Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. (Vertical Ent.)

Trailer 1

tron

Ja vlastne neviem. Nebavilo ma to, ale svojím spôsobom sa mi to páčilo. Viem, že si to navzájom odporuje, ale proste tak to bolo. Herečky boli fakt dobré, ale nejako mimo som z nich nebol. Postavy boli psychologicky prepracované, ale k srdcu mi neprirástli. Zaujímavé je, že hoci boli všetky záporné, neodcudzoval som ich, hoci obvykle glorifikáciu zločincov pokladám za nebezpečnú. Atmosféra bola veľmi rozvláčna, ale zároveň to bolo režijne slušne odvedené remeslo. Ku koncu je jedna dlhšia scéna s pesničkou, ktorá je fakt parádne natočená a zostrihaná, ale nebudem spoilerovať. Produkcia: Jennifer Lopez a Will Ferrell. ()

verbal

Partička tupých štětek ztvárněná partičkou tupých štětek v rádoby kůl, přiblblé, nezáživné a plytké tupoštětkoidní mykóze, silně připomínající travestišou Čuníka Tatůma, tentokráte pro kornatějící heterosexuální panice s proklatě rychlými pravačkami. Stále zdánlivě oratelná „HangLow-nebýt silikonu“ se sice ve své gerontoexhibici urputně snaží za pomocí formaldehydu, tuny mejkapu, pušapek, armády plastických chirurgů, kamerových filtrů a flexibilních dablérek udržet strie, atrofii a leukoplastí přilepené stydké pysky v mezích píchatelnosti, satanžel však jen při pouhém pohledu do kalendáře cítíte při tom jejím prdelení na patře pachuť hnijící makrely a genius loci se chvatně odebírá dávivě zvracet na hajzly geriatrické gynekologie. A aby jí při tom starobincovém tyčování náhodou někdo nezastínil, vybrala si po bok Miss pekingských útulků pro bezdomovce, plochou a obskurně odpornou Konstantýnu Čongovou, která vylézt v nějakém stripbaru na pódium, dočká se za tangama místo amerických prezidentů leda tak srolovaného hajzlpapíru. Použitého! ()

kleopatra

Zlatokopky si hrají na něco, na co nemají, takové jakože Casino v ženském vydání, ovšem bez invence a iq s Lopez zatvrzele přesvědčenou, že je několik levlů ve všem nad vším. Holky mě nijak nepřipoutaly, jejich ňuňání s dětmi a babičkami, stesky, vzestupy k činčilám a pády do háemka ze dne na den nedojaly. Prostě plytká záležitost, která by snad chtěla být něčím přelomovým. ()

EvilPhoEniX

Ale jo fajn zábava. J.Lo je v 50 letech neskutečná kočka a její úvodní tanec u tyče je krásou až halucinogenní. Film se neotřele podívá do zákulísí striptérek a krom hezkých polonahých žen, mě bavilo také sledovat jak okrádají ,chlapy z Wall Street, především pomocí drog :D. Milá svůdná zlodějská zábava. 7/10. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $104,940,498Tržby Celosvetovo $155,940,498Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Úvod má ešte ráz, keď J. Lo zavrtí zadkom ale potom sa to rázom premení na nezáživnú uvlečenú sucharinu, kde ako že šmrncovné žienky okrádajú nadržaných mužov. Toto bol ako že hit v amerike, smutné. /35%/ ()

• Zpěvačka Bebe Rexha byla oslovena pro roli ve filmu, nakonec ji ale nedostala. (Stoka)
  • Před zahájením hudební kariéry byla Cardi B striptérkou. (Stoka)
  • Film se inspiroval skutečným příběhem. Článek „The Hustlers at Scores“, který napsala Jessica Pressler, vyšel v New York Magazine 28. prosince 2015. (Rominator)

Související novinky

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.…