Jako již tradičně, speciální čarodějnický díl je rozčleněn do tří strhujících příběhů, při jejichž sledování se vám budou ježit vlasy hrůzou... V prvním příběhu Bártrobot je nahrazen těžko ovladatelný Bárt slušně vychovaným roboťátkem. V dalším příběhu pozval pan Montgomery Burns několik lidiček ze Springfieldu na lov. Ovšem radost pozvaných se zanedlouho zkalila – nelovila se totiž zvěř... Třetí příběh nás zavede na Springfieldskou halloweenskou party. (Česká televize)

MM_Ramone

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda zo sedemnástej série obsahuje tituly: "B.I.: Bartficial Intelligence", "Survival of the Fattest", "I´ve Grown a Costume on Your Face". ***** ()

Anderton

AI: Umelá inteligencia naruby, no veď kto by dal prednosť Bartovi pred jeho dokonalou robotickou verziou, ktorá si poradí aj s Flandersom. Lovecká epizódka je oproti ostatným dvom slabšia, je ale zároveň aj poriadne krvavá a stále lepšia ako Živý terč Johna Woo. No a Halloween v Springfielde patrí medzi vôbec to najlepšie, čo čarodejnícke diely kedy priniesli. Abe ako gorila, Flanders ako kvet, Líza ako Einstein... bezchybné. ()

LachtanShows

Okatou parodii na Hru o přežití, případně Battle Royale jsem si pamatoval už z raných let sledování žlutého fenoménu, poslední povídku už jen částečně. Za to správnou satiru na milé scífko A. I. Umělá inteligence jsem s tehdejší neznalostí původního filmu nejspíš vůbec neregistroval a byla to velká chyba. ()