Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Simpsonovi se rozhodnou přihlásit Maggii do školky. Při prvním „pohovoru" sice Maggie neprojde, nicméně Líza si doma všimne, že i když sestřička nemluví, prokazuje známky vysoké inteligence. Což se při další návštěvě u psychologa potvrdí – paradoxně tím začíná Lízino trápení. Už to není ona, kdo je v rodině nejchytřejší... (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Simon Cowell vs. Maggie, Líza vs. Maggie, Simpsonovci vs. vnútornosti obrovského modelu človeka, Homer a tlačítková hovoriaca žaba. Dejovo trochu nesúrodé, ale hlášok je tu na dve epizódy. Gag s evakuáciou patrí k najlepším vôbec. Abrahám s fľakom na nohaviciach príliš nezaostáva. No a ako je to s tou Maggie, to sa nakoniec tiež dozvieme, ale mám dojem, že závidieť jej už nebude Líza, ale Simon. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Hahá, ty ses počůral!" "Jen počkej až ti bude co mně..." --- "Hele kdo přišel, Pipi Dlouhá Pomlka." "To že Maggie nemluví ještě neznamená že je hloupá." "Jo, Einstein začal mluvit až ve 3 letech a potom mluvil už jenom německy." --- ten Simon Cowell neměl chybu xD --- "Muzeum, tentokrát pro celou rodinu, neandrtálec nemá pindíka." ()

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama