Líza a Lady Gaga (S23E22) (epizoda)

 • USA

  Lisa Goes Gaga

Animovaný / Komedie

USA, 2012, 21 min

Scénář:

Tim Long
 • Pierre
  *

  Aniž bych stál o to zasekat si hodnocení, stovkami epizod, některé díly ohodnotit musím. Myslím si že snad všichni, co hodnotí jednotlivé epizody jejich hodnocení neberou vůbec vážně a klidně každému dílu jejich oblíbenému seriálu dají 5. Jak si lze jinak vysvětlit, že nové odpadové díly Simpsnových mají skoro stejně dobré hodnocení jako ty bezchybné staré kultovní díly ze 3 až 19 série. Tato epizoda pouze ukazuje, jak se Simpsonovi stali v posledních letech tím, z čeho si vždy dělali srandu. A taky že se již snaží přizpůsobit současné době a mladší (nebo jednodušší) skupině diváků. Tenhle díl je opravdu jeden z těch nejhorších a s původnímu Simpsny už má spoléčné jenom ty žluté postavičky.(12.2.2017)

 • Frantisek.Fu
  **

  Nejhorší díl, který nemusel nikdy vzniknout /35%(23.4.2018)

 • Heisenberg_
  ***

  Jedna z nejhorších epizod seriálu. Až na dědovu hlášku "Miluju tě Lejdy Jájo" stojí tento díl za pěkné hovno...(21.2.2017)

 • Wiikii
  ****

  Nejsem příznivec Lady Gaga, ale ani její odpůrce. .. Nemyslím si, že Simpsonovi tímto dílem se zavrhly, protože jediné co udělali, byla implementace někoho známého do svého dílu a to stylem, že Lady Gagu vykreslili animovaně reálným způsobem.. Takže když nejste idi*t tak pochopíte a když idi*t jste tak ihned zavrhnete či naopak...(1.7.2017)

 • Jaroslaf
  odpad!

  Tímto dílem seznal jsem, že Simpsonovi definitivně skončili. Odporná a nesympatická "zpěvačka," zcela ovládla tento díl a celý děj i postavy jí byly naprosto podřízeny. Dodnes nevím, jestli si Lady Gaga tento díl zaplatila, ale celá epizoda se najednou v podstatě bojí vtipkovat na její účet, celá se točí jen okolo ní a opravdu to vyznívá spíš jak díl na objednávku. Je zde jakýsi děj, že Líza je zase jednou ufňukaná a Lady Gaga jí svým neskonalým umem rozdávat radost vytáhne z deprese(!) Bylo mi z toho nevolno.(24.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace