Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Když se v obchodním domě začne pan Burns topit ve fontáně, Homer ho zachrání. Za odměnu letí jeho soukromým luxusním letadlem do Chicaga. Homer se poté rozhodne, že udělá něco se svým životem. Marge mu najme soukromého poradce, který zjistí, že Homer je naprosto jiný člověk při hraní bowlingu, ve kterém velmi vyniká. Homer začne všude nosit své bowlingové boty a uchází se o novou práci, kde by létal letadlem. Práci však nedostane, což ale doma neprozradí. Oznámit Marge pravdu se rozhodne udělat právě v letadle. Při letu ale pilot upadne do bezvědomí. Homer s letadlem nakonec přistane a rozhodne se vrátit ke své staré dobré práci. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hláška epizódy: "Bart, potrebujem nutne čistú moč". Poteší aj Lionel Richie so špeciálnou verziou Say You, Say Me premenovanú na Pivo Pivo, Pivo Pivo. Tu je ale vážne škoda, že sme nemohli počuť originál. Dej je ale trochu nesúrodý, úplne by stačila spoločná návšteva Burnsa a Homera v Chicagu, potenciál tam bol na celých dvadsať minút. Predsa len vieme, že Homerova nová práca vždy končí výpoveďou (tu je to ešte komplikovanejšie) a skončí nazad v elektrárni, kde je s ním aj tak najväčšia sranda. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (8)

  • Životní kouč Colby v jedné scéně říká, že studoval „Harvard jihu“. Tato přezdívka se běžně užívá jako označení pro Rice University v Texasu. (peeteno78)
  • Pilot soukromého letadla pana Burnse používá při komunikaci označení „Listopad 543 Charlie“. V českém dabingu bylo použito pouze označení „N53C“. (peeteno78)

Reklama

Reklama