Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Telefonní úřad ve Springfieldu nemá dostatek čísel, a tak pro některé domácnosti zavede novou předvolbu. To se ale nelíbí Homerovi, který si musí zapamatovat nová čísla, a navíc odhalí i to, že novou předvolbu dostali jen ti chudí občané Springfieldu. Dojde k rebelii, která vyústí až v založení Nového Springfieldu, jehož starostou je zvolen Homer Simpson... (Česká televize)

(více)

Recenze (9)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Springfielďania sú bohužiaľ blbší ako opice a nie sú schopní si zapamätať viac ako desať čísel, a tak nastáva v meste nová doba. Nové predvoľby vedú až k vzbure a mesto sa rozdelí na dve časti. V Novom Sprigfielde sa stane starostom Homer a vy môžete hádať, ktorá časť bude ekonomicky viac prosperovať. Dejová línia s The Who išla trochu mimo mňa, ale finále na Springfieldskom múre je skvelé. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (12)

  • Když přijde Homer s Bartem k The Who do pokoje, tak je na stěně světlo, které v některých záběrech svítí a v jiných ne. (Duoscop)
  • Když Homer škrtí Barta telefonní šňůrou, tak ho Bart praští párkrát telefonem do hlavy, až z toho Homer odpadne. Přitom v epizodě Zuřící býk Homer (1996) jsme se dozvěděli, že je skoro nemožné poslat Homera k zemi. (Duoscop)

Reklama

Reklama