byly tyto způsoby natolik nelegální, že i nad nimi sklapla past. V celku jednoduchý příběh, kde se zlatokopky nesmíří s tím, že zkrátka budou mít průměr a snaží se stále hrabat víc a víc a to se jim vymstilo. 50% ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (více)