Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

K Bartovi do školy přijdou lanařit žáky do armády, vůbec jim nevadí jejich nízký věk. Bart se rozhodne, že přihlášku podepíše, ale matka doma donutí Homera, aby šel do náborového střediska přihlášku zrušit. Co se ale nestane, Homer se sám rozhodne, že vstoupí do armády... (Česká televize)

Recenze (6)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Armádu sme tu už zopárkrát mali a asi aj vo vydarenejších častiach. Ale scéna naháňačky s vrtuľníkom patrí do zlatého fondu a celkové zhadzovačstvo inštitúcie typu armáda treba patrične doceniť. V roku 2006 asi mali pacifistickí a liberálni tvorcovia invazívnu americkú zahraničnú politiku totálne v zuboch, čoho výsledkom je práve táto epizóda. Len škoda, že sme nepočuli Kiefera Sutherlanda v originále. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • Původní název epizody GI (Annoyed Grunt) odkazuje na seriál G.I. Joe (od r. 1985). Český překlad Osudy dobrého vojáka Homera odkazuje na několikrát zfilmovaný humoristický román Jaroslava Haška "Osudy dobrého vojáka Švejka". (peeteno78)
  • V epizodě zazní píseň „Toy Soldiers“ od Martika. (Duoscop)
  • Vočko Szyslak schová do svého sklepa sedm vojáků. Hned na to je zradí za velký balík peněz armádě, ale ta jich najde jen pět. (LEGACY)

Reklama

Reklama